Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Mladá umělkyně Bicem Sinik používá ke svému řemeslu jemné čáry a tečky, díky kterým vznikají úžasné geometrické obrazce a zvířátka. Nečekejte zádné tvrdé stínování, ale dokonale jemné a precizní, a to pomocí malých bodů v jedné jedin...(Pokračování...)
1. Máte v očním okolí příliš mnoho pigmentu Tohle je důkaz Kruhy pod očima se vám barví dohněda, ne domodra. Když na kůži zatlačíte, odstín se nezmění. Takhle zesvětlujte Zkuste oční krémy s projasňujícími složkami, jako jsou kyselina koji, vitamin C, arbutin nebo sója (tu najdete třeba v očním...(Pokračování...)
Ano, modelky jsou krásné, ale dnešní doba je tak šílená, že jim nedovolí ani tu nejmenší chybičku. Odstraňují se póry, znaménka, pihy, zvětšují oči, pusa. Nosy a uši se zase zmenšují. Přikreslují se vlasy.  Včera jsem čekala na zastávce a koukala na billboard, kde...(Pokračování...)
Správné čištění je nezbytné ráno i večer. Stará moudrost praví, že ranní péče přináší krásu, kdežto ta večerní se stará o zdraví pleti. Používejte produkty, které jsou přímo pro čištění pokožky určené. Nevysušují, o pleť pečuj...(Pokračování...)
Celkem dost zkrášlovadel pochází z Afriky. Propadněte blahodárným olejům a máslům, které udělají s vaší pletí a vlasy zázraky.  Pořiďte si tato africká kouzla v jejich čisté podobě, nebo vybírejte produkty, kde jsou tyto složky jako tou hlavní. Rooibos čaj Tento čaj je bohatý...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ústa si na jaře žádají syté odstíny!
Tohle vás dostane! Teď už nemusíte na botox a různé procedury, co jsou celkem drahé, bolí a nevydrží věčně.
Přepadla vás rýma, bolest v krku. Máte nateklé tváře, zarudlé oči a vůbec nevíte, jak to alespoň trochu zamaskovat? Tahle rychlovka...
Milujete dokonale vykreslené rty a výrazné barvy rtěnek? Osvojte si těchto šest triků a vaše rty budou prostě dokonalé!
Jak vypadá slavná zpěvačka a její pleť na fotkách bez photoshopu a v konečném videu? Budete se divit!
Nemusíte hned na laserové či chemické čištění k zubaři. Tenhle recept vám pomůže odstranit jemné skvrny od kávy, vína i kouření.
Tyto užitečné rady si zaručeně oblíbíte natolik, že už se bez nich prostě neobejdete!