Vydáno: 10. 4. 2017  /   Aktualizováno: 11. 4. 2017
Vlasy
Stačí změnit účes!
Jak málo stačí, aby se muž proměnil v neodolatelného sekáče. Tihle pánové a jejich proměny to dokazují.
Čtěte více: muži, proměna, změna, vlasy střih

Stačí tak málo a člověk hned prokoukne. Jestli nemůžete přesvědčit svého muže, ať se jde ostříhat nechá svému účesu dodat víc švihu, ukažte mu tohle fotogalerku. Z těchto chlapů se rázem stali sekáči. A to jen díky změně a hlavě úpravě strihu vlasů.

Autor: Markéta
Foto: Instagram

Další články z rubriky

Jak účes upravit: 1. Před úpravou použijte sprej, který ochrání vlasy před teplem (třeba Bezoplachový kondicionér Hairmilk, Nivea, 110 Kč) a fénem prosušte. Poté je na temeni sepněte a navlňte žehličkou. 2. Prameny omotávejte pouze okolo spodního ramene žehličky. Pomalu tahejte žehličku dolů ke konečkům. Navlněné prameny chvilku přidržte v dlani, než vychladnou. 3....(Pokračování...)
Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Hydratujete, šlechtíte, ale výsledky nikde? Střídejte krémy. Řekneme vám proč...
Ten předvánoční shon co? Tihle pánové se zvonečky v trenkách vám připomenou, že Vánoce jsou hlavně svátky klidu, pohody a tak :-D
“Není hezčí pocit, než udělat člověka šťastným, i kdyby to bylo jenom na moment”…říka majitelka salonu Jean Louis David v Praze na...
Nosily se knírky a plnovousy, krátké i dlouhé vlasy. Video, které ukazuje, jak se ti naši chlapi s dobou mění.
Taky vás z vysedávání před písíčkem pobolívá krční páteř? Máme jednoduché, zato účinné protažení!
Tahle pastva pro oči vám rozzáří den. Na to vemte jed!
Ano, cop neumí i některé ženy. Takže pokud jste to právě vy, pobavte se nad tímto velmi vtipným videem, a napravte jednoduchou...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná