Vydáno: 10. 2. 2017  /   Aktualizováno: 10. 2. 2017
Pleť
Síla rostlin nad pražským Petřínem
Když nemáte času nazbyt a potřebujete sebe i pleť přeladit do alfa vln, zamiřte do salonu Pohoda paní Trojanové.

V příjemném salonu, umístěném ve vilce v parku pod pražským Strahovem, se vám díky úžasné péči rozlije pocit VIP po celém těle. Rituál začíná zcela nezvykle uvolňující masáží zad, šíje a rukou. Jarmila Trojanová, majitelka salonu a zakladatelka značky Decléor, Solange Dessimoulie, totiž pracuje s myšlenkou, že člověk, aby se cítil dobře ve své kůži, musí se nejprve cítit dobře i ve svém těle a duši. Když jste dokonale uvolněná a kůže je připravena přijímat vzácné olejové esence, terapeutka vyšetří vaši pleť a poté se rozhodne pro kombinaci přípravků, které nanáší pohyby připomínajícími cvičení taiči. Není to náhoda, práce s energiemi tvoří základ identity Decléor. „Jarmila Trojanová zvolila pro péči o mou pleť přípravky z řady Orexcellence s esenciálními oleji z magnolie a zázvoru, které navracejí pleti hutnost, a rostlinný výtažek z pivoňky, jež obnovuje obličejové kontury. K těmto esencím mi dávala i během péče přičichnout, aby působily i na mou mysl. Zajímavé a zcela výjimečné je, že během rituálu terapeutka provádí i lymfatickou masáž hlavy, obličeje a šíje. Po celou dobu kosmetického obřadu na vás terapeutka pracuje. Zatímco odpočívá pleť, masíruje vám ruce. Když máte masku na rukou, zabývá se péčí o obličej. Neztrácíte čas a procházíte z jedné dílčí procedury do druhé. Jste centrem pozornosti, získáváte pocit luxusu a péče pro svou pleť, která po ukončení obřadu a jemném nalíčení doslova září,“ dělí se o svůj zážitek Sabrina Karasová, šéfredaktorka Cosmopolitanu.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)
Pondělí Zbavte se intimního porostu Dnešní úkol: Chloupky v tříslech vytrhejte už začátkem týdne. Zarudlá pokožka se uklidní a případné pupínky se včas zahojí. Sexy triky: Abyste při depilování nemusela zatínat zuby zbytečně velkou bolestí, nejprve zkraťte dlouhé chloupky na...(Pokračování...)
Opravdu ji potřebujete! Nedávné dermatologické studie dokazují, že kůže denně vylučuje až 500 µg zbytkových produktů a toxinů (kovy, chemikálie, antibiotika či hormony). Pokud pokožka nedokáže odvádět tyto látky z těla pryč, začnou se usazovat v orgánech a zaměstnávat je. Vaše ledviny i játra pak nepracuj...(Pokračování...)
Detoxikace Toxiny vás v životě provázejí na každém kroku a to se kůži zrovna nezamlouvá. Spásný buněčný metabolismus, chemické procesy v buňce, ale nejlépe nastartujete sedmidenní kúrou M-Ceutic. Výsledek? Pleť bude jako znovuzrozená a projevy jejího stárnutí se zpomalí. Už po t...(Pokračování...)
Tohle jsou dva účinné běliče: Kyselina kojová, kterou produkuje jedna japonská plíseň a která slouží jako přírodní náhrada nebezpečného (a u nás dokonce zakázaného hydrochinonu), také totiž umí zbrzdit tvorbu melaninu. Najdete ji třeba v séru značky Medik8. Kyselina glykolová zase d...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Když vám někdo nabídne setkání s Kenzo Takadou, nezaváháte ani minutu. Neváhala ani Sabrina Karasová.
Parfumerie Douglas a časopis Cosmopolitan vás zvou na zábavný den s dekorativní kosmetikou Douglas, make-up artisty a líčením, který...
Vyzvali jsme čtyři české blogerky, aby na vlastních vlasech vyzkoušely účinnost nové řady Dove Oxygen & Moisture.
Blogerka martina z theblondieverse.com vyzkoušela novou řadu Dove Oxygen & Moisture. Přečtěte si, jak si užila testování i focení...
Vybrané čtenářky Cosmopolitanu měly nedávno jedinečnou možnost otestovat produkty Nivea Care & Protect na vlastní kůži.
Pozvali jsme známé blogerky do studia, aby si vyzkoušely novinku – revoluční rotační kulmo-žehličku Bellissima Revolution.
Co když si zatoužíte splnit sen: sednout do letadla, vystoupit v největším městě Ameriky a nechat se rozproudit jeho náladou? Proč ne...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná