Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Této metodě se říká mapování obličeje a je ze starověké čínské medicíny, která se zaměřuje na různé oblasti vašeho obličeje. Soudě podle umístění akné nebo infekčního místa, mohou lékaři určit příčinu. Takový postup může být klíčem k vyřešen...(Pokračování...)
Zainvestujte ale i do kvalitního hydratačního krému s lehčím složením a ideálně i ochranným faktorem. Po vláze bude vaše kůže v následujících měsících prahnout ze všeho nejvíc. Přípravek by měl navíc obsahovat antioxidanty (třeba keonzym Q10). Klidně ho nanášejte je...(Pokračování...)
Která z nás by si nepřála krásnou, hladkou, zářící pleť bez akné a kruhů pod očima? Pokud je to i váš případ, vyzkoušejte jednoduchou domácí masku, která umí takové nedostatky smáznout. Kurkuma je silný antioxidant Má hydratační a omlazující...(Pokračování...)
Jenže po nějakém čase se stav vaší pokožky prudce zhorší. To bude zesilovat, póry se začnou ucpávat a boláčky se opět vyloupnou. Jak recidivě akné předejít? Sáhněte po ochranných krémech bez olejů, které pokožku dostatečně zavlaží. Zkuste opalovací gely. A pokud hledáte ideáln...(Pokračování...)
Jejich tvorbu mohou způsobovat těžké, krémové nebo olejové přípravky na pleť, zkuste je proto vyměnit za jemné oční krémy. Už vzniklé drobné bulky můžete propíchnout a jejich obsah vymáčknout. Uvařte si odvar z heřmánku a kůži napařujte zhruba deset minut, aby změkla. Mílie snáz vyklouzne ven. Ranku...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!