Vydáno: 10. 2. 2017  /   Aktualizováno: 10. 2. 2017
Pleť
Síla rostlin nad pražským Petřínem
Když nemáte času nazbyt a potřebujete sebe i pleť přeladit do alfa vln, zamiřte do salonu Pohoda paní Trojanové.

V příjemném salonu, umístěném ve vilce v parku pod pražským Strahovem, se vám díky úžasné péči rozlije pocit VIP po celém těle. Rituál začíná zcela nezvykle uvolňující masáží zad, šíje a rukou. Jarmila Trojanová, majitelka salonu a zakladatelka značky Decléor, Solange Dessimoulie, totiž pracuje s myšlenkou, že člověk, aby se cítil dobře ve své kůži, musí se nejprve cítit dobře i ve svém těle a duši. Když jste dokonale uvolněná a kůže je připravena přijímat vzácné olejové esence, terapeutka vyšetří vaši pleť a poté se rozhodne pro kombinaci přípravků, které nanáší pohyby připomínajícími cvičení taiči. Není to náhoda, práce s energiemi tvoří základ identity Decléor. „Jarmila Trojanová zvolila pro péči o mou pleť přípravky z řady Orexcellence s esenciálními oleji z magnolie a zázvoru, které navracejí pleti hutnost, a rostlinný výtažek z pivoňky, jež obnovuje obličejové kontury. K těmto esencím mi dávala i během péče přičichnout, aby působily i na mou mysl. Zajímavé a zcela výjimečné je, že během rituálu terapeutka provádí i lymfatickou masáž hlavy, obličeje a šíje. Po celou dobu kosmetického obřadu na vás terapeutka pracuje. Zatímco odpočívá pleť, masíruje vám ruce. Když máte masku na rukou, zabývá se péčí o obličej. Neztrácíte čas a procházíte z jedné dílčí procedury do druhé. Jste centrem pozornosti, získáváte pocit luxusu a péče pro svou pleť, která po ukončení obřadu a jemném nalíčení doslova září,“ dělí se o svůj zážitek Sabrina Karasová, šéfredaktorka Cosmopolitanu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Hraje vysoce aktivní život nějakou roli v citlivosti pleti? Vezmeme-li v potaz fakt, že faktory jako například UV paprsky, chlad, vítr, změny teplot a tření zvyšují náchylnost k citlivé pleti, vystavuje se logicky člověk, který se věnuje outdoorovým sportům, výrazně většímu počtu fyziologick...(Pokračování...)
Experimentujte s těmito domácími parními lázněmi, které jsou ideální pro vyčištění vašich pórů. Pleť se stane odolnější vůči škodlivým vnějším vlivům. Pokud se chcete vyhnout chemickým peelingům a dopřát své tváři naprosto přírodní péči, s...(Pokračování...)
1. Ospalost, únava Problém: Dlouhé noci si berou svoji daň: bledá pleť a tmavé kruhy pod očima. Řešení: Napumpujte pokožku výživným sérem a dodejte jí barvu samoopalovacím krémem. Rozjasňovačem rozsviťte lícní kosti, které pak domalujte svěží tvářenkou. 2. Nepřítel čí...(Pokračování...)
Největším „ústním“ zimním problémem je vysoušení a praskání. Řešení? Balzámů na rty není nikdy dost! Znáte-li své rty a víte, že v zimě trpí, zásobte se tyčinkami a dózičkami mastiček na pusu. Dejte si jeden balzám k posteli, další do...(Pokračování...)
Šetrné čištění Používáte odličovací vody a pěny? Tohle jsou ideální přípravky, které se hodí spíše na letní období, kdy jen potřebujete smýt z tváře líčení, špínu a pot. V zimě si ale pleť žádá extra péči. Proto raději přesedlejte na...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Parfumerie Douglas a časopis Cosmopolitan vás zvou na zábavný den s dekorativní kosmetikou Douglas, make-up artisty a líčením, který...
Vyzvali jsme čtyři české blogerky, aby na vlastních vlasech vyzkoušely účinnost nové řady Dove Oxygen & Moisture.
Blogerka martina z theblondieverse.com vyzkoušela novou řadu Dove Oxygen & Moisture. Přečtěte si, jak si užila testování i focení...
Vybrané čtenářky Cosmopolitanu měly nedávno jedinečnou možnost otestovat produkty Nivea Care & Protect na vlastní kůži.
Pozvali jsme známé blogerky do studia, aby si vyzkoušely novinku – revoluční rotační kulmo-žehličku Bellissima Revolution.
Co když si zatoužíte splnit sen: sednout do letadla, vystoupit v největším městě Ameriky a nechat se rozproudit jeho náladou? Proč ne...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná