Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Je vám 18 - 24 Pokožka si v tomhle období ještě starosti s nedostatkem vody nedělá. Kolagen a elastin jsou v té nejlepší kondici a obnova buněk funguje přímo fantasticky. Udržte svoji kůži na vrcholu co nejdéle! Jak? Jednoduše zvyšte ochranu před paprsky. Celoročně. Jak na to Pokud do své každodenní péče zařad...(Pokračování...)
Říká se, že jsou vrásky okolo očí od smíchu. Jenže to není zas tak pravda. Větší díl viny má neustálé mžourání do počítače, na telefon a na slunci. Proto tedy chraňte své oči brýlemi a hydratujte. Je tu však ještě jeden proradný zlozvyk, kterým pách...(Pokračování...)
Objevte nejlepší koření a bylinky pro rozzáření vaši pokožky a rozhodněte, zda si na obličej nanášet kupované masky a produkty, nebo sáhnete raději po síle přírody.  Heřmánek Díky svým protizánětlivým vlastnostem je heřmánek výborným pomocníkem proti...(Pokračování...)
Na čele, nad horním rtem, na rukou, v dekoltu ... To vše jsou místa, která si pigmentové skvrny vybírají nejčastěji. Důvodů může být hned několik a paradoxně nemusí být na vině jen UV záření. Hormonální záležitosti, jako je užívání antikoncepce, těhotenství nebo klimaktérium, či některé léky, rostlinné látky (např. třezalka) mohou stejně dobře jako UV záření...(Pokračování...)
Akné je nepříjemné a trápí čím dál víc žen. Konzumace vyvážené stravy s obsahem méně rafinovaných cukrů je známá věc. Jsou však některé potraviny, které akné umí opravdu ovlivnit. Mají užitečné vitaminy a minerály, které vaši pleť pos...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Vytvořit plnější nebo užší rty lze i s tím, co máte doma.
Není v tom žádná věda. Prostě zavřete oči, přitisknete svoje rty na jeho a užíváte si… Co víc ještě tenhle milostný rituál obnáší?
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!