Vydáno: 3. 1. 2017  /   Aktualizováno: 3. 1. 2017
Vlasy
MARIE by HONZA KOŘÍNEK: vlasová kolekce nositelných účesů
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.

Pro jednu ze svých prvních společných kolekcí vybral příznačně velmi jednoduchý název. Marie. „Jsem moc rád, že jsem se s Marii dohodli na exkluzivní spolupráci a jsem moc rád, že právě u nás se můžeme starat o její krásné vlasy,“ říká Honza Kořínek. K uvedení spolupráce vzniklo několik sérií fotografií, které budou postupně zveřejňovány. „Kolekce, která nese jednoduchý název Marie, jen první vlaštovkou mnoha fotek, které vznikly na našem společném výletě v Londýně, kam jsme se vydali nové promofotky nafotit,“ popisuje úspěšný kadeřník. Právě v kolekci Marie se ukazuje, že existují vlasové stylingy, které jsou nositelné, běžné, ale přesto mohou působit velmi zajímavě. „Naším cílem je být rozmanití, v této práci předvádíme poctivou kadeřničinu, které je základem všeho. Myslím si, že není nic špatného na tom občas prezentovat i jednoduché věci. Klienty se v nich často najdou a často jsou pro ně takové fotky pochopitelnější a srozumitelnější,“ usmívá se Honza Kořínek.

Vlasová kolekce Marie, nemá ovlivněna žádnými trendy. Ukazuje přirozenost, jednoduchost a krásu ženy. „Miluju její zrzavé vlasy. Je v nich neodolatelná, zajímavá. A jsem moc rád, že jsem s Maruškou na stejné vlně, velmi dobře se nám pak pracuje, protože je to skvělá týmová práce,“ popisuje Honza Kořínek. V této kolekci také najdete několik poloh a proměn jedné ženy. „Chtěli jsme ukázat, že někdy stačí jen velmi málo a každá žena může vypadat nebo působit zcela odlišně. Pracovali jsem jen s Mariinými vlasy a pomohli si jen ofinou – ta ženu vždy změní téměř k nepoznání,“ vysvětluje oblíbený kadeřník. Honza na Marii Doležalové vytvořil i mikádo, a to bez použití nůžek a stříhání. „Je to vlastně docela jednoduché. Stačí jen pár sponek a správně vlasy zatočit a uchytit. Myslím, že to zvládnou i ženy samy doma a velmi jednoduše si tak mohou vyzkoušet kratší střih a úpravu vlasů, aniž by musely nechat ostříhat své dlouhé vlasy,“ prozrazuje Honza Kořínek.


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Kadeřník Honza Kořínek představil u příležitosti oslav čtvrtých narozenin svého Hair Studia Honza Kořínek novou kolekci účesů s...
BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Inspirujte se nejnovější kolekcí českých a slovenských ambasadorů L’Oréal Professionnel, která boří předsudky a přináší trendy z ...
Měňte ji tak často, jak chcete. Barvy ve vlasech jsou letos zkrátka v kurzu!
Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.
WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.
Pražský salon HAIRBORN představil svou vůbec první ryze ženskou vlasovou kolekci, která nese název DISTINCTIVE.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná