Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Je jasné, že modelky mají genetický předpoklad k dokonalosti. Ale i přes to se o sebe starají nad rámec potřeby. Slavná Češka, kterou je Petra Němcová, pečuje o svou krásnou tvář přírodními produkty. Takovým jejím velkým pomocníkem je med. Pokud si všimne, že potřebuje její pleť...(Pokračování...)
Čisté věci = čistá pleť Předměty, se kterými přijde vaše kůže do kontaktu, bývají největším semeništěm bakterií. Proto třeba dezinfikujte svůj mobil nebo sluchátko od pevné linky a každý den měňte ručník, do kterého si utíráte obličej. Když se boláčku potřebujete zbavit během HODINY...(Pokračování...)
Toto velice nepříjemné infekční onemocnění, které postihuje skoro 90% naší populace, je opravdu k vzteku. Většinou máme zkušenost s tím, že jakmile jsme ve stresu nebo nachlazené, okamžitě se ten prevít objeví a zahojit se jen tak neráčí. Opary se objevují na obličeji kolem pusy, často na...(Pokračování...)
1. losos Je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, které nejen pomáhají tělu zbavit se akné, ale tak zlepšují náladu a stabilizují hladinu hormonů v těle. Vaše nálada a hormony mohou významně ovlivňovat otravné akné. 2. špenát Je bohatý na vitamin E, železo a bílkoviny. V...(Pokračování...)
O co se nejedná V žádném případě nejde o sestrami Kardashianovými milovaný contouring, kterým si třeba zúžíte nos nebo vymodelujete lícní kosti. Strobing má za úkol, aby vaše přirozené rysy vystouply v plné kráse. Proč přeskočila jiskra Pokožka oslnivě září a navíc je...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Make-up umělci nás baví! Na normální nošení to moc není, ale pokoukáníčko je to kvalitní!
Už jste zase musela odložit sexy rudou rtěnku, protože máte ústa samou šupinu? Nechte si od nás poradit a budete mít rtíky opět jako...
Umíchejte si naprosto přírodní balzám bez chemie, který můžete používat i na tváře. Vaše rty se na něm stanou závislé!
Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, které ji porazí. Tak vzhůru do boje!
Nebude vás to stát ani korunu a výsledek si zaručeně zamilujete!
Vytvořit plnější nebo užší rty lze i s tím, co máte doma.
Není v tom žádná věda. Prostě zavřete oči, přitisknete svoje rty na jeho a užíváte si… Co víc ještě tenhle milostný rituál obnáší?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná