Vydáno: 31. 7. 2013  /   Aktualizováno: 31. 7. 2013
Tělo
Vyzrajte na nepříjemný zápach z vašeho potu
Kdo z nás by se v létě při vysokých tepotách nepotil. To by bylo proti přírodě. My vám ale poradíme, jak na ni lišácky vyzrát.

V horku se vám většinou v podpaží vytvoří menší rybník. To byste možná ještě přežila. Horší ale je, že se do vyloučeného potu postupně dostávají bakterie, které ho rozkládají’. A tím vzniká odpudivý zápach, který nepřebijete ani sebesvůdnějším parfémem. Řešen9? Kůži omyjte antibakteriálním mýdlem nebo sprchovým gelem a místo deodorantu zkuste použít přírodní minerální krystal, který sice nezabrání pocení (to by ani nebylo zdravé), ale otravné bakterie zničí.

Vyzkoušejte například tuhý  krystalový deodorant Salt of the Earth, 195 Kč

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Antiperspiranty a deodoranty používáte každý den, ale jste si jistá, že o nich víte vše potřebné?
Pocení považujeme za něco nepříjemného a obtěžujícího. Faktem ale je, že tento proces je důležitý pro regulaci tělesné teploty... Co...
Nadměrné pocení, známé taky jako hyperhydróza, je stav, který nutí tělo, aby se bezdůvodně potilo víc, než je běžné, aniž by za tím...
Pokud stále oddalujete pohyb a změnu jídelníčku na další a další týden, tohle video je přesně pro vás! Vztyk a jdeme do toho!
Když se pravidelně potíte, chráníte si ňadra.
Tímhle trikem si pomáhá herečka Jessica Biel při slavnostních událostech.
Tyhle nesmysly slyšíte ze všech stran. Pryč s nimi!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná