Vydáno: 4. 4. 2017  /   Aktualizováno: 6. 4. 2017
Vlasy
Aby rostly rychleji...
Že to nejde? Tak zkuste tyhle jednoduché věci a uvidíte.

Existuje nějaká věc, která zajistí, že začnou vlasy rychleji růst? Ano, existuje. A je jich dokonce víc. Zajistěte si zdravé vlasy, jenž rostou tak, že to netrvá věčnost. Zkuste se kouknout na tyhle zásadní věci, které jim v tom tak trochu brání.

NEDOSTATEK ŽELEZA
To je obzvláště u žen celkem normální. Zajistěte svému tělu a hlavně vlasům nutnou dávku a dejte si kuřecí, krůtí, hovězí, ústřice, ořechy, luštěniny, semínka, spirulinu a tmavou listovou zeleninu a vaše tělo i s vlasy zajásá.

NEDOSTATEK KVALITNÍHO SPÁNKU
Ajajaj. Ponocování je vaše? A víte, že tím trpí úplně nejvíc vaše pokožka a vlasy? Tak dneska vypněte televizi, počítač a zavřete knížku. A dopřejte svému tělu pro regeneraci alespoň 8 hodin.

STRES
Ani pro vlasy není moc dobrý. Může způsobit vypadávání vlasů. A vy si je zrovna tak hýčkáte. Nejlepší pro vaše tělo i vlasy bude, když si po probuzení dáte 20minutovku meditace, pomalé jógy. To vám pomůže uklidnit mysl dříve než začne váš den. 

POUŽÍVÁTE ŠPATNÝ PRODUKTY
Žehličky a fény zmiňovat nebudeme, to je jasné, že vašim vlasům zrovna moc neprospívají. Sáhněte však nejlépe alespoň jednou týdně po velmi vyživující masce a nejlépe přírodní. Chemické masky z drogérky vlasy spíše zatěžují.

Autor: Markéta
Foto: imaxtree

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Přirozené vlny a sexy rozcuch. Zařaďte plážové účesy do svého denního harmonogramu a užívejte lehkosti, a to i v případě, že vás...
Velikonoce se blíží a s nimi i hromada vajec natvrdo. Vyzkoušejte tenhle salát, který je plný vitamínů a nebudete se ho moci nabažit!
Osvojte si dokonalý trik, který používaly již ženy ve staré Číně. Budete překvapené, jak to funguje!
Až zjistíte, co všechno umí a jak vám pomůže, tuhle košťálovinu si prostě zamilujete!
A už víte, jaké se udály od minulého roku změny? My vám to milerádi prozradíme.
Patří mezi oleje, které byste neměli nechat být. Postará se o vaši pleť doslova královsky.
Jaro je skoro tu a s ním i nekonečně odšťavňování plné zdraví a svěžesti. Naučte se tento jednoduchý džus a dopujte jim své tělo a...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná