Vydáno: 4. 10. 2013  /   Aktualizováno: 4. 10. 2013
Tělo
Nové složení, více svěžesti, větší ochrana
Buďte vždy o krok napřed před potem - ať už na hřišti nebo v každodenním životě - s novými antiperspiranty adidas Cool & Dry pro muže a Cool & Care pro ženy.

Zcela nová řada odráží základní hodnoty značky adidas - zábavu, energii, autentičnost a lidskost. Zábavu si užijete díky složení, které spolehlivě zvládá pot a zápach a vy si tak můžete užívat své vášně bez omezení. Energii naleznete ve zcela novém systému Active Freshness, který byl vytvořen pro vzpruhu s novou svěžejší vůní a pro bezprostřední pocit svěžesti. Autentičnost znamená přinést poctivý výrobek, přesně tak, jak slibujeme, bez superlativů nebo kompromisů. Lidskost se projevuje v technologii, jež je lehce srozumitelná a v balení, které je jednoduché, praktické a ergonomické.

Nová technologie adidas Cool & Care pro ženy
Vůbec poprvé adidas vytvořil složení antiperspirantů navržené výhradně pro splnění specifických potřeb žen. Ať už soutěží na hřišti, nebo se pohupují na tanečním parketu, nové složení adidas Cool & Care pro ženy účinně chrání pokožku a nabízí dávku svěžesti. Všechny produkty v nové řadě Cool & Care poskytují 48hodinovou ochranu a obsahují zvláčňující prostředky, které zklidňují a chrání pokožku. Obal je ergonomicky tvarovaný, aby pohodlně padnul do ženské ruky, a pyšní se přesnými, intuitivními etiketami, které jsou hned na první pohled snadno pochopitelné.Buďte vždy o krok napřed před potem - ať už na hřišti nebo v každodenním životě - s novými antiperspiranty adidas Cool & Dry pro muže a Cool & Care pro ženy.

Nová technologie adidas Cool & Dry pro muže
Zcela nové složení Cool & Dry pro muže spojuje silnou absorpci a extrémní svěžest. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s vrcholovými sportovci tak, aby splňovaly požadavky na hřišti i nonstop tempo aktivního dne a obsahují nejúčinnější antiperspirant technologii od adidas. Nejlepší složení ve své třídě nabízí 48-72hodinovou ochranu s novým systémem Active Freshness, který vám dodá okamžitý pocit svěžesti při každé aplikaci. Uvedení nových antiperspirantů zahrnuje také představení zcela nového složení roll-onů od adidas Cool & Dry pro muže a adidas Cool & Care pro ženy. Také balení roll-onů se změnilo – má čistý, rafinovaný vzhled, který je na regálech obchodů ihned patrný.

Autor: PR

Další články z rubriky

Kde hledat inspiraci? - Propátrejte Instagram (zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInkspiration). - Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat. - Co takhle si zkusit ornament...(Pokračování...)
Jaký je vlastně rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant pocení nezabraňuje. I přesto, že může pot lehce pohlcovat, zbavuje vás hlavně nepříjemného odéru – buď bakterie způsobující zápach rovnou zabíjí, nebo jejich pach prostě překryje vůní. Pouze antiperspirant umí pocení zastavit....(Pokračování...)
Depilace v salonu chyba č. 1 Zapomněla jste, že jste objednaná do salonu, a oholila se. Jestli chcete z tohohle chlupatého masakru vyváznout s hladkou kůží, musí být váš porost nejméně šest milimetrů dlouhý. Je-li kratší, nepřilne k vosku a nepůjde vytrhnout. Vy si vytrpíte svoje, ale on bude vesele dál...(Pokračování...)
Tetování je vaší vášní nebo jen pokukujete po tom správném místě? A co ucho? Tetování na tomhle místě se stalo celosvětovým trendem. Ale není jen tak pro něhoho. Pokud jde totiž o obličej a části, které na něj navazují, není tvoření takové parády zrovna...(Pokračování...)
Nemusíte posilovat ruce, břicho, zadek a nohy zvlášť. Stačí, když si najdete jednu pozici, která to udělá všechno naráz. Takovou je plank. Když ho budete provádět poctivě a správně, posílíte nejen břicho, ale i záda, paže, zadek i nohy. Buďte na loktech a špičkách nohou. Dodržujte rovnou linii těla a...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Antiperspiranty a deodoranty používáte každý den, ale jste si jistá, že o nich víte vše potřebné?
Nadměrné pocení, známé taky jako hyperhydróza, je stav, který nutí tělo, aby se bezdůvodně potilo víc, než je běžné, aniž by za tím...
Akční modelka prozradila, jak si ladí formu.
Náš nový projekt je plný pohybu, tance a vůní. Zumba, MTV Dance, Latin Bodyforming, Body Drumming? Vyberte si pro sebe ten správný...
Časy, kdy se chodilo běhat v prvních teniskách, které nám doma přišly pod ruku, jsou naštěstí dávno passé.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná