Vydáno: 25. 5. 2017  /   Aktualizováno: 25. 5. 2017
Pleť
Naučte se používat termální vodu
Velkou výhodou termální vody je její snadné a univerzální použití. Praktické balení ve spreji se vejde do kabelky a lze ho použít kdykoliv během dne - zkrátka, kdy pleť potřebuje:

1. Před aplikací hydratační péče
Poprašek termální vodou obličej skvěle připraví na aplikaci hydratační péče. Tento krok zapadne do ranní a večerní rutiny. Ráno pleť totiž perfektně probudí a večer zase pomůže citlivé pleti k lepší regeneraci.

2. Při vystavení externím vlivům
UV záření, znečištění, stres nebo kouření. Po aplikaci vody bude pokožka zklidněná, lépe hydratovaná, zářivá a méně mastná. Zároveň nabízí i jedinečné osvěžení při vysokých teplotách a je tedy ideálním letním společníkem.

3. Při pracovním vytížení
Termální voda by rozhodně neměla chybět na pracovním stole. Díky její aplikaci bude pleť, která je vysušená kancelářskou klimatizací, opět hydratovaná. Při dlouhém pracovním dni zároveň poskytne ideální osvěžení a to nejen pro pleť, ale také pro unavenou mysl.

4. K zafixování make-upu
Nejspíš nikdo nemá rád „pudrový efekt“, který někdy zůstává na pleti po nanesení make-upu. Termální voda ho zjemní a navíc zafixuje make-up. Pleť pak vypadá přirozeně a zdravě.


Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Zaměřte se na všestrannou kyselinu hyaluronovou, která dokáže s naší pletí neuvěřitelné. Ideální je především v létě, kdy naše pokožka potřebuje opravdu hydratovat Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, vstřebatelná látka. Nachází se v mezibuněčné hmotě....(Pokračování...)
Ráno Stejně jako vydatná snídaně nastartuje vaše tělo, tak i ranní péče probudí vaši pleť. Napumpujte ji proto hned po probuzení vitaminy a osvěžte těmito blahodárnými přípravky: Na oteklé oči Proč máte každé ráno váčky pod očima? Viníkem je vodorovná poloha, ve které...(Pokračování...)
Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření zvyklá a může tak zažít šok. Slunce se významně podílí na předčasném stárnutí pokožky - podle dermatologů má až 80 %.  Jak si nejlépe užít jaro a léto se zdravou a svěž...(Pokračování...)
Jak po pupínku rychle zamést stopy Nejúčinněji proti rašící akné zabírá, když postižené místo ošetříte přípravkem s dvouprocentní kyselinou salicylovou a poté ještě vrstvou šikovné kosmetiky s pětiprocentním benzoylperoxidem. Kdo mi hodí ubrousek a savo? Nepř...(Pokračování...)
Pondělí Zbavte se intimního porostu Dnešní úkol: Chloupky v tříslech vytrhejte už začátkem týdne. Zarudlá pokožka se uklidní a případné pupínky se včas zahojí. Sexy triky: Abyste při depilování nemusela zatínat zuby zbytečně velkou bolestí, nejprve zkraťte dlouhé chloupky na...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
Patří mezi oleje, které byste neměli nechat být. Postará se o vaši pleť doslova královsky.
Takové jednoduché návyky způsobí to, že budete zdraví a stárnutí si vás jen tak nenajde.
Víte, že tahle blahodárná voda není jen na zevní použití, ale je skvělá pro tělo i zevnitř? Pijte vodu z růží a budete mít krásnou...
Bez make-upu ani ránu, protože musíte maskovat? A opravdu si se svou pletí rozumíte?
Obsahuje jen dvě složky a dokáže vás zbavit strií, pigmentových skvrny, akné i malých jizviček.
Taky se při snídani nemůžete rozhodnout, jestli sáhnete po energetickém kafi, nebo sladkém džusu?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná