Tělo

Pokud posilujete pomocí své váhy, tenhle způsob se vám bude líbit. Umožní vám zapojit svaly zase o kousek jinak a procvičit ty, o kterých ani nevíte. Takže... Nachystejte zeď a jde se na to! (Pokračování...)
Hýbněte trochu bůčkem a naordinujte si 20 minut cvičení alespoň třikrát týdně. To se vám tam vejde. Stačí jen chtít.  Uvidíte, že se budete cítit lépe a mimo skvělou postavu budete mít taky supr náladu. Tak jedem! (Pokračování...)
V jednom videu najdete cvičební plán na čtvrt roku, jídelníček a potřebné rady. To vše od úspěšné fitnesačky Kayly Itsines, která z vás dostane maximum. Mrkněte na její kanál. (Pokračování...)
Nemusíme vám opakovat, že tělo oleje prostě potřebuje. Jenže, teď opravdu nemáme na mysli ty, co používáme klasicky v kuchyni. Už jste slyšeli o MCT olejích? Tyhle kombinované oleje mají skvělé vlastnosti.  Trocha chemie na vysvětlenou: Oleje se dělí na tři skupiny podle délky řetězce. Obecně lze říct, že č... (Pokračování...)
Mango je tropické ovoce, které běžně najdete na pultech obchodů.           Jak si správně vybrat           Vždy se dívejte na barvu a měkkost. Pokud najdete v obchodě ještě nezralé plody, nechte je doma několik dní dozrát. Nejlepší je... (Pokračování...)
Víte, že mýdlo (stejně jako chlad) vysušuje dlaně? Neopomínejte mytí rukou, jen použijte mýdlo s obsahem krému nebo tekuté mýdlo s pěsticí složkou. Klasické mýdlo obsahuje alkality, které kůži zbavují esenciálních lipidů, jenž mají dohlížet, aby kůže neztrácela vlhkost. Doch... (Pokračování...)
Oteklé prsty mohou znamenat, že vám málo funguje štítná žláza, což způsobuje zadržování vody. Nechte si udělat krevní obraz a prověřit hormony štítné žlázy. Bledé nehty značí, že vám chybí železo. Přidejte si do jídelníčku listovou zeleninu, ořechy a semínka a... (Pokračování...)
Při tomhle cvičení si nejenže hezky vytvarujete tělo, ale navíc můžete i zhubnout, spálíte totiž 1250 kJ. 1. Krok dozadu Vyladíte si: zadek a ramena Zaujměte výchozí pozici, při níž jsou paty těsně u sebe a špičky se naopak rozbíhají do stran. Ruce nechte volně spadnout před sebe, pokrčte pravé koleno a levou nohou udělejte... (Pokračování...)
Zářivý úsměv Problém: Máte citlivé tesáky a navíc holdujete červenému vínu nebo si občas ráda zapálíte cigaretu. Anebo se jen neobejdete bez pár šálků dobré kávy? Tyhle všechny prohřešky na vás bohužel  prozradí zašedlý úsměv!... (Pokračování...)

Best Buys

225 Kč
Soaphoria
Tělový peeling s pomerančovou kůrou, skořicí...
168 Kč
Nivea
Zpevňující tělový olej
159 Kč
Bathique
Masážní olej
60 Kč
L'occitane
Med
Šumivá kostka do koupele
Best Buys
149 Kč
Dermacol
Tělový peeling s vodním melounem
250 Kč
Nivea
Gel na celulitidu
229 Kč
Vichy
Roll-on pro citlivou pokožku
229 Kč
Vichy
Roll-on pro citlivou pokožku
265 Kč
Artdeco
Bělicí lak
290 Kč
L'Occitane
Sprchový gel
Best Buys
799 Kč
Calvin Klein
Tělové mléko
420 Kč
L'Occitane
Marseillské tekuté mýdlo
449 Kč
LA ROCHE POSAY
Výživný olej s termální vodou SPF 30
350 Kč
Institut Karité
Krém na ruce s vůní konvalinek
Best Buys
369 Kč
BIODERMA
Intenzivní zklidňující sprej
129 Kč
Avon
Tělový peeling
229 Kč
Avon
Hydratační olej na tělo,vlasy a do koupele
359 Kč
SALCURA
Protizánětlivý sprej pro problematickou pleť
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná