Vydáno: 26. 12. 2016  /   Aktualizováno: 1. 1. 2017
Vlasy
Žhavý trend, stříbrná kštice!
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní světlo.

Komu bude slušet?
Aby se ledový odstín na vaší hlavě blýskl v plné kráse, měla byste mít přirozeně plavé nebo aspoň odbarvené vlasy a ideálně světlou pleť. Pokud vás ovšem příroda obdařila spíš tmavším odstínem pokožky, radši se stříbru vyhněte, vypadala byste našedle a mdle.

Aby se proměna opravdu povedla
Prameny si před před zásahem nechte zesvětlit, ale šetrně, aby se vám kadeře nepoškodily. O to se postará přípravek Smartbond od L’Oréal Professionnel, obsahuje totiž kyselinu maleinovou, ceramidy a polymery, jež chrání a posilují vlasová vlákna. Jestli pořád váháte, jděte do barvy na zkoušku, třeba Instant Color, odstín 0, Palette, Schwarzkopf, 50 Kč - vydrží vám hruba sedm mytí

Aby barva dlouho vydržela
Chemicky zesvětlené vlasy si žádají extra péči, proto nezapomeňte na pečující armádu přípravků: Tím je například pomocník, který hřívu ochrání před poškozením během žehlení a fénování a navíc zabraňuje blednutí barvy (Protein Spray, label.m, 350 Kč). Místo kartáče s kovovými hroty, jež vlasy zbytečně zahřívají a narušují pigment barvy, vezměte do ruky nástroj s přírodními či plastovými štětinami. A jakmile vám ve vlasech vylezou žluté podtóny, přesedlejte na fialový šampon, třeba Pearl Silver, Colour Refresh, Maria Nila. Nechtěný pampeliškový nádech vyzmizíkuje, ale šetřete s ním!

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Nová kolekce značky Matrix v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve...
Zkuste nové barvy Watercolors od značky Matrix, díky kterým budou vaše vlasy hrát všemi barvami.
Nová kolekce v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná