Vydáno: 11. 9. 2014  /   Aktualizováno: 11. 9. 2014
Vlasy
Domácí maska na roztřepené konečky
Pokud máte delší vlasy, problému s třepením se prostě nevyhnete. Jen malá hrstka z nás má to štěstí a vlasy má prostě bez chybičky. Proč si ale kupovat drahé masky, když ty domácí kolikrát zabírají mnohem více a dokonce rychleji.

Každá z nás touží po nádherné husté hřívě, která hází prasátka do okolního světa. Jenže to je kolikrát dost nadlickým úkolem. Vzhledem k tomu, že žijeme ve městech plných smogu a nejíme zas tak moc dobře, vše se pak právě odráží na našich loknách. 

Proto jsme vybrali jednu z velice jednoduchých maske, která vás bude stát jen zlomek ceny těch komerčních a obejde se bez chemických přísad.

Nezapomínejte ale, že byste měla její používání opakovat. Opravdu viditelné výsledky se tak dostaví po několika měsících.

Budete potřebovat:
♦ 1 polévkovou lžíci kokosového oleje
♦ 1 polévkovou lžíci olivového oleje
♦ 1 polévkovou lžíci medu
♦ 1 vaječný žĺoutek z většího vejce

Začněte kokosovým olejem, který nechte rozpustit a do něj pak přimíchejte zbytek surovin, které vyšlehejte do hladké konzistence. Směs naneste na celé vlasy a na konečcích si nechte záležet. Svažte kadeře do volného drdolu a nechte působit půl hoďky.
Poté opláchněte vlasy šamponem a nechte uschnout na vzduchu. 

Pro co nejlepší efekt opakujte jednou až dvakrát do týdne. Již po prvním použití uvidíte, že jsou vaše lokny jemnější a hladší. Konečkův však dejte čas.

Autor: jpk m
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Řídnou a slábnou? Vaše kštice už není to, co bývala? Vyzkoušejte organické elixíry bez chemikálií, které jim dodají sílu.
My ženy bychom mohly vyprávět, jak nám občas ty naše hormony umí zavařit. Prozradíme vám, jaké mňamky je dají do klidu.
Osvojte si dokonalý trik, který používaly již ženy ve staré Číně. Budete překvapené, jak to funguje!
Domácí masky jsou jednoduché, bez chemikálií a skoro nic nestojí. Tuhle si zamilujete. Dokáže pomoct i s vráskami.
Víkend je za rohem, dopřejte své pleti absolutní výživu a na chvíli ji zahalte do broskvové masky.
Trápí vás nepříjemné neduhy vaší pleti? Suchá místa, akné, rozšířené póry a začervenalé skvrnky? Vyzkoušejte náš recept na všechny...
Obsahuje jen dvě složky a dokáže vás zbavit strií, pigmentových skvrny, akné i malých jizviček.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná