Vydáno: 26. 5. 2017  /   Aktualizováno: 26. 5. 2017
Vlasy
Hrajte si s barvou vlasů jako s make-upem
Měňte ji tak často, jak chcete. Barvy ve vlasech jsou letos zkrátka v kurzu!

Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L´Oréal Professionnel, který s vámi vybere ten nejlepší odstín COLORFUL HAIR právě pro vás. Hrajte si s barvou vlasů jako make-upem! Popusťte uzdu fantazii, zkoušejte, experimentujte, měňte barvu!

Barvy jsou zkrátka v kurzu nejen v módě a make-upu, ale také ve vlasech. Je to hit sociálních médií – stačí zadat #colorfulhair a najdete více než 7 milionů odkazů a na Instagramu najdete víc než 3 miliony příspěvků s touto tematikou.

Barevným trendům propadly i celebrity – například Rihanna, Cara Delevigne, Lady Gaga, Scarlett Johanson a mnohé další. Nechte se inspirovat. Nic není nemožné.

Vybrat si můžete z pěti základních odstínů Sunset Coral, Hypnotic Magenta, Electric Purple, Iced Mint a Caribbean Blue, nebo si můžete nechat od kadeřníka připravit odstín přímo vám na míru. Vlasy budou lesklé, hebké a zářit novou barvou. Troufnete si?

COLORFULHAIR OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL NAJDETE V SALONECH EXPERT OD ČERVNA 2017. NAJDĚTE VÁŠ SALON NA WWW.SALON-EXPERT.CZ.
 


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Sázkou na jistotu jsou produkty značky Gliss Kur, která právě uvádí limitovanou řadu Gliss Kur Summer Repair. Regeneruje vlasy poškozené sluncem a slanou vodou a chrání je před slunečními paprsky a vysoušením. Zatímco vy si léto užíváte, vaše vlasy doslova trpí. Poškozuje je...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Kadeřník Honza Kořínek představil u příležitosti oslav čtvrtých narozenin svého Hair Studia Honza Kořínek novou kolekci účesů s...
Inspirujte se nejnovější kolekcí českých a slovenských ambasadorů L’Oréal Professionnel, která boří předsudky a přináší trendy z ...
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty. Inspirujte se tipy Mishy Čadkové, stylisty...
V kolekci jaro/léto 2016 od ambasadorů L'Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska, vás každý look vezme na cestu lásky,...
Účinné a praktické spreje na zakrytí nepříjemných odrostů a šedin – to musíte mít!
Tenhle účes patří z dílny Ĺudovíta Vidy, ambasadora L'Oréal Professionnel.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná