Vydáno: 18. 4. 2017  /   Aktualizováno: 18. 4. 2017
Vlasy
Lookbook 2017 podle salonu Toni & Guy
Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.

Britští vlasoví kouzelníci nachystali pro letošek tenhle vlasový koktejl. Co na jejich divoké kreace říkáte?


Foto: Jack Eames

Další články z rubriky

Co si budeme povídat, gravitace není přítelem žen. Vlasů se to ovšem týká také, takže pokud nechcete trávit dlouhé časy s fénem v ruce, zahoďte pěnová tužidla, objemové spreje a mega kartáče. Vyzkoušejte tyhle tři naproso jednoduché triky, které vaše kučery alespoň lehce pozvednou - a to...(Pokračování...)
Web Pinterest a hlavně kalifornský hudební festival Coachella prozradili, jaké účesy povládnou zrovna teď. A máte se na co těšit. Jde o hravé drdůlky, které jsou většinou kombinované ještě s francouzskými copy. Zavěste je na týl, temeno i na samotvou korunu hlavy. Kam jen chcete. Důležité je, aby byly...(Pokračování...)
Vlasy se mohou ztenčovat z různých důvodů. Může za to nedostatečná péče, hojné používání stylingových výrobků a horkého vzduchu, ale i špatná strava. Vyzkoušejte dva recepty, které jim pomohou se zas probrat a načerpat sílu. 1. polovina avokáda čtvrt šálku panenského kokosov...(Pokračování...)
Stačí tak málo a člověk hned prokoukne. Jestli nemůžete přesvědčit svého muže, ať se jde ostříhat nechá svému účesu dodat víc švihu, ukažte mu tohle fotogalerku. Z těchto chlapů se rázem stali sekáči. A to jen díky změně a hlavě úpravě strihu vlasů. (Pokračování...)
Existuje nějaká věc, která zajistí, že začnou vlasy rychleji růst? Ano, existuje. A je jich dokonce víc. Zajistěte si zdravé vlasy, jenž rostou tak, že to netrvá věčnost. Zkuste se kouknout na tyhle zásadní věci, které jim v tom tak trochu brání. NEDOSTATEK ŽELEZA To je obzvláště u žen celkem normální....(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Pražský salon HAIRBORN představil svou vůbec první ryze ženskou vlasovou kolekci, která nese název DISTINCTIVE.
Oblíbená česká herečka a zpěvačka se představila v nové kolekci pod názvem Happiness!
Inspirujte se novou kolekcí Join the Club - hravou, týmovou, ale stále individuální.
Vychází z inspirace obilnými snopy, které jsou při pohledu z dálky organizované a jemné. Když se však přiblížíte, uvidíte kaleidoskop...
Vydejte se za najnovějšími trendy z dílny Guida, uměleckého ředitele značky Redken.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná