Vydáno: 18. 4. 2017  /   Aktualizováno: 18. 4. 2017
Vlasy
Lookbook 2017 podle salonu Toni & Guy
Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.

Britští vlasoví kouzelníci nachystali pro letošek tenhle vlasový koktejl. Co na jejich divoké kreace říkáte?


Foto: Jack Eames

Další články z rubriky

Jak účes upravit: 1. Před úpravou použijte sprej, který ochrání vlasy před teplem (třeba Bezoplachový kondicionér Hairmilk, Nivea, 110 Kč) a fénem prosušte. Poté je na temeni sepněte a navlňte žehličkou. 2. Prameny omotávejte pouze okolo spodního ramene žehličky. Pomalu tahejte žehličku dolů ke konečkům. Navlněné prameny chvilku přidržte v dlani, než vychladnou. 3....(Pokračování...)
Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!
WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Pražský salon HAIRBORN představil svou vůbec první ryze ženskou vlasovou kolekci, která nese název DISTINCTIVE.
Oblíbená česká herečka a zpěvačka se představila v nové kolekci pod názvem Happiness!
Inspirujte se novou kolekcí Join the Club - hravou, týmovou, ale stále individuální.
Vychází z inspirace obilnými snopy, které jsou při pohledu z dálky organizované a jemné. Když se však přiblížíte, uvidíte kaleidoskop...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná