Poradna

„Začala jsem nosit dioptrické brýle. Pomalu si na ně zvykám. S čím si ale nevím rady, je líčení očí. Zdá se mi, že když se nalíčím tak, jak jsem byla zvyklá, vypadám pak v brýlích zvláštně, jakoby moc zmalovaná... Poraďte mi prosím, nějaké triky na líčení pod brýle.”
„Nikdy jsem neměla problémy s dýcháním, ale posledních pár měsíců (změnila jsem práci) mám pocit dušnosti a jakoby zevnitř nateklého krku. Stačí mi ale jen vyjít na čerstvý vzduch a do pár minut je po problému. Kolegyně mi říkala, že by to mohlo být astma. Já s tím ale nemám zkušenosti a nikdy jsem tím netrpěla.”
„Tvoří se mi, podle mého názoru, až příliš mnoho zubního kamene. Jak tomu mohu zabránit? Jak často je třeba navštěvovat dentální hygienistku a jak vůbec takový zákrok probíhá?”
„Co s kruhy pod očima, které mám už od 20let a u žádné kosmetičky jsem nikdy nenalezla radu. Dají se nějakým způsobem vyzmizíkovat, aniž bych na ně musela nanášet vrstvy různých přípravků? Nekouřím a nepiju příliš alkoholu ani kávy, jím vše a převážně zeleninu a ovoce. ”
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná