Vydáno: 7. 4. 2017  /   Aktualizováno: 7. 4. 2017
Pleť
Máte poslat svou pleť na detox?
Máte mdlou pleť, kruhy pod očima nebo vaši tvář pokrývají nehezké skvrny? Dopřejte pokožce jarní očistnou kúru!

Opravdu ji potřebujete!
Nedávné dermatologické studie dokazují, že kůže denně vylučuje až 500 µg zbytkových produktů a toxinů (kovy, chemikálie, antibiotika či hormony). Pokud pokožka nedokáže odvádět tyto látky z těla pryč, začnou se usazovat v orgánech a zaměstnávat je. Vaše ledviny i játra pak nepracují na sto procent.

Odhalte svou tvář!
Funguje-li pokožka, jak má, odumřelé kožní buňky putují na povrch a dávají tak prostor buňkám novým. Toxické látky a stárnutí však narušují nebo zpomalují tento přirozený samočisticí proces. Pomozte proto pleti navrátit původní bio rytmus, aby se na jejím povrchu nevytvořil film, který ucpává póry a vám způsobuje nepříjemná překvapení.

Výsledek? Šťastná pleť!
Po očistné kúře se vám pleť vyhladí a prozáří, póry se vypnou a téměř zmizí. Další bonus? Pečující přípravky o pokožku těla budou účinnější, protože lépe proniknou do jejích hlubších vrstev.

chladivý detoxikační tělový gel, Maria Galland, 1509 Kč

Booster Detox, Clarins, 990 Kč

detoxikační noční esence, Orchidee Imperiale, Guerlain, 5670 Kč

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
1. Před aplikací hydratační péče Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci. 2. Při vystavení externí...(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Kůže se přes zimu hůře prokrvuje a obtížněji vyhání nečistoty. Proto je možné, že se vaše jinak zdravím zářící tváře obsypaly...
Někdy se prostě vzbudíte a vaše tvář nevypadá zrovna nejlépe. Tato jednoduchá technika ji hodí zase do pohody.
K hladké a zdravé pleti vám dopomůže následující kosmetický rituál. Naučte se kouzlit s peelingem tak, aby vaši pleť něžně vyhladil a...
Mdlá pokožka a nevzhledné skvrny ve tváři jsou tím pravým důvodem, proč byste měla kůži dopřát pořádnou očistu.
Skočte si na zahrádku pro jednu sladkou jahodu a uvidíte, jak se vaše pleť zaraduje.
Pomozte organismu vyrovnat se s dlouhou zimou a detoxikujte své tělo. Právě teď je na to ten správný čas!
Dodržte tyto čtyři kroky a uvidíte, jak vaše pupínkatá pokožka zaplesá.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná