Vydáno: 26. 4. 2017  /   Aktualizováno: 26. 4. 2017
Vlasy
Jednoduché tipy, jak za 10 sekund nadupat vlasy objemem
Nestíháte a vaše vlasy zrovna nemají svůj den? Osvojte si tyto tři fígle a nikdo si ničeho nevšimne.

Co si budeme povídat, gravitace není přítelem žen. Vlasů se to ovšem týká také, takže pokud nechcete trávit dlouhé časy s fénem v ruce, zahoďte pěnová tužidla, objemové spreje a mega kartáče. Vyzkoušejte tyhle tři naproso jednoduché triky, které vaše kučery alespoň lehce pozvednou - a to okamžitě!

PŘEHOĎTE PATKU
Pokud nemáte pěšinku uprostřed, ale na straně, Načešte ji na stranu druhou. Kořínky na to nejsou zvyklé a jelikož se budou snažit o druhý směr, uvidíte objem okamžitě. Pokud máte pudr na vlasy, přisypte ho malinko ke kořínkům. Účes se tak zafixuje.

KAMUFLUJTE SE SKŘIPCEM
Pokud potřebuje váš ohon vzpruhu, podepřete ho malým skřipečkem. Rozdělte culík vodorovně, vezměte skřipeček a připněte ho pod horní třetinu. Nikdo si ho nevšimne a váš ohon bude krásně plný.

SUCHÝ ŠAMPÓN
Když nic nezabírá, tohle vás se zplihlými vlasy pomůže. Stačí ho nasypat/nastříkat ke kořínkům, promasírovat a můžete jít. Mrkněte se však na složení, všechny sucháče nejsou na objem to pravé. Alkohol by měl být vysoko na seznamu. Zato škrob je sice skvělý pro absorbci olejů, ale ne pro objem. Myslete také na velikost. Cestovní verze se vám vejde do kabelky, takže ho máte neustále při ruce.

Autor: Markéta
Foto: imaxtree

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Dnešní večer je váš? Lehce obkružte ta správná místa světlým korektorem a vaše rty budou působit větší a smyslnější.
Nové boty. Takové radost. Ovšem, jen do té doby, než je nazujete. Máme řešení, o kterém si řeknete, proč už vás to dávno nenapadlo...
Vaše lokny jsou kudrnaté, jenže vy chcete mít rovné. Klasika. Tento trik vám to usnadní a bez poškozování teplým vzduchem. Zatím, co...
Jak z něj dostat všechny usazeniny a zbytky stylingu a vlasů? Naprosto jednoduše!
Stačí menší úprava a v mžiku máte řezané líce.
Jsou krásné, ale nemají to zadara. Jenže znají ty nejlepší fígle od svých trenérů, které jim ke krásné postavě pomáhají. Teď je budete...
Všichni v zimě trpíme na popraskané a suché rty. Tenhle tip vám však pomůže vyzrát na nevlídné počasí a stále si tak dovolit výraznou...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná