Vydáno: 23. 8. 2013  /   Aktualizováno: 23. 8. 2013
Tělo
Vrhněte se do účinné karotkové diety!
Je levná a chutná. Ale pozor, nedržte ji déle než jeden týden.

Jak dlouho se dodržuje?
Mrkvová dieta je kvůli své jednotvárnosti vhodná jen ke krátkodobému užívání, tj. max. týden. Neprodlužujte ji!

Kolik lze shodit?
Lze shodit několik málo kilogramů, cca 2 až 6 kg. Ale za týden!

Pro koho je vhodná?
Mrkvová dieta bude vyhovovat těm, kteří chtějí ubýt na váze o několik kilogramů a současně mají pevnou vůli k dodržování jednotvárné diety bez výrazných chutí.

Jak funguje?
Jako většina diet zaměřených na jeden druh potraviny (jako např. ananasová) je i mrkvová dieta postavena na radikálně sníženém příjmu kalorií.

Co přesně je povoleno?
Možné je konzumovat jen mrkev, a to na jakýkoliv způsob za syrova i za tepla. My doporučujeme její mírnější formu, kde jsou možné ústupky ve formě celozrnného pečiva, nízkotučných mléčných výrobků a libového masa, případně ovoce v malém množství.

Které potraviny jsou zakázány?
Nemyslitelné jsou samozřejmě uzeniny, alkohol, tučné pokrmy, sladkosti, bílé pečivo... Trochu odříkání ale za ten efekt stojí, nemyslíte?

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Škrundání, kručení v břiše nebo křeče…Víme, co si máte naložit na talíř, abyste tomuhle všemu předešla, a zachránila si tak kůži nejen...
Smíte mít při dietě hlad? Přicházíme s průlomovými zprávami ohledně hubnutí.
Tahle pozice je neskutečně variabilní a posílá skoro celé vaše tělo.
Cítíte se občas ráno skleslá, jako když z vás někdo v noci vyndal baterky? Jděte si zaběhat!
K létu je to sice ještě kousek, ale nic se nemá zanedbat. A to nemluvě o výběru plavek. Obchody se plní letním zbožím, tak nastartujte...
Jsou svěží, zdravé a tak moc dobré. Můžete do nich nacpat to, co máte rádi. Tak hurá do toho. Je to hned hotové!
Až zjistíte, co všechno umí a jak vám pomůže, tuhle košťálovinu si prostě zamilujete!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná