Vydáno: 10. 2. 2017  /   Aktualizováno: 10. 2. 2017
Pleť
Síla rostlin nad pražským Petřínem
Když nemáte času nazbyt a potřebujete sebe i pleť přeladit do alfa vln, zamiřte do salonu Pohoda paní Trojanové.

V příjemném salonu, umístěném ve vilce v parku pod pražským Strahovem, se vám díky úžasné péči rozlije pocit VIP po celém těle. Rituál začíná zcela nezvykle uvolňující masáží zad, šíje a rukou. Jarmila Trojanová, majitelka salonu a zakladatelka značky Decléor, Solange Dessimoulie, totiž pracuje s myšlenkou, že člověk, aby se cítil dobře ve své kůži, musí se nejprve cítit dobře i ve svém těle a duši. Když jste dokonale uvolněná a kůže je připravena přijímat vzácné olejové esence, terapeutka vyšetří vaši pleť a poté se rozhodne pro kombinaci přípravků, které nanáší pohyby připomínajícími cvičení taiči. Není to náhoda, práce s energiemi tvoří základ identity Decléor. „Jarmila Trojanová zvolila pro péči o mou pleť přípravky z řady Orexcellence s esenciálními oleji z magnolie a zázvoru, které navracejí pleti hutnost, a rostlinný výtažek z pivoňky, jež obnovuje obličejové kontury. K těmto esencím mi dávala i během péče přičichnout, aby působily i na mou mysl. Zajímavé a zcela výjimečné je, že během rituálu terapeutka provádí i lymfatickou masáž hlavy, obličeje a šíje. Po celou dobu kosmetického obřadu na vás terapeutka pracuje. Zatímco odpočívá pleť, masíruje vám ruce. Když máte masku na rukou, zabývá se péčí o obličej. Neztrácíte čas a procházíte z jedné dílčí procedury do druhé. Jste centrem pozornosti, získáváte pocit luxusu a péče pro svou pleť, která po ukončení obřadu a jemném nalíčení doslova září,“ dělí se o svůj zážitek Sabrina Karasová, šéfredaktorka Cosmopolitanu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Po probdělé noci má pleť našedlý nádech, kruhy pod očima jsou výrazné a stresový hormon kortizol, který při nedostatku spánku vzniká, navíc vede k rozpadu kolagenu. Nedostatek kolagenu pak způsobuje, že pleť ztrácí pružnost a rychleji stárne. Naštěstí to ale funguje i opačně. M...(Pokračování...)
Opláchnout, bleskově osvěžit, zavlažit… i když vodu z kohoutku používáte ke skropení tváře minimálně, stačí to, abyste si znepřátelila své kosmetické společníky. Tvrdá voda sobě totiž ukrývá mimo jiné zvýšené množství minerálů, nejčastěji ionty kalcia nebo v...(Pokračování...)
Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Parfumerie Douglas a časopis Cosmopolitan vás zvou na zábavný den s dekorativní kosmetikou Douglas, make-up artisty a líčením, který...
Vyzvali jsme čtyři české blogerky, aby na vlastních vlasech vyzkoušely účinnost nové řady Dove Oxygen & Moisture.
Blogerka martina z theblondieverse.com vyzkoušela novou řadu Dove Oxygen & Moisture. Přečtěte si, jak si užila testování i focení...
Vybrané čtenářky Cosmopolitanu měly nedávno jedinečnou možnost otestovat produkty Nivea Care & Protect na vlastní kůži.
Pozvali jsme známé blogerky do studia, aby si vyzkoušely novinku – revoluční rotační kulmo-žehličku Bellissima Revolution.
Co když si zatoužíte splnit sen: sednout do letadla, vystoupit v největším městě Ameriky a nechat se rozproudit jeho náladou? Proč ne...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná