pocení

Pocení považujeme za něco nepříjemného a obtěžujícího. Faktem ale je, že tento proces je důležitý pro regulaci tělesné teploty... Co je a není normální pocení a jak s ním zatočit?
Pokud stále oddalujete pohyb a změnu jídelníčku na další a další týden, tohle video je přesně pro vás! Vztyk a jdeme do toho!
Když se pravidelně potíte, chráníte si ňadra.
Stres je vždy provázen řadou fyzických reakcí, jedna z nich – pocení – se stává strašákem ještě dříve, než se objeví.
Antiperspiranty a deodoranty používáte každý den, ale jste si jistá, že o nich víte vše potřebné?
Nadměrné pocení, známé taky jako hyperhydróza, je stav, který nutí tělo, aby se bezdůvodně potilo víc, než je běžné, aniž by za tím stálo vyrovnávání teploty, cvičení nebo emoce.
Tímhle trikem si pomáhá herečka Jessica Biel při slavnostních událostech.
Kdo z nás by se v létě při vysokých tepotách nepotil. To by bylo proti přírodě. My vám ale poradíme, jak na ni lišácky vyzrát.
Tyhle nesmysly slyšíte ze všech stran. Pryč s nimi!
Za radostné očekávání potomka nemusíte platit svou krásou. Zjistili jsme, jak vyzrajete na popraskanou kůži, opadávající kštici i obličej posázený hnědými skvrnami.
Propocená košile, ve které trávíte den v práci, může být cítit víc, než vaše cvičební oblečení. Poradíme vám, jak zůstat svěží po celý den.
Pocení je přirozený tělesný proces, úplně mu zamezit nemůžeme. Co však můžeme ovlivnit, jsou nepříjemné pocity a zejména zápach, který v souvislosti s pocením vzniká.
Když se budete řídit našimi radami, cvičení si zpříjemníte.
Většinou se hned po ránu nalíčíte a cvičit jdete až po práci. Jenže co dělat, máte-li odpoledne nebo večer hodinu cvičení, při kterém vám často teče pot po tváři?
V terminologii se dělají velké chyby a při nákupech denně dochází k nedorozumnění, takže si pojďme vyjasnit, jaký je rozdíl v přípravcích proti pocení.
S naší radou souboj s pocením vyhrajete raz dva!
Čaj vás zachrání od potu i nepříjemného odéru.
Účinky deodorantů a antiperspirantů znáte z reklam. Jakmile je použijete, rázem se za vámi otočí celé město, z nebe padají andělé nebo vám někdo slavný nabídne sňatek. Věříte na tyhle navoněné pohádky? Sáhněte raději po něčem, co opravdu funguje.
Býváte před často nervózní? Víme, jak vám ulevit
Pokud propadáte panice před důležitou schůzkou, neztrácejte hlavu, existují jednoduché triky, jak svoje tělo přelstít.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná