Vydáno: 8. 3. 2017  /   Aktualizováno: 9. 3. 2017
Pleť
Vymáčkněte šťávu, která dodá vaší pleti kolagen
Jaro je skoro tu a s ním i nekonečně odšťavňování plné zdraví a svěžesti. Naučte se tento jednoduchý džus a dopujte jim své tělo a pleť třeba každý den.

Vaše pleť vám poděkuje zdravím, pokud ji budete dopovat nejen zvenku, ale i zevnitř. Nejlepším pomocníkem při této výživě vám bude odšťavňovač.

Recept na 2 sklenice
2 kiwi (oloupané)
2 velké hrsti špenátu
1 malá hrstka bazalky
2 zelená jablka
1 lžička citron
1 sklenice čerstvého chlazeného zeleného čaje

Vymačkejte šťávu v přesném pořadí a poté smíchejte se studeným čajem.

V tomto džusu je hromada vitaminu C, který pomáhá produkovat kolagen. Pleť je tak hezky pružná a vláčná. Kiwi obsahuje vitaminy E a K a antioxidant lutein, což udržuje naše oči zdravé. Špenát je plný železa, které podporuje okysličování krve. Bazalka je zas nadupaná vitaminem K. Ten posiluje stěny cév a pomůže s bojem proti tmavým kruhům pod očima. Zelený čaj pak pomáhá chránit pokožku před poškozením UV zářením, má výborné protizánětlivé vlastnosti, a je dobrý také proti stresu!

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Konec pomalých rozjezdů, zkuste hned od rána zásobovat mozek kvalitní energií.
Velikonoce se blíží a s nimi i hromada vajec natvrdo. Vyzkoušejte tenhle salát, který je plný vitamínů a nebudete se ho moci nabažit!
Že to nejde? Tak zkuste tyhle jednoduché věci a uvidíte.
Nutně potřebujete zahladit stopy po nočním hýření nebo vás tmavé půlměsíce pod očima zlobí dlouhodobě? S našimi triky budete mistryně...
Až zjistíte, co všechno umí a jak vám pomůže, tuhle košťálovinu si prostě zamilujete!
A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná