Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 9. 2. 2017
Tělo
Trochu víc náušnic
Ozdobte své uši záplavou zajímavých šperků. Teď se to strašně hodí!
Čtěte více: trend, uši, šperk, náušnice, piercing

Že se vrátily devadesátky? Tak trochu! Pokud jde o piercing - rozhodně! Na hromadu kroužků však ani nepomyslete. Ty už jsou opravdu pasé. Kombinujte růžné tvary a kovy. Pusťte se do promíchání rozdílných stylů. Vaše uši se stanou tím nejzajímavějším místem.

Autor: Markéta
Foto: byrdie

Další články z rubriky

Nezáleží na způsobu pohybu. Klidně se vydejte na jógu, balet, kruháč, běh nebo tenis. A před aktivitou si dejte třeba tohle... BANÁN Ten vás nadopuje energií, která vám pak nebude chybět při tréninku. Je lehce stravitelný, neobsahuje skoro žádný tuk, zato sacharidy ano. Optimální sváča před poř...(Pokračování...)
Do třiceti je to ještě trochu sranda, pak už by měl mít člověk pár správných náviků, které mu pomáhají proplouvat životem se svěžím, zdravým a štíhlým tělem. JÍST ČISTĚ Přemýšlejte nad chemikáliemi, které doo svého těla zbytečně pouštíte. Usazují...(Pokračování...)
Pokud máte posilovnu jako součást fitness rutiny, určitě to hned neškrtejte. Toto sedmero je spíše pro jedince, kteří ta upocená místa a střídání na strojích bytostně nenávidí, stejně jako my. Proč je dobré se pustit do zvelebování těla na vlastní pěst? 1 můžete cvičit kdekoliv...(Pokračování...)
Aby byla všechna vaše pohlazení ještě něžnější, vypěstujte si krásné ručky. Potřebují stejnou péči jako naše kůže, vlasy i tělo. Nejdůležitější zásadou je stále krémovat nebo olejovat. Náš tip na doma: nejdřív dlaně opeelingujte, nakrémujte, na kůžičku nakapejte v...(Pokračování...)
Zlaté mléko nebo kurkuma latte je na světě chvilku. Přišli s ním Londýňané. Pokud tedy zrovna neholdujete kofeinu nebo si ho pro změnu dopřáváte až moc, zkuste tuhle srandu z kurkumy, která má ještě k tomu velkému trendu nepřeberné množství výhod pro vaše tělo. Zlaté latte je protiz...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Že patří jen na líče a rty? Omyl! Připravte se na pořádně divoké jaro!
Barevné vlasy už tu byly a ještě nějakou chvíli budou. Po růžové a šedé nastupuje zelená a všechny její odstíny.
Šikovní vizážisté letos s dávkami hvězdného prachu rozhodně nešetří. Než se ovšem i vy vydáte na vesmírnou cestu, řiďte se tipy, jak a...
O diamantech se říká, že jsou nejlepším přítelem žen a každá touží mít alespoň jeden doma. Jak se v nich ale vyznat, když už se po...
Nejste zrovna expertkou na malování nehtů? Tenhle podzim vám hraje do karet!
Ať nepoletují a jsou uvázané do nedbalých i uhlazených uzlů všech možných tvarů i složitostí.
Nastal čas hravých očí! Podzim je plný barev. Obtiskněte jej na svá víčka.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná