Vydáno: 28. 3. 2017  /   Aktualizováno: 28. 3. 2017
Pleť
Pleť snů, zatímco sníte?
Tyhle přípravky během noci dokážou divy, o kterých se vám nezdálo.
Čtěte více: Krása, detox, spánek, retinol, night

Detoxikace
Toxiny vás v životě provázejí na každém kroku a to se kůži zrovna nezamlouvá. Spásný buněčný metabolismus, chemické procesy v buňce, ale nejlépe nastartujete sedmidenní kúrou M-Ceutic. Výsledek? Pleť bude jako znovuzrozená a projevy jejího stárnutí se zpomalí. Už po týdnu ji napumpujete energií.

detoxikační regenerační sérum, Detox Regenerator by Thalgo, M-Ceutic, 7 ks za 1315 Kč

Retinol
V podstatě jde o vitamin A1, který podporuje obnovu kožních buněk a tvorbu elastinu i kolagenu. Vsadili na něj třeba při míchání nočního krému od Strivectine, který navíc pleti dodá čtyři základní pilíře zdravého vzhledu pokožky: bílkoviny, vodu, lipidy a mikronutrienty (minerální látky a vitaminy).

intenzivní hydratační péče s retinolem, Strivectine, 2590 Kč

Zavlažení
Základem zdravé pleti je kvalitní hydratační krém. Ten na pokožce vytvoří nepropustnou „náplast“ a uzamkne v ní přirozenou vláhu. Navíc do ní lépe vstoupí všechny další ozdravné ingredience, kterými jste ještě před vrstvou krému kůži opečovala.

hydratační noční krém, Aquasource Night Spa, Biotherm, 1210 Kč

Oči
Pokud máte zraky oteklé nebo s tmavými kruhy, budete působit unaveně. A protože oční okolí je jednou z nejcitlivějších míst na lidském těle, zaslouží si speciální péči. Cosmu se osvědčila například maska od značky Rexaline, která je založená na působení iontů. Ty umějí podpořit obnovu buněk, zlepšit pevnost kůže a postarat se také o dostatek vláhy. K tomu si ale ještě pořiďte kvalitní oční krém, třeba dvoufázový přípravek od Avonu.

oční maska, Line Killer X-treme Look expertní masky proti stárnutí na oční okolí 4x 2 pcs, Rexaline, 1990 Kč

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Tajemství modelek? Zdravá a projasněná pokožka. Vy ji můžete mít taky – od rána až do noci –, stačí jen vyslyšet její potřeby.
Jaro je jak dělané pro pročištění těla. Napusťte si tuhle osvěžující vodu a odplavte zimu.
Strávila jste většinu podmračených dnů sezením v práci nebo povídáním nad horkou čokoládou? Především kvůli nedostatku pohybu je vaše...
Nesnídáte ani sousto? Jenže takové chování má za následek hromadu zbytečných obtíží, které by vás ani nenapadly.
Usnout je pro vás proces minimálně na hodinu? Teď už ne!
Vůbec není důležité, kolik hodin denně spíte, ale jak hluboce usnete, tedy setrváte ve spánkové fázi rytmu delta.
Poradíme vám, jak probudit pleť, vyživit ji a udržovat ji v nepříjemném mrazu a větru krásnou a svěží.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná