postup účesu

Drdoly, které připomínají Disneyovu postavičku Minnie, dodají serióznímu outfitu odlehčenost a zábavný tón.
řirozeně lehký objem snadno dosáhnete fénováním objemu u kořínků vlasů. Pro takto dokonale pružný tvar platí – čím je povrch vlasů hladší, tím přirozeněji bude účes vypadat. Klíčem je zachovat jemný a hladký styl účesu.
Vlasy načechrejte, aby získaly bohatší texturu, a splétejte do volnějšího copu. Tak získají živější vzhled a složitý účes bude působit moderněji.
Jemně a přirozeně působící vlasy vyzařují zdraví a vitalitu. Nezapomeňte účes pročesat prsty, aby získal plnější, přirozenější vzhled. Prostě jemný a ženský!
Vytvořte si originální stužku z vlastních zapletených copů. Díky tomuto účesu z kolekce Nivea proměníte tradiční školácké copy v jejich o poznání dospělejší variantu.
Tento dívčí účes z kolekce Nivea vám nezabere více jak 10 minut. Je to nejoblíbenější účes dívek na Pinterestu, ale můžete ho vidět i na nejedné celebritě. Hodí se pro mnoho příležitostí, můžete v něm vyrazit do práce, ale proč ne třeba i
Objevte jeden z nejuniverzálnějších účesů se splývavými vlnami. Chcete‐li proměnit své tradiční denní vlny v něco smyslnějšího, zkuste přidat vlasové doplňky nebo sponky.
Drdoly nabízí mnoho variant, vypadají elegantně a není většinou složité je vytvořit. Kolekce Nivea představuje účes vytvořené hned ze dvou drdolů. Velmi oblíbený i u celebrit jako je Katy Perry či Jessica Sarah Parker.
Vytvořte si originální stužku z vlastních zapletených copů. Díky tomuto účesu z kolekce Nivea proměníte tradiční školácké copy v jejich o poznání dospělejší variantu.
Už vás nudí běžný culík? A dnes je ten den, kdy vám vlasy překážejí v obličeji? Stočte je do ležérního drdolu třeba k jedné straně. Až tento účes z kolekce Nivea několikrát vyzkoušíte, zvládnete ho i se zavřenýma očima.
ť hledáte hippie look nebo něžný svatební účes, jednoduché uzly a copy vypadají velmi žensky. Byť vypadají neuvěřitelně složitě, s trochou cviku je zvládnou i začátečnice. Objevte tyto nádherné uzly z kolekce Nivea.
Odhalte vaše vnitřní kouzlo a oslňte bohatými vlnami! Styling z kolekce Nivea zdůrazní vaši ženskost a přirozenou krásu.
Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty. Inspirujte se tipy Mishy Čadkové, stylisty Tecni.Art.
Tenhle účes hravě zvládnete a my vám pomůžeme s postupem.
Nechte se inspirovat kreací Libora Šuly, ambasadora L'Oréal Professionnel.
Vyzkoušejte typický XXL objem, inspirovaný BRIGITTE BARDOT, stejně jako ikonickými hvězdami jako AMY WINEHOUSE nebo LANA DEL REY.
Inspirujte se novou vlasovou kolekcí L'Oréal Professionnel.
Chystáte (se na) večírek? Tuhle nádheru ve vlasech vykouzlíte dřív, než se vám v mikrovlnce ohřeje popcorn.
Sally Brooks, vlasová odbornice značky Nivea vás naučí tohle elegantní mikádo.
S postupem vám poradí Sally Brooks, vlasová odbornice značky Nivea.
Tenhle sváteční účes vás naučí Sally Brooks, vlasová expertka značky Nivea.
Postup vás naučí Sally Brooks, vlasová expertka značky Nivea.
Vyznáváte v módě ledabylou eleganci? Tak ji vpusťte i do svých vlasů! Tady je návod, jak si vyrobit sexy rozvrkočenou hřívu:
Boris Hanečka doplnil svoje modely o zajímavý účes. Naučí vás ho Renata Márová, ambasadorka L´Oréal Professionnel.
Na přehlídce Jany Gavalcové předvedly modelky božské vlyn. Jak je vytvořit vám pořadí Renata Márová, ambasadorka L'Oréal Professionnel.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná