Vydáno: 3. 10. 2011  /   Aktualizováno: 4. 10. 2011
Pleť
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?
Nic není pro krásu pleti tak důležité jako pravidelné čistění.
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?

Vytvořte si z čištění pleti stejný zvyk jako z čištění zubů nebo sprchy. Pro vaši pleť je očista velice důležitá, ale spousty žen při ní dělá chyby, které se však dají lehce odstranit.

5 rad, jak to udělat správně
1. Základní pravidlo čistění pleti zní – nekompromisně dvakrát denně! Večerní odlíčení nestačí, ráno je třeba pleti odlehčit od všech nečistot, které vyprodukovala při regeneraci během vašeho spánku.
2. Z důkladného odlíčení a vyčistění pleti si udělejte stejný zvyk jako z čistění zubů. Nikdy ho nevynechejte, ani když padáte únavou.
3. Make-up  z očí odstraňujte šetrně, žádné dření jemné kůže tamponkem ze strany na stranu. Přiložte ho k očím, nechte chvíli působit a pak jemně setřete. Jinak si zbytečně přiděláte vrásky.
4. Na oplachování čisticí pěny či gelu po­užijte chladnější vodu, krásně stáhne póry.
5. Ideálně jednou týdně použijte pro vyčistění pleti přípravek s peelingovým efektem.

Autor: jpk

Další články z rubriky

Bylo zjištěno, že ženy neznají správný postup čištění a hydratace pleti, který pomůže udržet pleť zdravou a oddálit její stárnutí. Mnoho žen také netuší, že při použití séra společně s krémem se účinky aktivních látek zpravidla několikanásobně zvyšuj...(Pokračování...)
Zimní měsíce se k vaší pokožce zachovaly nemilosrdně: sychravé počasí kůži vysušilo. Navíc přebíhání mezi vytopenou kanceláří a nevlídnou ulicí vám mohlo přivodit hned několik kosmetických úrazů, jako jsou popraskané rty či šupinatá pokožka. Na jaře proto va...(Pokračování...)
Pleťová séra se v obchodech prodávají už pár let. Víte ale, co od nich můžete čekat, jenže co vůbec ne, a jak s nimi nakládat, aby z nich pleť měla užitek? Tyto výživné fluidy obsahují některé ingredience nebo jejich vyšší koncentrace, které ve svém denním či nočním...(Pokračování...)
Já na ty vousáče a dřevorubce prostě jsem. Chlap má být chlap, dalo by se říct. Se svými chrabrými vlastnostmi a vytříbeným chováním by měl o sebe pečovat, tedy i o svůj vous. Pánové na fotkách před a po dokazují, že jim jejich zarostlé brady přidaly na přitažlivosti a mužnosti. - Ovšem,...(Pokračování...)
Řada Skin Perfection se konkrétně zaměřuje na tři hlavní problematiky péče o pleť – sjednocování textury pleti, redukci viditelných pórů, a vyrovnávání tónů pleti. Molekula LR 2412, výsledek desetiletého zkoumání v laboratořích L'Oréal, umožňuje růžovému podkladu zanechat...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokud jste tomuto vrásčitému pokladu ještě nepropadli, musí se to stát teď! Jeho využití je neskutečně široké.
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
A nebojte, nos vám po nich neporoste, jako v pohádce. Říká se, že pro zdraví těla máte sníst jedno jablko za den. Jablko může mít vliv...
Známe ho všechny. Používáme ho do jídla, ale věřte, že se hodí i na krásu.
Ódy na zeleninu posloucháme neustále, ale pojďme se na ni podívat také z jiného úhlu než je hubnutí.
Olupující se nos, povadlá kštice a šedivé tváře se vás v zimě nemusí týkat. Stačí se držet těchto rad.
Citrón se hodí nejen do čaje a vody, ale také dokáže zázraky s vaší krásou!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná