Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Vychutnávat si hudbu na slunci s přáteli a s oblíbeným drinkem v ruce je prostě boží. Chm! Jenže to si nemyslí vaše pleť, vlasy a už vůbec né játra. Moralizování však nečekejte. Fesťáky jsou na létě to krásné. A těchto pár tipů by vám mohlo pomoct nezlikvidovat se úplně -...(Pokračování...)
Budete na něj potřebovat: 4 plátky manga (funguje antioxidant) 1/2 hrnku bílého jogurtu (skvělý na rozjasnění pleti) 4 jahody (pro tvorbu kolagenu) Postup: Všechny ingredience rozmixujte na pastu. Tu pak vmasírujte do pokožky a nechte deset minut působit. Smyjte a těšte se na nádherně prozářenou tvář. Tip: Jahody obsahují l...(Pokračování...)
1. Zbavujte se šupin tak, jak to vyžaduje typ vaší pokožky Proces exfoliace odstraňuje staré buňky a ty nové, svěží díky ní vystupují na povrch. Když to ale s drhnutím přeháníte, kůži zbytečně dráždíte. A navíc vás místo jasu čeká jen mdlá pleť s dalšími...(Pokračování...)
Horní ret je náchylný na pigmentaci a může se vám tam dokonce vybarvit souvislá zahnědlá plocha, zvaná chloasma. Zaměřená léčba vitaminem A, o kterou poproste lékaře, vám může pomoci. Prevence: Vyhýbejte se ostrému slunci a denně promazávejte tvář krémy se slunečním filtrem minimá...(Pokračování...)
Vždyť přeci používáte dobré krémy a poctivě odličujete. Občas jí dopřejete nějakou tu výživnou bombu. Ale pleť se vám odvděčí nijakou barvou, suchými místy a dokonce i nějkým tím pupínkem? Zkuste vysadit na nějaký čas cukr! Ten totiž vaši pleť požírá a poškozuje zevnitř.  Nemus...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná