Vydáno: 27. 12. 2016  /   Aktualizováno: 27. 12. 2016
Pleť
Kávový peeling bude vaší kůži chutnat!
Objevte hit mezi peelingy. Voňavý zázrak plný kávy jménem MARK scrub bude pečovat o vaše tělo.

To známe... Špatný pitný režim, alkohol, ponocování a jiné prohřešky, které vědomě pácháme na své pleti. Pak to vypadá tak, že máme suché tváře, ale T-zóna hází svým leskem prasátka na celé okolí. Jo a beďary nejsou problém ani ve třiceti. Pokud vám alespoň něco z toho říká ahoj, vyzkoušejte tuhle přírodní novinku, která vám udělá nejen v obličeji pořádek.

 
Spolupráce s jemným zázrakem jménem MARK scrub se vám bude líbit. A pokud milujete vůni kávy, stane se vaší závislostí. Tento kávový peeling umí něžně vybrousit tvář i kůži do dětsky jemné a sametové s dokonale vláčným pocitem. Mimo to ji prokrví a vyživí. Hodí se úplně pro všechny typy pleti a dobře umí pracovat i s přecitlivělou, ekzematickou nebo aknózní pletí. Není pro něj prý problém ani celulitida a strie.

Pro více informací mrkněte sem. Je to mňamka!

Autor: Markéta
Foto: markscrub

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Už zase se vám vyrojily pupínky? Lékaři teď zjistili nové příčiny, jimiž si otravnou vyrážku přivoláváte možná sama! Odhalte, jak si...
Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
Sáhněte po kyselině salicylové.
28 dní. Přesně tolik času potřebuje naše pokožka pro svoji regeneraci. Pokud jí chcete s procesem obnovy trochu pomoci, sáhněte po...
Trápí vás nepříjemné neduhy vaší pleti? Suchá místa, akné, rozšířené póry a začervenalé skvrnky? Vyzkoušejte náš recept na všechny...
Kůže se přes zimu hůře prokrvuje a obtížněji vyhání nečistoty. Proto je možné, že se vaše jinak zdravím zářící tváře obsypaly...
Bez make-upu ani ránu, protože musíte maskovat? A opravdu si se svou pletí rozumíte?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná