Vydáno: 13. 6. 2017  /   Aktualizováno: 13. 6. 2017
Vlasy
Barvy CITY BEATS by studio BOMTON
BOMTON STUDIA ve spolupráci s REDKEN představila novou inspirativní kolekci, která hraje všemi barvami – novinkou CITY BEATS!

Bomton o kolekci:
Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střetávají všechny kultury, styly se prolínají a lidé jsou inspirativní sami o sobě.

S novými barvami se může každý stát chameleonem, zvýraznit své přednosti nebo naopak je rafinovaně zakrýt, jelikož City Beats mohou být jak výrazné, tak také mohou působit jemně a přirozeně, jsou ale vždy originální a vytvářejí kreativní efekt ve vlasech.

Pro tuto příležitost bylo vybráno 5 modelek, u kterých kadeřníci brali ohled na to, aby tvar postavy, obličeje, finálního make-upu, barvy, kvality a střihu vlasů korespondoval s vybranou technikou barvení, byl zajímavý, ale zároveň, ve většině případech, použitelný pro denní nošení. K výslednému efektu napomohl styling, o který se postarali mladí designéři LA FORMELA a Šárka Strnadová, a také make-up od Hristiny Georgiovské.

Bomton o nových barvách City Beats:
S barvami City Beats bylo velmi příjemné pracovat, konzistence barev se bez problému nanáší, je skvělé, že není potřeba smíchávat s žádným vyvíječem a odstín je přímo připravený k použití. Přípravek lze přidat i ke kondicionéru, v čemž vidí kadeřníci výhodu. Barvy jsou vhodné pro jakoukoliv klientelu, záleží pouze na použité intenzitě a místě aplikace, vždy jsou originální a podtrhnou jedinečnost každého klienta.


Foto: Bomton

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)
Sázkou na jistotu jsou produkty značky Gliss Kur, která právě uvádí limitovanou řadu Gliss Kur Summer Repair. Regeneruje vlasy poškozené sluncem a slanou vodou a chrání je před slunečními paprsky a vysoušením. Zatímco vy si léto užíváte, vaše vlasy doslova trpí. Poškozuje je...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Pokochejte se novou kolekcí pro rok 2017.
WHO´S THAT TEAM? - pod tímto názvem představili tvůrci účesů svoji novou kolekci.
Kadeřník Honza Kořínek představuje novou tvář svého salonu – herečku Marii Doležalovou.
Proč zvolit tenhle divoký odstín? V zimě zahřeje vaše bledé tváře.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že petrolejová čerň dokáže odrazit chladné zimní světlo.
Říkáte si, proč byste si měla halit hřívu do kovových tónů? Třeba proto, že stříbrná s modrým základem dokáže odrazit chladné zimní...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná