Vydáno: 28. 4. 2017  /   Aktualizováno: 28. 4. 2017
Tělo
Nový trend: tetované ucho
Baví vás taková ta malá a něžná tetování? A co třeba takové?

Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna procházkou růžovým sadem. Většinou totíž platí, že tam, kde není moc tuku, to prostě bolí o dost víc. Je dobré si však uvědomit, že tetování na uchu asi nezabere hodiny, pokud teda nevlastníte uši jako Dumbo:-) Takže...

Tyhle květinky jsou velmi ženské

Nebo trocha rozverné duhy?

A co minimalistické čárky?

Autor: Markéta
Foto: boredpanda

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)
Jestli každoročně přemýšlíte, jak se toho tučňáka, který se usídlil na vašem pase, zbavit, my víme. Samozřejmě vás nemine cvičení. To je jasné. Posilujte břicho třeba takhle... K tomu ještě nezapomínejte, že některá jídla vám na objemu budou taky přidávat. Nejhorší je cukr,...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Koketujete s myšlenkou, že si vyzdobíte kůži sexy obrázkem? Než to opravdu uděláte, máme pro vás pár informací…
Chystáte se na večírek nebo jen tak někam s příteli? Tyhle určitě zaujmou!
My ženy milujeme květiny a taky si je rády necháváme tetovat. Tahle drobná kvítka se opravdu povedla!
Tetování je v současnosti jedním z nejpopulárnějších nástrojů vyjádření vlastní individuality.
Toužíte po novém obrázku a portrét je vaším favoritem? Tenhle styl vás bude zajímat!
Tahle galerka vás nadchne! Obrázky jsou něžné a tak ženské.
Přemýšlíte, jaké vybrat další? Nebo se chcete jen pokochat? Obě varianty si najdou v této galerii svoje!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná