Vydáno: 25. 11. 2014  /   Aktualizováno: 25. 11. 2014
Vlasy
Péče pro krásné vlasy a syté barvy
Změnit image, plout na vlně módních trendů nebo rafinovaně schovat první šediny. To všechno dokáže zařídit pouhá změna odstínu vlasů.

Jenže i když jsou nejnovější barvy maximálně šetrné, vlas přesto naruší a zhorší jeho kvalitu. A to je taky důvod, proč vám tak brzy kadeře blednou, ztratí lesk a třepí se. Řešením je ochranná péče! Pokud se tedy pravidelně barvíte, vsaďte na speciální šampony a kondicionéry, které hřívu ochrání. Váháte, jestli fakt fungují? Vybraných třicet z vás, které si o tyhle pomocníky Cosmu napsaly, mohly Nivea Color Care & Protect, vyzkoušet na vlastní kůži a…?

Čtenářky testovaly Nivea Color Care & Protect několik týdnů s následujícím výsledkem: Jejich barvené vlasy si díky téhle řadě udržely sytost a lesk mnohem delší dobu než předtím. Navíc podle zkušeností testujících žen vypadaly vlasy mnohem líp a zdravěji po každém umytí. A celých 90 % by výrobky z řady Nivea Color Care & Protect doporučilo svým známým

Zkušenosti testujících
90 % se přiklání k názoru, že díky šamponu a kondicionéru Nivea se jejich barva vymývá pomaleji
93 % shledává, že barva jejich vlasů je nyní zářivější
80 % hodnotí své vlasy díky Nivea jako krásnější
87 % souhlasí s tím, že jejich vlasy jsou zdravější s každým umytím
93 % považuje své vlasy po použití šamponu a kondicionéru Nivea za vyživené

Čím je řada NIVEA Color Care & Protect výjimečná?
- Pečující řada výrobků Nivea Color Care & Protect obsahuje nový Color Oil Complex s makadamiovým olejem, který funguje dvojím způsobem:
- Proniká do vlasů, pečuje o ně a vyživuje je zevnitř.
- Uzavírá vlasové vlákno a vytváří na něm vodoodpudivou vrstvu, která vlas chrání a eliminuje vymývání barevných pigmentů.

Klára, 18 let
„Barva mi drží opravdu mnohem déle. Mohu ji jen doporučit.“

Tereza, 21 let
„Vlasy jsou vyživené, přijdou mi pevnější, barva skutečně drží déle.”

Inspirujte se POSLEDNÍMI TRENDY ÚČESY na www.NIVEA.cz a budete zářit při každé příležitosti.

Autor: PR

Další články z rubriky

Kolekce vznikla s tváří jeho salónu, s herečkou Marií Doležalovou, během podzimního focení v Londýně. „Právě proto jsme se rozhodli celou kolekci pojmenovat HAIR in the City. Miluju Londýn. Je to město, kam se rád vracím a hodně mě inspiruje. Řekl bych, že vytvoření těchto účesů bylo ná...(Pokračování...)
Bomton o kolekci: Bomton Art team vytvořil speciální kolekci s novými Redken City Beats, sedm dokonale živých odstínů inspirovaných ulicemi New Yorku, které umožní odkrýt Vaše odvážnější já. Také naši nejlepší kadeřníci se nechali unést velkoměsty, kde se střet...(Pokračování...)
Měla vlasy samou loknu… Až vylezete z bazénu a necháte vlasy volně uschnout, stříkněte do nich sprej pro tvorbu vln do délek, přičemž spodní prameny zlehka promačkejte. Hotovo! Copánkové krášlení Možná jste se právě probudila a vaše rozespalé prameny potřebují zkrotit. V tom případě je...(Pokračování...)
Žádná barevná kombinace není tabu. Barvení vlasů je tenhle rok hrou bez omezujících pravidel. Dejte vyniknout dynamice své osobnosti – podtrhněte něžnost, rozvernost či dravost, přesně podle svého gusta. Tyhle barevné hrátky vám umožní třeba právě nové barvy z menu L'Oréal Professionnel...(Pokračování...)
Zářivé, pastelové, duhové, po celé délce nebo jen v konečkách vlasů? Chcete barvu šitou na míru a být originální? S novými barvami COLORFUL HAIR od L’Oréal Professionnel žádný problém! Najděte si svého odborníka, kadeřníka ze salonů Salon Expert L...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Mezi dvacátým a třicátým rokem života dochází ke změnám pleti, póry se rozšiřují, objevují se první známky stárnutí. A proto byste se...
Vybrané čtenářky Cosmopolitanu měly nedávno jedinečnou možnost otestovat produkty Nivea Care & Protect na vlastní kůži.
Může mi po přípravcích na vlasy s obsahem alkoholu vyblednout barva?
Nechcte mít po dovolené u moře vyšisované vlasy? Poradíme vám, co barvu ochrání.
Víme, které vlasy ochranu potřebují a kde to není zas tak nutné.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná