Vydáno: 6. 12. 2016  /   Aktualizováno: 6. 12. 2016
Pleť
Dejte pleť k ledu
V Mrazíkovi stačil jediný dotek berly „mrazilky“ a všechno živé se proměnilo v led. V případě pečujících chladivých přípravků to platí opačně – vaše pokožka díky nim rozkvete do krásy!

Ledový bič na póry a otoky
Věděla jste, že když je vám zima, zúží se vám automaticky cévy – aby si tělo udrželo co nejvíc tepla? Přesně s tímhle jevem pracuje osvěžující maska od Tony Moly. Po jejich zásahu se póry zatáhnou a zduřelá pokožka splaskne.

Omlazují
Chladivé přípravky dokážou nastartovat mikrocirkulaci, která urychluje obnovu kožních buněk. Pokožka se tím pádem vyhladí a rozjasní. Nechte svoji pokožku pulzovat!

Zesilují další péči
Chlad dokáže pokožku povzbudit. Efekt? Lépe se do ní vstřebají aktivní složky. Proto ještě před nanesením výživného séra opečujte pleť ledovou maskou.

Vyzmizíkují začervenání
Ať už jste s rudými tvářemi přišla ze cvičení, nebo vás trápí růžovka, zima vnese do vaší kůže klid. Když tedy na pleť nanesete masku Antirougeurs Calm od Avéne, červeň začne z vašich tváří pomalu ustupovat. Po pěti až deseti minutách, abraka dabra – bude úplně pryč!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Po probdělé noci má pleť našedlý nádech, kruhy pod očima jsou výrazné a stresový hormon kortizol, který při nedostatku spánku vzniká, navíc vede k rozpadu kolagenu. Nedostatek kolagenu pak způsobuje, že pleť ztrácí pružnost a rychleji stárne. Naštěstí to ale funguje i opačně. M...(Pokračování...)
Opláchnout, bleskově osvěžit, zavlažit… i když vodu z kohoutku používáte ke skropení tváře minimálně, stačí to, abyste si znepřátelila své kosmetické společníky. Tvrdá voda sobě totiž ukrývá mimo jiné zvýšené množství minerálů, nejčastěji ionty kalcia nebo v...(Pokračování...)
Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokožka nás všech bude po dlouhé měsíce vystavena rychlému střídání teplot, studenému větru, mrazu a v neposlední řadě i sluníčku na...
Trápí vás červené flíčky v obličeji? I s tímto problémem si víme rady.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná