Vydáno: 12. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Vlasy
Jaké mají výhody vlasové přípravky s oleji?
Propadněte vlasovým olejům, které budou vaší kštici šetrně opečovávat.

1 U hodně „syntetických” kondicionérů můžete mít týden dva pocit, že fungují perfektně, ale najednou po nich vlasy ztěžknou. Olejové balzámy vlasy naopak odlehčí.

2 Oleje jsou přírodní látky, takže svůj organismus nevystavujete zbytečné chemii - to se musí zdát rozumné i těm, kteří běžně na přírodní produkty příliš „neslyší”.

3 Zároveň s vlasy pomůžete i vlasové pokožce. Například arganový olej se používá i do krémů a tělových mlék a krásně vyživí. Nebojte se ho vmasírovat i do pokožky hlavy!

Autor: Harper's Bazaar
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Vše je skoro připraveno, stačí jen doladit poslední vychytávky a potom už zbývají jen šaty a účes. Ani jedno z toho se nesmí zanedbat. Mělo by to spolu ladit a make-up by měl být už jen tečkou za celou krásou.    Stále jsou asi nejoblíbenější romantické spletence, které se zdob...(Pokračování...)
Studená a teplá blond s hloubkou odstínů pro reliéf odvážného krátkého střihu s podstřižením na stranách nebo kořeněná barva v teplých kaštanových a karamelových tónech pro hladké plné mikádo. Chameleonské střihy pro nespočet stylů. Ženy se mění a...(Pokračování...)
Nemusíte vymýšlet žádné složitosti. Učísněte messy nebo uhlazený drdol a udělejte ho nezapomenutelným originálními doplňky. Je pátek a jestli se chystáte někam do víru velkoměsta, nehroťte žádné uzle a spletence a dneska jděte za Hanny Bun:-) (Pokračování...)
Samozřejmě hned nemusíte shánět jen tu obrandovanou mašli z luxusních módních domů zvučných jmen. Stačí vám kvalitní stužka, kterou si převažte svůj ohon a nahoře uvažte hezkou mašli. Okamžite získáte na eleganci a hlavně na něžné roztomilosti.   Je tak trochu jedno, jestli si uvážete ohon, cop...(Pokračování...)
Sáhněte do tónů mořských hlubin, do barev čistých lomů. Tahle sezóna je ve znamení modro-zelených tónů. Držíte li se spíše při zemi, ale takové barvy vás lákají, ponořte do nich konečky svých vlasů, nebo zvolte hodně tmavé odstíny s nazelenalým tónem.   Leto...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Jak se máte správně starat o svoji hřívu, aby vzkvétala do krásy? Poradí vám tvůrce vlasové kosmetiky značky Lush.
Nahlédněte do kuchyně tvůrce vlasových přípravků.
Vyblejskejte svá líčka a ukažte zdravou pleť. Tenhle návod vám ukáže, jak na to!
Jestli má vaše pleť na něco chuť, pak jsou to tyhle laskominy plné antioxidantů, které ji napumpují správnou výživou!
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná