Vydáno: 4. 1. 2017  /   Aktualizováno: 5. 1. 2017
Vlasy
Naprosto dokonalý uzel bez gumičky
Říká se mu keltský a bude zdobit vaši hlavu celý den, a to bez jediné sponky i gumičky. Mrkněte na jednoduchý postup, jak na něj.

Vloggerka C'erine Babyy ukazuje, jak na tento skvělý a na první pohled velice komplikovaný uzel. Stačí vám však jen trocha šikovnosti a dlouhé vlasy.

Autor: Markéta
Foto: Vlogger C'erine Babyy , WHERETOGET

Další články z rubriky

Vyzkoušejte hravé copánky už teď. Nečekejte na prví poupata a zamotejte své lokny jen tak trochu. Uvidíte, že náhle omládnete. Mimo to, tento trend umí ukázat hravost a zjemnit kontury obličeje. Rozpuste vlasy a postranách zapleťte úžké a drobné copánky. Nemusíte zaplétat úplně...(Pokračování...)
Pro jednu ze svých prvních společných kolekcí vybral příznačně velmi jednoduchý název. Marie. „Jsem moc rád, že jsem se s Marii dohodli na exkluzivní spolupráci a jsem moc rád, že právě u nás se můžeme starat o její krásné vlasy,“ říká Honza Kořínek. K uvedení spolupráce vzniklo několik sérií fotografií, které budou postupně zveřejňovány. „Kolekce...(Pokračování...)
Tuhle barvu ocení: Majitelky zlatých pramenů a světlé hnědovlásky. Růžovému zlatu se ale v každém případě vyhněte v případě, že máte pokožku se žlutými podtóny – tyhle dva odstíny si totiž zrovna moc dobře nerozumějí. Takhle dosáhnete nejlepšího efektu Barva, která ház...(Pokračování...)
Komu stoprocentně zalichotí? Přirozeným brunetkám. Modrý podtón barvy pak dokonale ladí s tmavší pleti. Tudy vede cesta U havraní černě není třeba nijak zesvětlovat. Chcete, aby vlasy dostaly 3D rozměr? Oživte je ještě jemným melírem v tmavomodrém odstínu – proužky zasaďte ke kořínkům a...(Pokračování...)
Komu bude slušet? Aby se ledový odstín na vaší hlavě blýskl v plné kráse, měla byste mít přirozeně plavé nebo aspoň odbarvené vlasy a ideálně světlou pleť. Pokud vás ovšem příroda obdařila spíš tmavším odstínem pokožky, radši se stříbru vyhněte, vypadala...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Změňte strategii a vezměte si na pomoc zeď, třeba ve vašem obýváku.
Co už okusit nějaký ten jarní trend? Zamotejte své lokny do jemných copánků. Třeba takhle...
Pokud chcete vypadat absolutně přirozeně, mrkněte na tento tutorial, který vám ukáže pár triků, jak na to.
Zrovna dnes potřebujete zazářit v šik líčení, které se jen tak neokouká? Podle tohoto videa to zvládnete!
Bella Hadid se v roce 2016 stala novou ambassadorkou make-upu Dior a ve spolupráci s Peterem Philipsem vznikla nová 10dílná...
Záblesky kovu jsou ve vánočním čase to pravé. Kombinujte s temnými odstíny a vaše nehty budou šik jako nikdy předtím.
Culíky jsou teď nejvíc. Na klasiku však zapomeňte!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná