Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Mohl za to agresivní retinol. Příště raději zvolte šetrnější variantu přípravku, třeba bio liftingové sérum Faces My Age, Lavera, 497 Kč, s účinným koenzymem Q10, který pleť probudí k životu. Navíc obsahuje olej karanja a bílý čaj, které pleť zavlaží a vypnou ji jako pergamen....(Pokračování...)
Pokud si myslíte, že vaší krášlící rutině něco chybí, nechte si poradit od těch nejpovolanějších. Nejžádanější modelky musí být stále fit a to platí i o jejich pleti. V nepřeberné škále přápravků ale nejraději sahají po těch přírodních....(Pokračování...)
Už dávno nejste praštěnou puberťačkou, ale vaše pleť stále hlásí do světa něco jiného? Kosmetika nepomáhá a vy už si nevíte rady? Novým trendem, který doporučují dermatologové, je vynechání či omezení mléčných výrobků. Kravské mléko má v sobě...(Pokračování...)
Věděli jste, že 8 z 10 žen v České republice má citlivou pleť? Citlivou pleť doprovázejí nepříjemné pocity, jako např. dehydratace, pnutí, dyskomfort, začervenání, svědění, projevy akné apod. Značka La Roche-Posay, specialista na citlivou pleť, včetně té nejcitlivější, přináší...(Pokračování...)
1. Rozhodně zapomeňte na vymačkávání pupínků či hloubkové čištění pleti. To by vám jen zanechalo podrážděnou pokožku, kterou byste jen stěží maskovala. Místo toho raději zbavte pleť ranního líčení a na vyčištěnou pokožku naneste masku. Buď použijte už hotový přípravek z obchodu nebo na...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
Zamilujte si tento efektní způsob malování rtů!
Věříte, že štěstí je jen muška zlatá a zrovna vám se tahle potvůrka vyhýbá obloukem? Máme pro vás báječnou zprávu: optimismu se dá...
Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, keré ji porazí. Tak vzhůru do boje!
Křiklavé rtěnky nechte v šuplíku, teď vytáhněte malovátka v barvách podzimu.
Matné rtěnky se nosí! Nemusíte si ji však hned kupovat. Víme, jak na trendy efekt!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná