Vydáno: 12. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Vlasy
Jaké mají výhody vlasové přípravky s oleji?
Propadněte vlasovým olejům, které budou vaší kštici šetrně opečovávat.

1 U hodně „syntetických” kondicionérů můžete mít týden dva pocit, že fungují perfektně, ale najednou po nich vlasy ztěžknou. Olejové balzámy vlasy naopak odlehčí.

2 Oleje jsou přírodní látky, takže svůj organismus nevystavujete zbytečné chemii - to se musí zdát rozumné i těm, kteří běžně na přírodní produkty příliš „neslyší”.

3 Zároveň s vlasy pomůžete i vlasové pokožce. Například arganový olej se používá i do krémů a tělových mlék a krásně vyživí. Nebojte se ho vmasírovat i do pokožky hlavy!

Autor: Harper's Bazaar
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Jak účes upravit: 1. Před úpravou použijte sprej, který ochrání vlasy před teplem (třeba Bezoplachový kondicionér Hairmilk, Nivea, 110 Kč) a fénem prosušte. Poté je na temeni sepněte a navlňte žehličkou. 2. Prameny omotávejte pouze okolo spodního ramene žehličky. Pomalu tahejte žehličku dolů ke konečkům. Navlněné prameny chvilku přidržte v dlani, než vychladnou. 3....(Pokračování...)
Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Jak se máte správně starat o svoji hřívu, aby vzkvétala do krásy? Poradí vám tvůrce vlasové kosmetiky značky Lush.
Nahlédněte do kuchyně tvůrce vlasových přípravků.
Vyblejskejte svá líčka a ukažte zdravou pleť. Tenhle návod vám ukáže, jak na to!
Jestli má vaše pleť na něco chuť, pak jsou to tyhle laskominy plné antioxidantů, které ji napumpují správnou výživou!
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná