Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Jasnost vašich očí prozradí, kolik máte vitální energie, duhovka a skvrny na ní mohou sloužit jako diagnostické místo pro stav jednotlivých orgánů a odstín bělma vypovídá o stavu jater – zažloutlá barva svědčí o tom, že játra mohou být v nepořádku. Stejně tak i očn...(Pokračování...)
Blogerka Em Ford se stala inspirací pro slečny po celém světě, které trpí závažným akné a nehodlají chodit s kůží na trh. Stala se inspirací, ale i terčem nekonečných hatů, to ji však neodradilo od pokračování v tom co dělá. A že je dobrá! (Pokračování...)
Experimentujte s těmito domácími parními lázněmi, které jsou ideální pro vyčištění vašich pórů. Pleť se stane odolnější vůči škodlivým vnějším vlivům. Pokud se chcete vyhnout chemickým peelingům a dopřát své tváři naprosto přírodní péči, s...(Pokračování...)
Jenže kůže kolem zraků patří k nejtenčím oblastem (je slabší až o dvacet procent než jinde na těle), takže po ochraně před sluncem přímo prahne. Co na ni tedy použít? Minerální filtry, které oční okolí nepodráždí tak jako chemické. Vyskytují se třeba v krému od SkinCeuticals (pořídí...(Pokračování...)
Tmavé kruhy jsou způsobeny v důsledku mnoha důvodů. Nedostatek spánku, ve špatné poloze, mizivá cirkulace krve a tekutin, kouření, špatná životospráva a chabý pitný režim. To jsou ty nejčastější důvody, proč se probouzíte s pytly kolem očí, nateklými víčky i černými kruhy....(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Není v tom žádná věda. Prostě zavřete oči, přitisknete svoje rty na jeho a užíváte si… Co víc ještě tenhle milostný rituál obnáší?
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná