Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Severská romantika v Malých Karpatech
Milujete přírodu, odkud se vždycky vracíte s dokonale pročištěnou hlavou a tělem harmonicky naladěným?

Jen 34 km od Bratislavy uprostřed bukového lesa na vás čekají otevřené dveře hotelu Zochova chata, jejž jeho majitelé přestavěli v duchu feng-šuej. Pokud patříte mezi vyznavačky saunování, zpestříte si pobyt romantickým výhledem do hustých listnaných hvozdů, a to ve finské, infra, bylinkové nebo parní variantě. Pak můžete odhodlaně skočit do osvěžujícího ledopádu nebo si dopřát Kneippovy koupele. Zatoulat se můžete i do zahrad s jezírkem a venkovní saunou. Příroda se vám dostane pod kůži!

Je libo hvězdnou péči?
Pak bychom vám doporučili: Pleťové ošetření na unavenou pleť Anti-Fatigue, Orlane, po kterém výsledky zaznamenáte takřka okamžitě. Jak vše probíhá? Po odlíčení a peelingu vás oblaží masáž dekoltu, krku a ramen, která odplaví stres a napětí. Poté bude následovat „přeprogramovávání“ vaší pleti pomocí séra B21 Extraordinaire, a to speciálními drenážními tahy, a po něm ještě pečující maska a hnětení pleti pomocí dvou štětců, jež vám pokožku prozáří.

Poznejte okolí:
Volné dny si tu okořeňte výletem na nedaleký hrad Červený Kameň. V zimních dnech vás nadchne lyžařské středisko v těsné blízkosti hotelu, v létě zase cyklostezky po chráněném území.

Kontakt: www.hotelzochovachata.sk

Autor: Cosmopolitan
Foto: zochova chata

Další články z rubriky

1. den – Lékař vám pro začátek předepíše menší dávky léku, které bude zvyšovat. V prvních dnech se můžete potýkat s vedlejšími účinky. 1. týden – Alespoň jednou si zajděte k psychiatrovi na kontrolu. Potřebuje vidět, jak se po prášcích cítíte...(Pokračování...)
To ani náhodou! Neměly šanci odhalit výhody života bez obav, že jim cyklus zase jednou naruší plány, ani užít si další výhody jedinečného období v životě ženy, kdy je na prvním místě zase ona a ne děti, práce, a všechny povinnosti, které souvisejí se slovíčkem rodina. Přesně...(Pokračování...)
Pečené Tímhle způsobem se často připravuje kuře. Dáte ho do trouby a nemusíte k němu přidávat tolik omastku, protože pustí vlastní šťávu. Grilované Z masa (většinou hovězího) během grilování odkape tuk. Někteří kuchaři proto přidávají na závěr trochu másla. Opečené na...(Pokračování...)
Že jsme se zbláznili, protože píšeme o senné rýmě, když ještě ani nezkončila zima? A víte, že ji můžete ovlivnit přirozeně už teď? Pokud budete myslet na tyhle tři základní věci, uvidíte, že tohle jaro i léto budou o něco víc snesitelnější. UBERTE ALKOHOLU Pivo, víno a lihoviny - alkohol obsahuje...(Pokračování...)
Máte pleť jako hedvábí a věříte, že vám žádná kožní nemoc nehrozí. Jenže už zítra se vám na hrudi nebo třeba pod vlasy může udělat malý svědivý flíček. Přibudou další a průšvih je na světě. Lupénka neboli psoriáza není žádná novinka, ztrpčovala život už...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jezdíte do Alp spíš za sněhem pocukrovanými sjezdovkami, nebo radši podnikáte túry po tisícových štítech?
Světová značka [ comfort zone ] uvádí Týden Hydratace, týden, kdy si budete moci dopřát produkty i ošetření inovované řady hydramemory...
Nohy vás nosí po celý den, dopřejte jim na oplátku úlevnou masáž.
Tyhle slasti pro blaho těla i duše stoprocentně zabírají.
Také vždycky přemýšlíte, co si učesat k vodě, abyste nevypadala jako vodník Česílko? My víme...
Pokud milujete pohyb na čerstvém vzduchu a zároveň si potřebujete oddechnout od každodenního stresu, určitě vyrazte tuhle sezonu na...
Pokud cvičíte, pusťte si úžasné relaxační video plné vzrušující sestavy, která protáhne tělo naprosto dokonale. Pokud ne, urychleně...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná