Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Zimní měsíce se k vaší pokožce zachovaly nemilosrdně: sychravé počasí kůži vysušilo. Navíc přebíhání mezi vytopenou kanceláří a nevlídnou ulicí vám mohlo přivodit hned několik kosmetických úrazů, jako jsou popraskané rty či šupinatá pokožka. Na jaře proto va...(Pokračování...)
Pleťová séra se v obchodech prodávají už pár let. Víte ale, co od nich můžete čekat, jenže co vůbec ne, a jak s nimi nakládat, aby z nich pleť měla užitek? Tyto výživné fluidy obsahují některé ingredience nebo jejich vyšší koncentrace, které ve svém denním či nočním...(Pokračování...)
Já na ty vousáče a dřevorubce prostě jsem. Chlap má být chlap, dalo by se říct. Se svými chrabrými vlastnostmi a vytříbeným chováním by měl o sebe pečovat, tedy i o svůj vous. Pánové na fotkách před a po dokazují, že jim jejich zarostlé brady přidaly na přitažlivosti a mužnosti. - Ovšem,...(Pokračování...)
Řada Skin Perfection se konkrétně zaměřuje na tři hlavní problematiky péče o pleť – sjednocování textury pleti, redukci viditelných pórů, a vyrovnávání tónů pleti. Molekula LR 2412, výsledek desetiletého zkoumání v laboratořích L'Oréal, umožňuje růžovému podkladu zanechat...(Pokračování...)
Vylepšená pečující řada Skin Perfection od značky L‘oréal Paris nabízí všem ženám, které spadají do uvedené věkové kategorie, okamžité řešení. Sto z vás už krém Skin Perfection na vlastní pleti otestovalo. S jakými výsledky? Testující ženy...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!
Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
Provedení je zcela jednoduché, ale dokonale efektní! Pokud ráda nosíte výrazné rty, musíte si toto líčení zamilovat.
Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná