Vydáno: 27. 2. 2017  /   Aktualizováno: 27. 2. 2017
Vlasy
A je tu Colorista a jeho barevné vlasové šílenství
"Don´t just DIY, do it YOUR WAY!"

L´Oréal Paris přichází s novou revoluční řadou barev COLORISTA. Ta vám umožní měnit look téměř každodenně, ať už podle nálady nebo příležitosti. Jdete na party s bláznivou náladou? Zkuste jeden ze šesti barevných COLORISTA SPREJŮ. Toužíte po bláznivě barevných vlasech, ale máte strach, že se vám barva brzy omrzí? Použijte COLORISTA WASHOUT. Jste odvážná a experimentů se opravdu nebojíte? Pak je tu pro vás permanentní barva COLORISTA PAINT. Chcete ještě něco navíc? Vyzkoušejte jeden ze speciálních COLORISTA efektů. Nechte se strhnout barevnou revolucí s barvami COLORISTA od L´Oréal Paris!

COLORISTA WASHOUT od L´Oréal Paris jsou postupně vymyvatelné barvy na vlasy, vydrží až 15 umytí! Byly vyvinuty pomocí speciální technologie Chromacream, která chrání vlasová vlákna a udržuje jejich povrch jemný. Vlasy jsou tak nádherně barevné a zároveň zářivě okouzlující. Na výběr je z deseti odstínů.

Permanentní barva COLORISTA PAINT od L´Oréal Paris, to je 13 super cool odstínů inspirovaných předními světovými influencery. Mezi odstíny naleznete třeba metalickou, bronzovou, tajemně kouřovou nebo letním ovocem inspirovanou burgundskou.

Jste brunetka a vždycky jste toužila po pastelových barvičkách? Není problém – nejprve vlasy zesvětlíte pomocí COLORISTA EFFECT BLEACH, hned poté můžete díky COLORISTA WASHOUT neomezeně experimentovat!
 


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
Hvězdy červeného koberce se většinou snaží zářit a být dokonalé pro všudypřítomné fotografy. Krásné líčení ale není vyhrazeno jen pro...
Toužíte vypadat jako skutečně nevinné stvoření?
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní...
Nová kolekce značky Matrix v sobě spojuje tématiku rock´n´rollu a novou melírovací techniku STROBING. Tato technika spočívá ve...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná