Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

1. Čistěte šetrně Kromě nehezkých kráterů trápí vaše tváře zřejmě i přebytečná mastnota a pupínky. I když vás tihle záškodníci pěkně štvou, ať vás ani nenapadne trestat kůži ukrutným drhnutím vysušujícími mýdly a pleťovými vodami s velkým obsahem...(Pokračování...)
Zdravého člověka dobře poznáte podle kůže – když svítí, je hladká, vláčná a vypnutá, dá se předpokládat, že jste v pořádku. To, že krása kůže vychází hlavně zevnitř, už se všeobecně ví, a současným trendem je právě vnitřní péče o pokožku, spíš než n...(Pokračování...)
Pro každou autorku příběhu máme malý dárek, cestovní balení Aktivátoru mládí (7 ml) a poukázku na konzultaci péče o pleť! Neváhejte a napište příběh na genifique.jenprozeny.cz Ze zaslaných příspěvků vybereme každý měsíc nezajímavější příběh a ten odměn...(Pokračování...)
V létě netrpí jen kůže a vlasy, ale i rty potřebují pořádnou dávku vláhy. Máme pro vás jednoduchý návod, jak si vytvořit naprosto přírodní a hlavně domácí mazání pro vaši pusu. Velký plus je ten, že si balzám můžete umíchat z čeho se vám jen zamane. Existuje...(Pokračování...)
Sáhněte po účinných běličích, které vám zařídí svůdně hedvábnou pleť. Najdete je třeba v řadě White Objective od Biodermy. Ta obsahuje přípravky, které pokožku zbaví kakaového nadělení a navíc zabrání dalšímu tvoření tmavých skvrn. Tip: Pokud máte...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
Provedení je zcela jednoduché, ale dokonale efektní! Pokud ráda nosíte výrazné rty, musíte si toto líčení zamilovat.
Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
Zamilujte si tento efektní způsob malování rtů!