Vydáno: 6. 12. 2016  /   Aktualizováno: 6. 12. 2016
Pleť
Dejte pleť k ledu
V Mrazíkovi stačil jediný dotek berly „mrazilky“ a všechno živé se proměnilo v led. V případě pečujících chladivých přípravků to platí opačně – vaše pokožka díky nim rozkvete do krásy!

Ledový bič na póry a otoky
Věděla jste, že když je vám zima, zúží se vám automaticky cévy – aby si tělo udrželo co nejvíc tepla? Přesně s tímhle jevem pracuje osvěžující maska od Tony Moly. Po jejich zásahu se póry zatáhnou a zduřelá pokožka splaskne.

Omlazují
Chladivé přípravky dokážou nastartovat mikrocirkulaci, která urychluje obnovu kožních buněk. Pokožka se tím pádem vyhladí a rozjasní. Nechte svoji pokožku pulzovat!

Zesilují další péči
Chlad dokáže pokožku povzbudit. Efekt? Lépe se do ní vstřebají aktivní složky. Proto ještě před nanesením výživného séra opečujte pleť ledovou maskou.

Vyzmizíkují začervenání
Ať už jste s rudými tvářemi přišla ze cvičení, nebo vás trápí růžovka, zima vnese do vaší kůže klid. Když tedy na pleť nanesete masku Antirougeurs Calm od Avéne, červeň začne z vašich tváří pomalu ustupovat. Po pěti až deseti minutách, abraka dabra – bude úplně pryč!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Věděli jste, že broskve jsou velmi zdravé, a to nejen ke konzumaci, ale také při péči o pleť? Tyto šťavnaté plody jsou bohaté na vitamíny a minerály. Mohou léčit chudokrevnost a také zlepšit kvalitu naší kůže. Udělejte si broskvovou masku, která zpevní a vyživí vaši pleť i dekolt *...(Pokračování...)
Například mořská sůl a cukr jsou vhodné pro pleť s většími póry, mák je zase perfektní pro ošetření citlivé pokožky. 3 recepty na domácí peeling Peeling pro problematickou pleť: Vlastní peelingovou směs vytvoříte jednoduše smícháním tří ingrediencí –...(Pokračování...)
Peelingové přípravky odstraňují odumřelé buňky a stimulují krevní oběh. Díky tomu je pokožka po jejich použití krásně hebká a dokonale připravená absorbovat výživné látky z krémů. Součástí peelingů bývají především abrazivní materiály, jako...(Pokračování...)
Patří mezi nejlepší v rostliných olejích. Jádra se lisují zastudena, tak vzniká jeho nejkvalitnější verze. Meruňkový olej je neskutečně jemný, skvěle hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku. Je tak vhodný pro suchou i velmi citlivou pleť. Taky působí protizánětlivě a mírní projevy...(Pokračování...)
Tato velice účinná maska vás zbaví problémů s pletí, která bude po pár aplikacích zase krásně prozářená, pevná a dokonale hladká. Složení: 2 lžíce obilovin nebo ovesných vloček 2 lžíce sušeného nebo čerstvého heřmánku 100-150 ml vroucí vody nebo ml...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokožka nás všech bude po dlouhé měsíce vystavena rychlému střídání teplot, studenému větru, mrazu a v neposlední řadě i sluníčku na...
Trápí vás červené flíčky v obličeji? I s tímto problémem si víme rady.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná