Vydáno: 6. 12. 2016  /   Aktualizováno: 6. 12. 2016
Pleť
Dejte pleť k ledu
V Mrazíkovi stačil jediný dotek berly „mrazilky“ a všechno živé se proměnilo v led. V případě pečujících chladivých přípravků to platí opačně – vaše pokožka díky nim rozkvete do krásy!

Ledový bič na póry a otoky
Věděla jste, že když je vám zima, zúží se vám automaticky cévy – aby si tělo udrželo co nejvíc tepla? Přesně s tímhle jevem pracuje osvěžující maska od Tony Moly. Po jejich zásahu se póry zatáhnou a zduřelá pokožka splaskne.

Omlazují
Chladivé přípravky dokážou nastartovat mikrocirkulaci, která urychluje obnovu kožních buněk. Pokožka se tím pádem vyhladí a rozjasní. Nechte svoji pokožku pulzovat!

Zesilují další péči
Chlad dokáže pokožku povzbudit. Efekt? Lépe se do ní vstřebají aktivní složky. Proto ještě před nanesením výživného séra opečujte pleť ledovou maskou.

Vyzmizíkují začervenání
Ať už jste s rudými tvářemi přišla ze cvičení, nebo vás trápí růžovka, zima vnese do vaší kůže klid. Když tedy na pleť nanesete masku Antirougeurs Calm od Avéne, červeň začne z vašich tváří pomalu ustupovat. Po pěti až deseti minutách, abraka dabra – bude úplně pryč!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Hraje vysoce aktivní život nějakou roli v citlivosti pleti? Vezmeme-li v potaz fakt, že faktory jako například UV paprsky, chlad, vítr, změny teplot a tření zvyšují náchylnost k citlivé pleti, vystavuje se logicky člověk, který se věnuje outdoorovým sportům, výrazně většímu počtu fyziologick...(Pokračování...)
V příjemném salonu, umístěném ve vilce v parku pod pražským Strahovem, se vám díky úžasné péči rozlije pocit VIP po celém těle. Rituál začíná zcela nezvykle uvolňující masáží zad, šíje a rukou. Jarmila Trojanová, majitelka salonu a zakladatelka značky Decl...(Pokračování...)
Experimentujte s těmito domácími parními lázněmi, které jsou ideální pro vyčištění vašich pórů. Pleť se stane odolnější vůči škodlivým vnějším vlivům. Pokud se chcete vyhnout chemickým peelingům a dopřát své tváři naprosto přírodní péči, s...(Pokračování...)
1. Ospalost, únava Problém: Dlouhé noci si berou svoji daň: bledá pleť a tmavé kruhy pod očima. Řešení: Napumpujte pokožku výživným sérem a dodejte jí barvu samoopalovacím krémem. Rozjasňovačem rozsviťte lícní kosti, které pak domalujte svěží tvářenkou. 2. Nepřítel čí...(Pokračování...)
Největším „ústním“ zimním problémem je vysoušení a praskání. Řešení? Balzámů na rty není nikdy dost! Znáte-li své rty a víte, že v zimě trpí, zásobte se tyčinkami a dózičkami mastiček na pusu. Dejte si jeden balzám k posteli, další do...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokožka nás všech bude po dlouhé měsíce vystavena rychlému střídání teplot, studenému větru, mrazu a v neposlední řadě i sluníčku na...
Trápí vás červené flíčky v obličeji? I s tímto problémem si víme rady.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná