nivea

řirozeně lehký objem snadno dosáhnete fénováním objemu u kořínků vlasů. Pro takto dokonale pružný tvar platí – čím je povrch vlasů hladší, tím přirozeněji bude účes vypadat. Klíčem je zachovat jemný a hladký styl účesu.
Stres je vždy provázen řadou fyzických reakcí, jedna z nich – pocení – se stává strašákem ještě dříve, než se objeví.
Chystáte se na večírek a chcete ještě na poslední chvíli dostat do kondice svoji pleť? Poradíme vám, jaká péče jí prospěje a nepodráždí.
„Ve stylu B. Bardot je tento ohon vzpomínkou na elegantní a zároveň radostná 50. léta. Báječný účes pro každou příležitost, do práce i do společnosti, pro ležérní i elegantní vzhled. Neujdete pozornosti.„ Sally Brooks, vlasová stylistka značky NIVEA.
Manuální lifting je metoda, kterou dokážete bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a obličej doslova rozzáříte novou vitalitou.
Vlasy načechrejte, aby získaly bohatší texturu, a splétejte do volnějšího copu. Tak získají živější vzhled a složitý účes bude působit moderněji.
Jemně a přirozeně působící vlasy vyzařují zdraví a vitalitu. Nezapomeňte účes pročesat prsty, aby získal plnější, přirozenější vzhled. Prostě jemný a ženský!
28 dní. Přesně tolik času potřebuje naše pokožka pro svoji regeneraci. Pokud jí chcete s procesem obnovy trochu pomoci, sáhněte po peelingu. Ten totiž promění unavenou šeď v zářivou a svěží pleť!
Oživit účes, orámovat tvář, získat sexy výraz nebo vypadat elegantně… Ať už jste se pro řešení v podobě šmiknutí pramenů na čele rozhodla z jakéhokoliv důvodu, Jan Těšík, vlasový stylista a kadeřník značky Nivea, má pro vás důležité tipy.
Přemýšlíte, jak se zbavit pih? Pečujte o svou pleť a mějte ji ráda takovou, jaká je. Bude neodolatelná – ano, i s pihami.
Mrazivé počasí, teploty kolem nuly, sníh i přechody z tepla do zimy jsou pro naši pleť a dokonce i vlasy hodně náročné.
Vytvořte si originální stužku z vlastních zapletených copů. Díky tomuto účesu z kolekce Nivea proměníte tradiční školácké copy v jejich o poznání dospělejší variantu.
Bezmake-upový trend je velkým hitem. Svou tvář bez make-upu už odhalila řada zahraničních i českých celebrit a odvahu jej vyzkoušet postupně sbírají i „obyčejné“ ženy, které bez líčení často nevyšly ani do obchodu přes ulici.
Tento dívčí účes z kolekce Nivea vám nezabere více jak 10 minut. Je to nejoblíbenější účes dívek na Pinterestu, ale můžete ho vidět i na nejedné celebritě. Hodí se pro mnoho příležitostí, můžete v něm vyrazit do práce, ale proč ne třeba i
Objevte jeden z nejuniverzálnějších účesů se splývavými vlnami. Chcete‐li proměnit své tradiční denní vlny v něco smyslnějšího, zkuste přidat vlasové doplňky nebo sponky.
Drdoly nabízí mnoho variant, vypadají elegantně a není většinou složité je vytvořit. Kolekce Nivea představuje účes vytvořené hned ze dvou drdolů. Velmi oblíbený i u celebrit jako je Katy Perry či Jessica Sarah Parker.
Vytvořte si originální stužku z vlastních zapletených copů. Díky tomuto účesu z kolekce Nivea proměníte tradiční školácké copy v jejich o poznání dospělejší variantu.
Už vás nudí běžný culík? A dnes je ten den, kdy vám vlasy překážejí v obličeji? Stočte je do ležérního drdolu třeba k jedné straně. Až tento účes z kolekce Nivea několikrát vyzkoušíte, zvládnete ho i se zavřenýma očima.
ť hledáte hippie look nebo něžný svatební účes, jednoduché uzly a copy vypadají velmi žensky. Byť vypadají neuvěřitelně složitě, s trochou cviku je zvládnou i začátečnice. Objevte tyto nádherné uzly z kolekce Nivea.
Večírek může začít! Tenhle originální cop z kolekce Nivea se hodí na párty a pro mnoho dalších příležitostí, ale proč byste v něm nemohla vyrazit třeba i do práce.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná