Vydáno: 12. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Vlasy
Jaké mají výhody vlasové přípravky s oleji?
Propadněte vlasovým olejům, které budou vaší kštici šetrně opečovávat.

1 U hodně „syntetických” kondicionérů můžete mít týden dva pocit, že fungují perfektně, ale najednou po nich vlasy ztěžknou. Olejové balzámy vlasy naopak odlehčí.

2 Oleje jsou přírodní látky, takže svůj organismus nevystavujete zbytečné chemii - to se musí zdát rozumné i těm, kteří běžně na přírodní produkty příliš „neslyší”.

3 Zároveň s vlasy pomůžete i vlasové pokožce. Například arganový olej se používá i do krémů a tělových mlék a krásně vyživí. Nebojte se ho vmasírovat i do pokožky hlavy!

Autor: Harper's Bazaar
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Co si budeme povídat, gravitace není přítelem žen. Vlasů se to ovšem týká také, takže pokud nechcete trávit dlouhé časy s fénem v ruce, zahoďte pěnová tužidla, objemové spreje a mega kartáče. Vyzkoušejte tyhle tři naproso jednoduché triky, které vaše kučery alespoň lehce pozvednou - a to...(Pokračování...)
Web Pinterest a hlavně kalifornský hudební festival Coachella prozradili, jaké účesy povládnou zrovna teď. A máte se na co těšit. Jde o hravé drdůlky, které jsou většinou kombinované ještě s francouzskými copy. Zavěste je na týl, temeno i na samotvou korunu hlavy. Kam jen chcete. Důležité je, aby byly...(Pokračování...)
Britští vlasoví kouzelníci nachystali pro letošek tenhle vlasový koktejl. Co na jejich divoké kreace říkáte? (Pokračování...)
Vlasy se mohou ztenčovat z různých důvodů. Může za to nedostatečná péče, hojné používání stylingových výrobků a horkého vzduchu, ale i špatná strava. Vyzkoušejte dva recepty, které jim pomohou se zas probrat a načerpat sílu. 1. polovina avokáda čtvrt šálku panenského kokosov...(Pokračování...)
Stačí tak málo a člověk hned prokoukne. Jestli nemůžete přesvědčit svého muže, ať se jde ostříhat nechá svému účesu dodat víc švihu, ukažte mu tohle fotogalerku. Z těchto chlapů se rázem stali sekáči. A to jen díky změně a hlavě úpravě strihu vlasů. (Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Jak se máte správně starat o svoji hřívu, aby vzkvétala do krásy? Poradí vám tvůrce vlasové kosmetiky značky Lush.
Nahlédněte do kuchyně tvůrce vlasových přípravků.
Vyblejskejte svá líčka a ukažte zdravou pleť. Tenhle návod vám ukáže, jak na to!
Jestli má vaše pleť na něco chuť, pak jsou to tyhle laskominy plné antioxidantů, které ji napumpují správnou výživou!
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná