Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Příběh hlavní hrdinky Amélie pokračuje. Můžete ho sledovat i změnit svými náměty na genifique.jenprozeny.cz. Tématem další kapitoly jsou Vánoce. Sledujte a pište na genifique.jenprozeny.cz. Kapitola IV., Fashion Week námět: Miri Stajko AMÉLIE CESTOU VZPOMÍNALA na nedávný večer pravdy. V hlavě si přehr...(Pokračování...)
Pokud pleť každý večer poctivě čistíte, mažete krémy a opečováváte maskami, ale nenaučila jste se taky pravidelně používat exfoliační přípravky, jako jsou peelingové gely, masky či různá séra k odstraňování starých, odumřelých buněk, věřte, že část vašeho úsilí bohužel...(Pokračování...)
Rakytník významně posiluje obranyschopnost organismu, působí příznivě při kožních potížích, zklidňuje a regeneruje suchou pokožku a podporuje tvorbu nové tkáně. Bobule rakytníku obsahují vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a řadu přírodních vitaminů, obzvlášť pak...(Pokračování...)
Na každý nešvar pokožky v létě najdete přírodní lék. Šetřete peněženku a naordinujte své pleti ovocnou dietu – barevné plody bez problémů nahradí nákladné kosmetické přípravky. ‚Čerstvé‘ ovocné kyseliny účinkují stejně úžasně jako ty v oblíben...(Pokračování...)
Co se stane, když dáte dohromady krásný obličej a projekci zvanou video mapping? Něco efektní, úžasné a trochu divné.  Toto skvělé video mají na svědomí Nobumichi Asai, jenž to celé vymyslel a zařídil technickou část a Hiroto Kuwahara, ten je make-up artista, který zas vymyslel líčení. (Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
Provedení je zcela jednoduché, ale dokonale efektní! Pokud ráda nosíte výrazné rty, musíte si toto líčení zamilovat.
Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
Zamilujte si tento efektní způsob malování rtů!
Věříte, že štěstí je jen muška zlatá a zrovna vám se tahle potvůrka vyhýbá obloukem? Máme pro vás báječnou zprávu: optimismu se dá...
Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, keré ji porazí. Tak vzhůru do boje!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná