Vydáno: 24. 2. 2017  /   Aktualizováno: 24. 2. 2017
Vlasy
Účesy z jarní dílny Fabio Salsa
WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.

Studená a teplá blond s hloubkou odstínů pro reliéf odvážného krátkého střihu s podstřižením na stranách nebo kořeněná barva v teplých kaštanových a karamelových tónech pro hladké plné mikádo. Chameleonské střihy pro nespočet stylů. Ženy se mění a měnit se chtějí i jejich vlasy.

Fabien Provost, umělecký ředitel: „Pro mě je Fabio Salsa značka, kterou jsem založil před 20 lety jako mladší sestru Franck Provost, symbolem svobodného ducha, bez limitů, bez hranic, plná spontánnosti a nadšení.“
Stephane Weyl, školitel Fabio Salsa: „Miluji střihy Fabio Salsa, jsou odvážné, plné překvapení, vždycky v pohybu a s plno možnostmi jak je nosit, pro každou příležitost, pro každou náladu.“

 

Foto: Franck Provost

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Přemýšlíte, jaký účes budete nosit tohle jaro a léto? Máme pro vás malou nápovědu...
Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.
Jaro je jak dělané pro pročištění těla. Napusťte si tuhle osvěžující vodu a odplavte zimu.
Vypadá to, že jaro je už opravdu tu! Máme pro vás slušnou fotogalerii rozkvetlých nehtů.
Co takhle shodit nějaké to kilčo úplně normálním a všedním pohybem?
Pastely, trochu lesku a geometrie. To jsou nové trendy v nailart. Jaký bude ten váš?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná