Vydáno: 23. 11. 2015  /   Aktualizováno: 23. 11. 2015
Tělo
Díky kokosovému oleji bělejší zuby?
Už to nejsou takové perličky jako dřív? Nemusíte hned na bělení. Zkuste využít přírodních sil, které má třeba kokosový olej.

Kokosový olej je považován za velmi prospěšný, takzvanou superpotravinu. Bylo prokázáno, že uklidňuje a zlepšuje trávení a látkovou výměnu. Dokonce snižuje hladinu cholesterolu a posktne i energii. Stejně jako v kuchyni, můžete ho plně využívat i v koupelně. S ním budete mít zdravé vlasy, pleť, ale i krásné zuby. Jo a víte, že kokosový olej umí bojovat i s infekcemi, posiluje imunitní systém a díky němu bude vaše dutina ústní ve formě a zdravá?

 
Umíchejte si zubní pastu z kokosového oleje a garantuji vám, že už nebudete chtít žádnou jinou. Vyhoďte pastu plnou chemikálií a agresivních látek, teď je čas na přírodu.

Zubní pasta z kokosu je levná a vyžaduje pouze několik ingrediencí. Nachystejte si malou sklenici s těsným víčkem.
►Smíchejte 1 díl kokosového oleje s 1 dílem jedlé sody. Přidejte 3-5 kapek esenciálního oleje ze sladkého pomeranče, máty peprné, nebo jiných vámi oblíbených. To je však jen na chuť. Promíchejte a uchovávejte na chladném místě a používejte jako klasickou pastu. 

Kokosový olej osvěží a bude pečovat o vaše ústa, jedlá soda bude jemným abrazivním činidlem. Taková pasta vám bude pomáhat v boji proti onemocnění dásní a zubnímu kazu. 

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

My ženy bychom mohly vyprávět, jak nám občas ty naše hormony umí zavařit. Prozradíme vám, jaké mňamky je dají do klidu.
Zuby čisté, ale stejně to občas není ono? A co když děláte jednu z těchto chyb?
Obsahuje jen dvě složky a dokáže vás zbavit strií, pigmentových skvrny, akné i malých jizviček.
Vyhýbáte se tučným věcem, protože byste po nich přibrala?
Marně bojujete se zašedlou pletí, žlutými zuby a ošklivě vypadajícími nehty? Přesedlejte na bílou, víme jak.
Kdo by nechtěl mít křišťálově čisté a dokonale bílé zuby? I když se o ně staráte jak jen dokážete, jsou tu určité věci, které vám vaši...
Tahle záležitost je naprosto úžasná! Mandlové mléko není kalorické, obsahuje málo cukru a ještě k tomu hodně vitamínů. A abychom...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná