Vydáno: 13. 4. 2017  /   Aktualizováno: 13. 4. 2017
Vlasy
Dva skvělé recepty pro hustší vlasy
Řídnou a slábnou? Vaše kštice už není to, co bývala? Vyzkoušejte organické elixíry bez chemikálií, které jim dodají sílu.

Vlasy se mohou ztenčovat z různých důvodů. Může za to nedostatečná péče, hojné používání stylingových výrobků a horkého vzduchu, ale i špatná strava. Vyzkoušejte dva recepty, které jim pomohou se zas probrat a načerpat sílu.

1.
polovina avokáda
čtvrt šálku panenského kokosového oleje
jedno vejce
patnáct kapek esenciálního oleje z rozmarýnu

Dobře promíchejte a naneste na vlasy. Avokádo, vejce, a kokosový olej budou poskytovat vlhkost a živiny. Rozmarýnový olej posílí vaše vlasy a díky stimulaci folikul je nafoukne v objemu.
Masku aplikujte na mokré nebo suché vlasy a nechte ji pracovat po dobu 20 minut. Opláchněte vlažnou vodou a pak použíjte svůj oblíbený šampon.

2.
dvě lžíce celých hřebíčků
jeden šálek vody

Hřebíčkový čaj může přirozeně zlepšit barvu vlasů a spláchnout jejich slabost do odpadu. Toto koření obsahuje mnoho produktů, tak proč vlasy nesmáčet hezky vydatně.
Vodu přiveďte k varu, přidejte hřebíček a nechte vačit po dobu 5 minut. Sundejte z plamene a nechte odpočinout nejlépe přes noc. Po šamponu nanášejte na mokré vlasy ve sprše. Není třeba oplachovat. Skladujte v uzavíratelné lahvičce

Autor: Markéta
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

My ženy bychom mohly vyprávět, jak nám občas ty naše hormony umí zavařit. Prozradíme vám, jaké mňamky je dají do klidu.
Konec pomalých rozjezdů, zkuste hned od rána zásobovat mozek kvalitní energií.
Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
Víkend je za rohem, dopřejte své pleti absolutní výživu a na chvíli ji zahalte do broskvové masky.
Trápí vás nepříjemné neduhy vaší pleti? Suchá místa, akné, rozšířené póry a začervenalé skvrnky? Vyzkoušejte náš recept na všechny...
Zima je největším elektrikářem, co se týče vašich vlasů. Jak se tohoto nepříjemného náboje zbavit?
Ošetřování pupínků může vyžadovat odbornou pomoc. Máme seznam parních lázní, které vám v jejich léčbě dokonale pomůžou. Jestli...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná