Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Tuhle bombu rozhodně vyzkoušejte, pokud bojujete se smíšenou pletí, akné, nějakým tím flíčkem i šupinkami. Aspirin je s citrónovou šťávou skvělou kombinací pro ozdravu pleťi. Aspirin obsahuje kyselinu salicylovou, která působí jako chemický peeling a citrónová šťáva m...(Pokračování...)
Prosím nezkoušejte to! Nechcete vypadat jako Kačer Donald, nebo jo?  YouTube zaplavila pohroma ve formě tutorialů, které dávají jednoduchý návod na zvětšení rtů během chviličky, naprosto přirozeně a bez jehel. No, na maškarní dobrý! A tohle si pusťte k tomu... (Pokračování...)
Toto není obyčejný brand film... Není to ani příběh. Je to spíš souhrn symbolů a ikonických obrázků, které dotváří společnou vizi značky Lancôme. Je to čistě estetický zážitek. Nové video je zábavné, plné radosti a zároveň velmi nečekané. Je navrženo tak, aby zaujalo a...(Pokračování...)
Pytle pod očima se většinou zvětšují díky věku. Ale jsou i případy, kdy jim pomůžeme ve své oteklosti třeba občasným ponocováním, zadržováním vody, špatným krevním oběhem a alergiemi. Zkuste se jich proto zbavit přirozeně a hlavně přírodně. Vychlazené pytlíky od čaje Dejte si patná...(Pokračování...)
Citron pro sexy dekolt Kyselý žluťásek je vyložený kosmetický odborník. Jeho šťáva použitá v jednoduchých maskách stahuje póry a vypíná pleť, kromě toho má také mírně zesvětlující účinky. A oboje je ideální pro péči o dekolt. Chcete-li mít hlubok...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!
Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná