Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

To znamená, prevenci! V mrazech a nepříjemném suchém ledovém vzduchu vaše pleť velmi rapidně ztrácí pružnost a živiny, proto je potřeba ji patřičně nadopovat štědrou dávkou antioxidantů. Brusinková pleťová maska je skvělou domácí alternativou, takže  si vyhraďte dlouhý zimní večer pro...(Pokračování...)
1. Ospalost, únava Problém: Dlouhé noci si berou svoji daň: bledá pleť a tmavé kruhy pod očima. Řešení: Napumpujte pokožku výživným sérem a dodejte jí barvu samoopalovacím krémem. Rozjasňovačem rozsviťte lícní kosti, které pak domalujte svěží tvářenkou. 2. Nepřítel čí...(Pokračování...)
Největším „ústním“ zimním problémem je vysoušení a praskání. Řešení? Balzámů na rty není nikdy dost! Znáte-li své rty a víte, že v zimě trpí, zásobte se tyčinkami a dózičkami mastiček na pusu. Dejte si jeden balzám k posteli, další do...(Pokračování...)
Po celém světě dýně čekají celý rok na jejich každoročních 15 minut slávy. Jestli už si nevíte rady, jak zužitkovat jejich dužinu, nezapomeňte si umíchat rychlou vzpruhu pro vaši pleť. Tato oranžová tykev je plná živin. Obsahuje vitamin E, minerální prvek draslík a vitamin A, který vám pomůže...(Pokračování...)
Rozšířené póry jsou problém, který se může objevit bez ohledu na to, jak moc se své tváři věnujete. Příčinou je mastná pleť. Pokud řešíte takový problém, zkuste nejdříve sáhnout po přírodních procedurách a až pak po chemii. SYROVÁTKA Syrovátka je široce...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, které ji porazí. Tak vzhůru do boje!
Nebude vás to stát ani korunu a výsledek si zaručeně zamilujete!
Vytvořit plnější nebo užší rty lze i s tím, co máte doma.
Není v tom žádná věda. Prostě zavřete oči, přitisknete svoje rty na jeho a užíváte si… Co víc ještě tenhle milostný rituál obnáší?
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná