Vydáno: 9. 5. 2012  /   Aktualizováno: 9. 5. 2012
Pleť
Zchlaďte opuchlé rty po vášnivém líbání
Není nad smyslné polibky! Jak ale uhasit vášeň ve rtech, které vám pořádně otekly? My vám poradíme.
Čtěte více: rty, líbání, ústa, polibek, vášeň

Po nekonečných polibcích vám rty nejspíš otekly a ústa se vysušila. Abyste utišila nepříjemné následky příjemných okamžiků, namočte žínku do studené vody a zhruba na pět minut ji přiložte ke rtům. Zchladíte tak zapálení a voda vrátí ústům životodárnou vláhu. Poté přemázněte rty vazelínou (zkuste třeba Kosmín regenerační na rty, Aromatica), která uzamkne tekutinu v pokožce.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

AMÉLIE & VÁNOCE Blížil se konec roku, ten čas, kdy bývala velmi nostalgická. Někdy i patetická. Vzpomínala, rekapitulovala, snila. Někdy se jí v duši usadilo víc smutku než radosti. Letos je ale jiná. Má za sebou několik měsíců, kdy se jí život změnil jako mávnutím kouzelného proutku,...(Pokračování...)
Naše babičky nám mazáním z měsíčku lékařského opečovávaly jizvy. To není však jediný jeho blahodárný účinek. Mimo pomoci při hojení jizev, škrábanců, popálenin a křečových žil, také pomáhá při obtížích s akné. Dokonale hydratuje a...(Pokračování...)
Jak funguje: Čerstvé jahody jsou jedním z nejúčinnějších přírodních pleťových čistidel. Obsahují totiž velké množství ovocných kyselin, mimo jiné i kyselinu salicylovou, které z pleti vyhánějí nánosy odumřelých buněk, čistí póry a usměrňují tvorbu kožního...(Pokračování...)
Příběh hlavní hrdinky Amélie pokračuje. Můžete ho sledovat i změnit svými náměty na genifique.jenprozeny.cz. Tématem další kapitoly jsou Vánoce. Sledujte a pište na genifique.jenprozeny.cz. Kapitola IV., Fashion Week námět: Miri Stajko AMÉLIE CESTOU VZPOMÍNALA na nedávný večer pravdy. V hlavě si přehr...(Pokračování...)
Pokud pleť každý večer poctivě čistíte, mažete krémy a opečováváte maskami, ale nenaučila jste se taky pravidelně používat exfoliační přípravky, jako jsou peelingové gely, masky či různá séra k odstraňování starých, odumřelých buněk, věřte, že část vašeho úsilí bohužel...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Proč si kupovat drahé a nevyhovující kelímky a tuby s neurčitým obsahem, když si můžete svůj lektvar na rty umíchat sama?
Provedení je zcela jednoduché, ale dokonale efektní! Pokud ráda nosíte výrazné rty, musíte si toto líčení zamilovat.
Umění jde otisknou naprosto do všeho. Takto vymóděné rty jsou sice lehce nenositelné, zato opravdu krásné.
Popasovat se s nimi není tak komplikované, jak by se mohlo zdát!
Zamilujte si tento efektní způsob malování rtů!
Věříte, že štěstí je jen muška zlatá a zrovna vám se tahle potvůrka vyhýbá obloukem? Máme pro vás báječnou zprávu: optimismu se dá...
Zima je nekompromisní protivník. Známe však dobré zbraně, keré ji porazí. Tak vzhůru do boje!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná