Vydáno: 28. 3. 2017  /   Aktualizováno: 28. 3. 2017
Pleť
Trápí vás nepravidelná pigmentace? Čtěte dál!
Zapátrejte po kyselině kojové či glykolové.

Tohle jsou dva účinné běliče: Kyselina kojová, kterou produkuje jedna japonská plíseň a která slouží jako přírodní náhrada nebezpečného (a u nás dokonce zakázaného hydrochinonu), také totiž umí zbrzdit tvorbu melaninu. Najdete ji třeba v séru značky Medik8. Kyselina glykolová zase díky svým exfoliačním schopnostem zbaví pleť těch nejsvrchnějších buněk, čímž vyrovná její zabarvení. Její další plusy? Zredukuje vrásky a poradí si s akné. Mimochodem, obě látky se ukrývají v krému od NeoStraty.

bělicí sérum, White Balance Click, Medik8, 1160 Kč (www.medaprex.cz)

krém na skvrny na kůži, Pigment Lightening Gel, NeoStrata, 883 Kč

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Omlaďte zase o rok starší pleť!
Stárnutí pokožky a hrozba pigmentových skvrn. Přestože o prázdninách toužíme po slunci a odpočinku, s končícím létem se ze slunečních...
U někoho jsou pihy roztomilé, někomu jsou na obtíž. Zneškodnit je nebo alespoň zastavit jejich šíření vyžaduje důslednost.
Vyzkoušejte přírodní masky, které vám zaberou chviličku přípravy a jsou absolutně bez chemikálií.
Místo aby zářila souměrným přelivem, připomíná vaše pokožka srst dalmatina? Zjistěte, jak si zajistíte věčný svit neposkvrněné pleti.
Víme, jak vyzrát na pihy, žilky a flíčky.
Marně bojujete se zašedlou nebo flekatou pletí? Přesedlejte na bílou, víme jak.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná