Vydáno: 12. 2. 2017  /   Aktualizováno: 13. 2. 2017
Vlasy
Jaké mají výhody vlasové přípravky s oleji?
Propadněte vlasovým olejům, které budou vaší kštici šetrně opečovávat.

1 U hodně „syntetických” kondicionérů můžete mít týden dva pocit, že fungují perfektně, ale najednou po nich vlasy ztěžknou. Olejové balzámy vlasy naopak odlehčí.

2 Oleje jsou přírodní látky, takže svůj organismus nevystavujete zbytečné chemii - to se musí zdát rozumné i těm, kteří běžně na přírodní produkty příliš „neslyší”.

3 Zároveň s vlasy pomůžete i vlasové pokožce. Například arganový olej se používá i do krémů a tělových mlék a krásně vyživí. Nebojte se ho vmasírovat i do pokožky hlavy!

Autor: Harper's Bazaar
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Minimalismus je tam, kde se pohybujete? Tyhle spony se vám budou líbit. Kombinují starý dobrý klasický styl zapínání a proplétání vlasů jehlicí. Zkombinujte nejvíc trendy falešný culík právě s touto efektní sponou. A nemusíte mít ani nijak dlouhé vlasy....(Pokračování...)
L´Oréal Paris přichází s novou revoluční řadou barev COLORISTA. Ta vám umožní měnit look téměř každodenně, ať už podle nálady nebo příležitosti. Jdete na party s bláznivou náladou? Zkuste jeden ze šesti barevných COLORISTA SPREJŮ. Toužíte po bláznivě barevných vlasech, ale máte...(Pokračování...)
Vše je skoro připraveno, stačí jen doladit poslední vychytávky a potom už zbývají jen šaty a účes. Ani jedno z toho se nesmí zanedbat. Mělo by to spolu ladit a make-up by měl být už jen tečkou za celou krásou.    Stále jsou asi nejoblíbenější romantické spletence, které se zdob...(Pokračování...)
Studená a teplá blond s hloubkou odstínů pro reliéf odvážného krátkého střihu s podstřižením na stranách nebo kořeněná barva v teplých kaštanových a karamelových tónech pro hladké plné mikádo. Chameleonské střihy pro nespočet stylů. Ženy se mění a...(Pokračování...)
Nemusíte vymýšlet žádné složitosti. Učísněte messy nebo uhlazený drdol a udělejte ho nezapomenutelným originálními doplňky. Je pátek a jestli se chystáte někam do víru velkoměsta, nehroťte žádné uzle a spletence a dneska jděte za Hanny Bun:-) (Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Ponořte své nehty do vánoční nálady plné třpytu a sněhu.
Jak se máte správně starat o svoji hřívu, aby vzkvétala do krásy? Poradí vám tvůrce vlasové kosmetiky značky Lush.
Nahlédněte do kuchyně tvůrce vlasových přípravků.
Vyblejskejte svá líčka a ukažte zdravou pleť. Tenhle návod vám ukáže, jak na to!
Jestli má vaše pleť na něco chuť, pak jsou to tyhle laskominy plné antioxidantů, které ji napumpují správnou výživou!
I naše krása podléhá trendům a některé jsou opravdu příšerné. Tak schválně, najdete tam ten svůj?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná