Vydáno: 26. 1. 2017  /   Aktualizováno: 27. 1. 2017
Tělo
Umíchejte si doma zázračný gel
Obsahuje jen dvě složky a dokáže vás zbavit strií, pigmentových skvrny, akné i malých jizviček.

Všichni už známe velké výhody Aloe Vera a kokosového oleje a hodně z nás je používá v každodenním životě. Proč je tedy nezkombinovat? Můžete si vyrobit gel pouze z těchto dvou složek, který si zamilujete!

Plusy aloe vera:
léčí spáleniny
tiší podrážděnou pokožku a alergie
zmizíkuje strie, jemné vrásky, jizvy po akné
hydratuje pokožku

Plusy kokosového oleje:
hydratuje suchou pleť
zpomaluje proces stárnutí
je antibakteriální a protiplísňový
rozjasňuje kůži

Recept:
1/3 šálku čistého aloe vera gelu z dužiny (ne šťáva)
1/2 šálku organického kokosového oleje
esenciální olej vašeho výběru (vanilka, levandule, růže)

Postup přípravy:
Nejprve dejte kokosový olej a Aloe Vera gel do misky a dobře promíchejte, až dosáhnete homogenní směsi, přidejte několik kapek esenciálního oleje a opět promíchejte. Gel uložte do skleněné nádoby a udržujte ho při pokojové teploťe.

Jak jej použít:
Hned po sprchování rozetřete gel na kůži. Dejte si záležet s místy, kde máte jizvičky, skvrny či akné. Nemusíte již kupovat žádné tělové mléko. Tahle směs neskutečně hydratuje vaši pleť. Po dvou týdnech si můžete všimnout výsledků.

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Berete vodu jako zkrášlujícího spojence? V případě tekutiny, která vám teče doma v koupelně, buďte obezřetná…
Velkou výhodou termální vody je její snadné a univerzální použití. Praktické balení ve spreji se vejde do kabelky a lze ho použít...
Tajemství modelek? Zdravá a projasněná pokožka. Vy ji můžete mít taky – od rána až do noci –, stačí jen vyslyšet její potřeby.
Už zase se vám vyrojily pupínky? Lékaři teď zjistili nové příčiny, jimiž si otravnou vyrážku přivoláváte možná sama! Odhalte, jak si...
My ženy bychom mohly vyprávět, jak nám občas ty naše hormony umí zavařit. Prozradíme vám, jaké mňamky je dají do klidu.
Až zjistíte, co všechno umí a jak vám pomůže, tuhle košťálovinu si prostě zamilujete!
Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná