Vydáno: 6. 12. 2016  /   Aktualizováno: 6. 12. 2016
Pleť
Dejte pleť k ledu
V Mrazíkovi stačil jediný dotek berly „mrazilky“ a všechno živé se proměnilo v led. V případě pečujících chladivých přípravků to platí opačně – vaše pokožka díky nim rozkvete do krásy!

Ledový bič na póry a otoky
Věděla jste, že když je vám zima, zúží se vám automaticky cévy – aby si tělo udrželo co nejvíc tepla? Přesně s tímhle jevem pracuje osvěžující maska od Tony Moly. Po jejich zásahu se póry zatáhnou a zduřelá pokožka splaskne.

Omlazují
Chladivé přípravky dokážou nastartovat mikrocirkulaci, která urychluje obnovu kožních buněk. Pokožka se tím pádem vyhladí a rozjasní. Nechte svoji pokožku pulzovat!

Zesilují další péči
Chlad dokáže pokožku povzbudit. Efekt? Lépe se do ní vstřebají aktivní složky. Proto ještě před nanesením výživného séra opečujte pleť ledovou maskou.

Vyzmizíkují začervenání
Ať už jste s rudými tvářemi přišla ze cvičení, nebo vás trápí růžovka, zima vnese do vaší kůže klid. Když tedy na pleť nanesete masku Antirougeurs Calm od Avéne, červeň začne z vašich tváří pomalu ustupovat. Po pěti až deseti minutách, abraka dabra – bude úplně pryč!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)
Pondělí Zbavte se intimního porostu Dnešní úkol: Chloupky v tříslech vytrhejte už začátkem týdne. Zarudlá pokožka se uklidní a případné pupínky se včas zahojí. Sexy triky: Abyste při depilování nemusela zatínat zuby zbytečně velkou bolestí, nejprve zkraťte dlouhé chloupky na...(Pokračování...)
Opravdu ji potřebujete! Nedávné dermatologické studie dokazují, že kůže denně vylučuje až 500 µg zbytkových produktů a toxinů (kovy, chemikálie, antibiotika či hormony). Pokud pokožka nedokáže odvádět tyto látky z těla pryč, začnou se usazovat v orgánech a zaměstnávat je. Vaše ledviny i játra pak nepracuj...(Pokračování...)
Detoxikace Toxiny vás v životě provázejí na každém kroku a to se kůži zrovna nezamlouvá. Spásný buněčný metabolismus, chemické procesy v buňce, ale nejlépe nastartujete sedmidenní kúrou M-Ceutic. Výsledek? Pleť bude jako znovuzrozená a projevy jejího stárnutí se zpomalí. Už po t...(Pokračování...)
Tohle jsou dva účinné běliče: Kyselina kojová, kterou produkuje jedna japonská plíseň a která slouží jako přírodní náhrada nebezpečného (a u nás dokonce zakázaného hydrochinonu), také totiž umí zbrzdit tvorbu melaninu. Najdete ji třeba v séru značky Medik8. Kyselina glykolová zase d...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokožka nás všech bude po dlouhé měsíce vystavena rychlému střídání teplot, studenému větru, mrazu a v neposlední řadě i sluníčku na...
Trápí vás červené flíčky v obličeji? I s tímto problémem si víme rady.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná