Vydáno: 27. 12. 2016  /   Aktualizováno: 1. 1. 2017
Vlasy
Obarvěte se načerno s nádechem petroleje
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.

Komu stoprocentně zalichotí?
Přirozeným brunetkám. Modrý podtón barvy pak dokonale ladí s tmavší pleti.

Tudy vede cesta
U havraní černě není třeba nijak zesvětlovat. Chcete, aby vlasy dostaly 3D rozměr? Oživte je ještě jemným melírem v tmavomodrém odstínu – proužky zasaďte ke kořínkům a kolem obličeje.

Udržte barvu v kondici
Jelikož jsou odrosty vidět už po třech až čtyřech týdnech, kupte si speciální šampon a kondicionér, které zajistí delší sytost barvy. Prodloužíte si tak interval mezi barvením. A abyste podpořila metalické odlesky v účesu nebo odpoutala pozornost od odrostů, přestříkněte vlasy sprejem pro lesk. V každém případě ze své pečující výbavy vyřaďte přípravky obsahující silikony, ty mohou vlasy vysušovat. Sulfáty zase urychlují blednutí barvy.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní...
Nová kolekce značky Matrix v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve...
Zkuste nové barvy Watercolors od značky Matrix, díky kterým budou vaše vlasy hrát všemi barvami.
Nová kolekce v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná