Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Nečistoty Látky obsažené v jablku dokáží bojovat proti nečistotám pleti a vyrážkám. Jablečnou pleťovou masku by měly používat především ženy, které trápí nečistá a aknózní pokožka. Jako bonus má jablko protizánětlivé účinky a hydratuje pleť. Superrychlá maska...(Pokračování...)
Obsah rajčat je poklad Říká se, že sníst jedno kvalitní rajče denně znamená, že pokryjete potřebný přísun vitaminů A, B, C i E. Tělo bude určitě spokojnené a jistě se nebude bránit minerálům jako draslík, hořčík nebo fosfor, stopovým prvkům a také lykopenu. Tato látka obsažená ve slupce dod...(Pokračování...)
Historie značky Bioloqique Recherche Yvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující svoje know-how a nadšení pro věc, napsali unikátní a visionářskou stránku v historii kosmetické péče. Před 30 lety, kdy byla společnost založena, fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř,...(Pokračování...)
  Jednoduchý recept   Vyberte si bylinky, které máte ráda (levandule, meduňka, rozmarýn, růže…) a zalijte je 1 deci vroucí vody. Každá bylinka má jiné vlastnosti, tak vám je rozdělíme podle typu pleti:    SUCHÁ PLEŤ   Na pleť, která má sklon k tvorbě š...(Pokračování...)
Sice docela ráda lyžujete a popíjíte svařák a Vánoce, Silvestr a plesy také nejsou k zahození, ale s vaším tělem zima docela drsně mává. „Mám vždycky hnusně zašedlou kůži a šíleně se mi mastí vlasy,“ stěžuje si třiadvacetiletá recepční Lucka. „Vysušuje se mi...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!
Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
Provedení je zcela jednoduché, ale dokonale efektní! Pokud ráda nosíte výrazné rty, musíte si toto líčení zamilovat.
Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
Zamilujte si tento efektní způsob malování rtů!
Věříte, že štěstí je jen muška zlatá a zrovna vám se tahle potvůrka vyhýbá obloukem? Máme pro vás báječnou zprávu: optimismu se dá...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net |