Vydáno: 28. 12. 2016  /   Aktualizováno: 1. 1. 2017
Vlasy
Zimní trend, růžové zlato ve vlasech
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.

Tuhle barvu ocení:
Majitelky zlatých pramenů a světlé hnědovlásky. Růžovému zlatu se ale v každém případě vyhněte v případě, že máte pokožku se žlutými podtóny – tyhle dva odstíny si totiž zrovna moc dobře nerozumějí.

Takhle dosáhnete nejlepšího efektu
Barva, která hází víc odstínů, přidá účesu hloubku a pohyb. Ctěte tedy nejnovější vlasové trendy a nechte rozehrát tónové variace barvy po celých vlasech. Jak na to? Na začátku prameny nejdříve zesvětlete, pak začněte barvit u kořínků temně měděným odstínem a postupně přecházejte k růžové, která ve své nejsytější podobě zazáří právě u konečků. Sem tam můžete dovolit prosvítat světlý, neobarvený pramen.

Všeho s mírou
Vašim pramenům prospěje pravidelná péče, nejlépe za použití vyživujících masek. Osvědčí se vám tahle tandemová metoda: Jeden měsíc zapojte masku bohatou na zavlažující kokosový olej, tu pak zaměňte za přípravek s proteiny (třeba Nutritive Masque Magistral, Kérastase). A proč takové střídání stráží? Kdybyste se spoléhala výhradně na proteiny, mohly by se vám prameny začít lámat. Tím, jak bílkoviny vyplňují poškozená místa ve vlasech, způsobují zároveň jejich tvrdnutí a snazší přelomení. Po nadmíře zavlažování mohou vaše vlasy zase zcitlivět. Navíc jednou týdně omyjte kadeře barevným šamponem, doporučujeme třeba Alchemic, odstín Cooper, Davines, 299 Kč. Barva vám bude dělat větší radost.

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní...
Nová kolekce značky Matrix v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve...
Zkuste nové barvy Watercolors od značky Matrix, díky kterým budou vaše vlasy hrát všemi barvami.
Nová kolekce v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve zvýraznění oblíbených...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná