Vydáno: 3. 10. 2011  /   Aktualizováno: 4. 10. 2011
Pleť
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?
Nic není pro krásu pleti tak důležité jako pravidelné čistění.
Jak správně čistit pleť, aby byla krásná a svěží?

Vytvořte si z čištění pleti stejný zvyk jako z čištění zubů nebo sprchy. Pro vaši pleť je očista velice důležitá, ale spousty žen při ní dělá chyby, které se však dají lehce odstranit.

5 rad, jak to udělat správně
1. Základní pravidlo čistění pleti zní – nekompromisně dvakrát denně! Večerní odlíčení nestačí, ráno je třeba pleti odlehčit od všech nečistot, které vyprodukovala při regeneraci během vašeho spánku.
2. Z důkladného odlíčení a vyčistění pleti si udělejte stejný zvyk jako z čistění zubů. Nikdy ho nevynechejte, ani když padáte únavou.
3. Make-up  z očí odstraňujte šetrně, žádné dření jemné kůže tamponkem ze strany na stranu. Přiložte ho k očím, nechte chvíli působit a pak jemně setřete. Jinak si zbytečně přiděláte vrásky.
4. Na oplachování čisticí pěny či gelu po­užijte chladnější vodu, krásně stáhne póry.
5. Ideálně jednou týdně použijte pro vyčistění pleti přípravek s peelingovým efektem.

Autor: jpk

Další články z rubriky

Citron pro sexy dekolt Kyselý žluťásek je vyložený kosmetický odborník. Jeho šťáva použitá v jednoduchých maskách stahuje póry a vypíná pleť, kromě toho má také mírně zesvětlující účinky. A oboje je ideální pro péči o dekolt. Chcete-li mít hlubok...(Pokračování...)
Znát tvar své tváře má velké výhody při výběru střihu vlasů, make-upu i doplňků, kterými jsou brýle a pokrývky hlavy. Dámy s oválným obličejem to mají ze všech nejjednodušší. Můžou si dovolit skoro všechno. Ale co ty ostatní s hranatým, kulatým nebo...(Pokračování...)
Bylo zjištěno, že ženy neznají správný postup čištění a hydratace pleti, který pomůže udržet pleť zdravou a oddálit její stárnutí. Mnoho žen také netuší, že při použití séra společně s krémem se účinky aktivních látek zpravidla několikanásobně zvyšuj...(Pokračování...)
Zimní měsíce se k vaší pokožce zachovaly nemilosrdně: sychravé počasí kůži vysušilo. Navíc přebíhání mezi vytopenou kanceláří a nevlídnou ulicí vám mohlo přivodit hned několik kosmetických úrazů, jako jsou popraskané rty či šupinatá pokožka. Na jaře proto va...(Pokračování...)
Pleťová séra se v obchodech prodávají už pár let. Víte ale, co od nich můžete čekat, jenže co vůbec ne, a jak s nimi nakládat, aby z nich pleť měla užitek? Tyto výživné fluidy obsahují některé ingredience nebo jejich vyšší koncentrace, které ve svém denním či nočním...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Podtrhněte svůj půvab účinnými kouzly s exotickým ovocem. Fungují na jedničku.
Začněte doplňovat pitný režim vodou s citrónem a uvidíte, co s vámi tahle maličkost udělá.
Pokud jste tomuto vrásčitému pokladu ještě nepropadli, musí se to stát teď! Jeho využití je neskutečně široké.
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
A nebojte, nos vám po nich neporoste, jako v pohádce. Říká se, že pro zdraví těla máte sníst jedno jablko za den. Jablko může mít vliv...
Známe ho všechny. Používáme ho do jídla, ale věřte, že se hodí i na krásu.
Ódy na zeleninu posloucháme neustále, ale pojďme se na ni podívat také z jiného úhlu než je hubnutí.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná