Vydáno: 24. 4. 2017  /   Aktualizováno: 24. 4. 2017
Tělo
9 jídel, která nejezte, pokud chcete mít ploché břicho!
Jsou potraviny, které byste neměli jíst, pokud nechcete mít nafouklé a tučné břicho. Třeba tyhle...

Jestli každoročně přemýšlíte, jak se toho tučňáka, který se usídlil na vašem pase, zbavit, my víme. Samozřejmě vás nemine cvičení. To je jasné. Posilujte břicho třeba takhle...

K tomu ještě nezapomínejte, že některá jídla vám na objemu budou taky přidávat. Nejhorší je cukr, tak ho teď prostě vyřaďte. Nebo si jej dávejte v ovoci. A pak ještě těchto 9 potravin.

SÝR
Ten tavený a hodně tučný není zas tak skvělý pro vaše břicho. Ale nezoufejte, dejte si kozí variantu a spíše sáhněte po těch tvarohových, měkkých a fromage. 

SODA
Bublinky v kombinaci s cukrem? To je prostě vražda! Vnitřní tuk tak roste a věřte, že toho se zbavíte nejhůře. Vyměňte je za osvěžující domácí šťávy. Citronáda a mátová je skvělé osvěžení.

UPRAVENÉ MASO
Maso je pro naše tělo důležité. To uzené však na mysli nemáme. Škrtněte ze svého jídleníčku uzeniny. A pokud si nemůžete pomoct, sáhněte po kvalitní šunce, která v sobě nemá tunu soli. 

ALKOHOL
Bohužel. I na ten přišlo. Je jeden z nejhorších nafukovačů panděr, a to se nemusíme bavit jen o pivu. Míchané drinky i panáky jsou pro váš plochý pupík nekonečnou překážkou. Nemusíte se ho však vzdávat nadobro a úplně. Sáhnete po kvalitním červeným víně. Jedna sklenička k večeři podpoří vaše srdce a na těle to nebude znát.

KUPOVANÉ ZÁLIVKY
Máte v plánu si umíchat salát? Nemíchejte ho s kupovanou zálivkou. Většinou je v ní hromada chemikálií a nekvalitních přísad, které vašemu tělu nijak neprospějí. Zkuste jednoduchou zálivku: Smíchejte citronovou šťávu s pár kapkami olivového nebo třeba avokádového oleje, lehce osolte a opepřete a je to. Dokonalá zálivka je hotova.

OVOCNÉ DŽUSY
Obsahují vysoký obsah fruktózy a kukuřičného sirupu. Proto si dělejte šťávu sami. Mimo to, že bude čerstvá, zdravá a chutná lépe, uděláte dobře i svému tělu. 

CHLÉB
Ty sacharidy. Ano, velké množsví je jich i ve chlebu. K tomu se většina dělá již z polotovaru a s tradičním chlebem nemá nic společného. Jestli si však nedáte občas říct, sáhněte spíš po vícezrnné variantě. 

SŮL
Tohle už je ohraná písnička. Moc soli škodí a škodí i vašemu břichu. Proto ji hodně omezte a nahraďte čerstvými bylinkami a kořením. Třeba zázvor, bazalka, česnek a kurkuma jsou skvělé.

Autor: Markéta
Foto: byrdie

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Dřete na své postavě, abyste se cítila sexy, nebo vás cvičení prostě baví. Jenže věděla jste, že vedlejším účinkem někdy může být i…...
Tahle pozice je neskutečně variabilní a posílá skoro celé vaše tělo.
Přemýšlíte, jaký účes budete nosit tohle jaro a léto? Máme pro vás malou nápovědu...
K létu je to sice ještě kousek, ale nic se nemá zanedbat. A to nemluvě o výběru plavek. Obchody se plní letním zbožím, tak nastartujte...
My ženy bychom mohly vyprávět, jak nám občas ty naše hormony umí zavařit. Prozradíme vám, jaké mňamky je dají do klidu.
Guláš ani těstoviny to nebudou. Vyberte si z těchto čtyř variant a váš výkon bude maximální.
Takové jednoduché návyky způsobí to, že budete zdraví a stárnutí si vás jen tak nenajde.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná