Vydáno: 5. 6. 2017  /   Aktualizováno: 5. 6. 2017
Vlasy
Vlasové trendy: HAIR COLOR IS THE NEW MAKE-UP
Inspirujte se nejnovější kolekcí českých a slovenských ambasadorů L’Oréal Professionnel, která boří předsudky a přináší trendy z líčení do vlasů!

Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel - Colorful Hair. 

#PEACHHAIR
by Andrea Josková

Být blond už vás nebaví? Zkuste něžnou broskvovou, která vás promění v éterickou bytost.

 

#RAINBOWHAIR
by Libor Šula

Říká se, duha je mostem mezi nebem a zemí, na jejímž konci se skrývá poklad. Že byste byla tímto nebeským pokladem vy?

#OILSLICKHAIR
by Michal Zelenka

Že vám tmavá barva připadá smutná? A co rozzářit svou osobnost dotykem zelené, fialové a sytě růžové? Jistě, protože každá žena chce být jedinečná.

#PINKHAIR
by Irena Vavrušková

Růžová dávno není barvou roztomilých panenek. Noste ji tak, jak chcete, zářivou, pastelovou nebo obojí najednou. Dodejte vašemu stylu jiskru!

 

#CANDYHAIR
by Petra Měchurová

Nejste holka z cukru, ale přesto je na vás něco sladkého? Pastelové barvy jsou prostě k nakousnutí, stejně jako vy!

#LAVENDERHAIR
by Renáta Márová

Fialová je barva dokonalého souladu, snoubí se v ní modrý klid a červená síla. Něžnost a síla osobnosti je trendy pro každou ženu, nemyslíte?


Foto: L'Oréal

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)
Sázkou na jistotu jsou produkty značky Gliss Kur, která právě uvádí limitovanou řadu Gliss Kur Summer Repair. Regeneruje vlasy poškozené sluncem a slanou vodou a chrání je před slunečními paprsky a vysoušením. Zatímco vy si léto užíváte, vaše vlasy doslova trpí. Poškozuje je...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Kadeřník Honza Kořínek představil u příležitosti oslav čtvrtých narozenin svého Hair Studia Honza Kořínek novou kolekci účesů s...
Měňte ji tak často, jak chcete. Barvy ve vlasech jsou letos zkrátka v kurzu!
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty. Inspirujte se tipy Mishy Čadkové, stylisty...
V kolekci jaro/léto 2016 od ambasadorů L'Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska, vás každý look vezme na cestu lásky,...
Účinné a praktické spreje na zakrytí nepříjemných odrostů a šedin – to musíte mít!
Tenhle účes patří z dílny Ĺudovíta Vidy, ambasadora L'Oréal Professionnel.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná