Vlasy

Vyzkoušejte hravé copánky už teď. Nečekejte na prví poupata a zamotejte své lokny jen tak trochu. Uvidíte, že náhle omládnete. Mimo to, tento trend umí ukázat hravost a zjemnit kontury obličeje. Rozpuste vlasy a postranách zapleťte úžké a drobné copánky. Nemusíte zaplétat úplně... (Pokračování...)
Vloggerka C'erine Babyy ukazuje, jak na tento skvělý a na první pohled velice komplikovaný uzel. Stačí vám však jen trocha šikovnosti a dlouhé vlasy. (Pokračování...)
Pro jednu ze svých prvních společných kolekcí vybral příznačně velmi jednoduchý název. Marie. „Jsem moc rád, že jsem se s Marii dohodli na exkluzivní spolupráci a jsem moc rád, že právě u nás se můžeme starat o její krásné vlasy,“ říká Honza Kořínek. K uvedení spolupráce vzniklo několik sérií fotografií, které budou postupně zveřejňovány. „Kolekce... (Pokračování...)
Tuhle barvu ocení: Majitelky zlatých pramenů a světlé hnědovlásky. Růžovému zlatu se ale v každém případě vyhněte v případě, že máte pokožku se žlutými podtóny – tyhle dva odstíny si totiž zrovna moc dobře nerozumějí. Takhle dosáhnete nejlepšího efektu Barva, která ház... (Pokračování...)
Komu stoprocentně zalichotí? Přirozeným brunetkám. Modrý podtón barvy pak dokonale ladí s tmavší pleti. Tudy vede cesta U havraní černě není třeba nijak zesvětlovat. Chcete, aby vlasy dostaly 3D rozměr? Oživte je ještě jemným melírem v tmavomodrém odstínu – proužky zasaďte ke kořínkům a... (Pokračování...)
Komu bude slušet? Aby se ledový odstín na vaší hlavě blýskl v plné kráse, měla byste mít přirozeně plavé nebo aspoň odbarvené vlasy a ideálně světlou pleť. Pokud vás ovšem příroda obdařila spíš tmavším odstínem pokožky, radši se stříbru vyhněte, vypadala... (Pokračování...)
Jak na to: 1. Oddělte vlasy od uší po temeno hlavy a stáhněte do jednoduchého culíku. Pokud chcete vytvořit více rozcuchaný, ležérní styl, culík natupírujte. 2. Při posledním protažení vlasů gumičkou nechte část neprotaženou a vytvořte drdol s okem. 3. Konec culíku obtočte okolo vzniklé... (Pokračování...)
Jak na to: Před úpravou do vlasů použijte termo‐fixační tužidlo pro objem (třeba Nivea Volume Care, 100 Kč) a fénem prosušte. 1. Použijte středně velkou konickou kulmu a začněte natáčet přední prameny vlasů směrem od obličeje. Stejným způsobem postupujte i na druhé straně. 2. Vrchní část vlasů připněte stranou a od... (Pokračování...)
1. Slovo šampon pochází z hindského výrazu chāmpo, což znamená drbání či masírování. Staří Indové k vlasové hygieně používali extrakt z plodů mýdelníku, jenž obsahuje vysoké množství chemické látky saponinu, smíchaný s angreštem a bylinkami... (Pokračování...)

Best Buys

339 Kč
L'Oréal...
Noční maska na vlasy
379 Kč
Natura Siberica
Maska ze sibiřských bylin a organického oleje...
229 Kč
Lee Stafford
Hydratační šampon s kokosovým olejem
75 Kč
Nivea
Pečující šampon
Best Buys
129 Kč
Batiste
Suchý šampon
599 Kč
Lee Stafford
Pre-Shampoo maska s arganovým olejem
459 Kč
Lee Stafford
Lehký reparační olejový sprej
1029 Kč
Kérastase
Šampon pro jemné dlouhé vlasy
499 Kč
Lee Stafford
Hydratační máslo na vlasy
200 Kč
Brazil Keratin
Šampon se zvýšeným obsahem keratinu
Best Buys
829 Kč
TouchBack
Vlasový korektor šedin a odrostů
226 Kč
Orofluido
Zkrášlující maska na vlasy
259 Kč
UNIQ ONE
Unikátní vlasová kúra 10 v 1
490 Kč
Bumble&...
Barevný sprej na vlasy
Best Buys
459 Kč
Lee Stafford
Uhlazovací sprej pro krepaté vlasy
249 Kč
WELLA...
Krém na lokny a vlny
119 Kč
TONI&GUY
Cestovní stylingový sprej s mořskou solí 75 m...
199 Kč
TANGLE TEEZER
Limitovaná letní edice kartáče na vlasy
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná