Vydáno: 3. 10. 2011  /   Aktualizováno: 4. 10. 2011
Pleť
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?
Nic není pro krásu pleti tak důležité jako pravidelné čistění.
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?

Vytvořte si z čištění pleti stejný zvyk jako z čištění zubů nebo sprchy. Pro vaši pleť je očista velice důležitá, ale spousty žen při ní dělá chyby, které se však dají lehce odstranit.

5 rad, jak to udělat správně
1. Základní pravidlo čistění pleti zní – nekompromisně dvakrát denně! Večerní odlíčení nestačí, ráno je třeba pleti odlehčit od všech nečistot, které vyprodukovala při regeneraci během vašeho spánku.
2. Z důkladného odlíčení a vyčistění pleti si udělejte stejný zvyk jako z čistění zubů. Nikdy ho nevynechejte, ani když padáte únavou.
3. Make-up  z očí odstraňujte šetrně, žádné dření jemné kůže tamponkem ze strany na stranu. Přiložte ho k očím, nechte chvíli působit a pak jemně setřete. Jinak si zbytečně přiděláte vrásky.
4. Na oplachování čisticí pěny či gelu po­užijte chladnější vodu, krásně stáhne póry.
5. Ideálně jednou týdně použijte pro vyčistění pleti přípravek s peelingovým efektem.

Autor: jpk

Další články z rubriky

Co se stane, když dáte dohromady krásný obličej a projekci zvanou video mapping? Něco efektní, úžasné a trochu divné.  Toto skvělé video mají na svědomí Nobumichi Asai, jenž to celé vymyslel a zařídil technickou část a Hiroto Kuwahara, ten je make-up artista, který zas vymyslel líčení. (Pokračování...)
Prokletí letušek Napjatá a šupinatá kůže Proč se to děje? Zatímco vaše kůže je zvyklá na padesátiprocentní vlhkost vzduchu, paluba letadla spíš připomíná sušičku. Je na ní totiž o celých třicet procent méně vláhy. Záchranný zavodňovací rituál...(Pokračování...)
Když budete celý týden chroustat jen okurky a mrkev, dá se předpokládat, že se nakonec nasoukáte i do těch nejhubenějších kalhot, které skladujete ve skříni. Strava, která projde žaludkem, ale nemá vliv jen na vaši postavu. Výběrem správného jídla dokážete udělat pro svou krásu...(Pokračování...)
Akné je nemoc puberťáků NE. Akné se na věk moc neohlíží. Jakmile tělo začne vyrábět hormony, může vás překvapit kdykoliv. Ve věku od 12 do 24 let trápí víc než tři čtvrtiny lidí! Může vypuknout i mnohem později, třeba po dvacítce nebo i po třicítce, a to hlavně u žen s kolísavou hladinou hormonů. Lékaři...(Pokračování...)
Příběh hlavní hrdinky Amélie pokračuje. Můžete ho sledovat i změnit svými náměty na genifique.jenprozeny.cz. Tématem další kapitoly jsou Vánoce. Sledujte a pište na genifique.jenprozeny.cz. Kapitola IV., Fashion Week námět: Miri Stajko AMÉLIE CESTOU VZPOMÍNALA na nedávný večer pravdy. V hlavě si přehr...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Letíte pracovně, nebo na vysněnou dovolenou? Předejděte šrámům na vašem půvabu, které by do vaší tváře mohly zapsat hodiny strávené v...
To, co vezmete do pusy a rozžvýkáte, má na váš vzhled mnohem větší vliv, než se vůbec tušilo. Už za pár dní vám mohou některé...
Mažete se nejluxusnějšími krémy, ale vaše pokožka se ne a ne vyčistit. Zkuste jíst jinak!
Do třiceti to ještě jde, ale pak už se nemůžeme chovat tak neuvážlivě!
Nemusíte jej používat jen na vlasy. Existuje mnoho variant, kde jej můžete uplatnit a ještě ušetříte.
Jak vypadají odlíčené a bez photoshopu? Takhle...
Nadopujte svou tvář létem! Ovoce plné vitaminů a antioxidantů vám v tom pomůže.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná