Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Severská romantika v Malých Karpatech
Milujete přírodu, odkud se vždycky vracíte s dokonale pročištěnou hlavou a tělem harmonicky naladěným?

Jen 34 km od Bratislavy uprostřed bukového lesa na vás čekají otevřené dveře hotelu Zochova chata, jejž jeho majitelé přestavěli v duchu feng-šuej. Pokud patříte mezi vyznavačky saunování, zpestříte si pobyt romantickým výhledem do hustých listnaných hvozdů, a to ve finské, infra, bylinkové nebo parní variantě. Pak můžete odhodlaně skočit do osvěžujícího ledopádu nebo si dopřát Kneippovy koupele. Zatoulat se můžete i do zahrad s jezírkem a venkovní saunou. Příroda se vám dostane pod kůži!

Je libo hvězdnou péči?
Pak bychom vám doporučili: Pleťové ošetření na unavenou pleť Anti-Fatigue, Orlane, po kterém výsledky zaznamenáte takřka okamžitě. Jak vše probíhá? Po odlíčení a peelingu vás oblaží masáž dekoltu, krku a ramen, která odplaví stres a napětí. Poté bude následovat „přeprogramovávání“ vaší pleti pomocí séra B21 Extraordinaire, a to speciálními drenážními tahy, a po něm ještě pečující maska a hnětení pleti pomocí dvou štětců, jež vám pokožku prozáří.

Poznejte okolí:
Volné dny si tu okořeňte výletem na nedaleký hrad Červený Kameň. V zimních dnech vás nadchne lyžařské středisko v těsné blízkosti hotelu, v létě zase cyklostezky po chráněném území.

Kontakt: www.hotelzochovachata.sk

Autor: Cosmopolitan
Foto: zochova chata

Další články z rubriky

Nadbytek tekutin ve tkáních vám může především po ránu nafukovat pytle pod očima, způsobovat otoky rukou a nohou a zhoršit celulitidu. Potřebujete proto pořádně nastartovat lymfatický systém, který vymývá z buněk škodliviny a odvádí je společně s přebytečnou vodou z těla ven. Rozhýbejte...(Pokračování...)
Ve dnech, kdy na sobě máte formální oděv a lodičky, se totiž pohybujete méně, než když do práce vyrazíte ve volných šatech a v botách na nižší platformě. Pak vás totiž spíš napadne vystoupit z tramvaje a ujít kousek cesty pěšky, což na jehlách a v úzké sukni nejsp...(Pokračování...)
Každý den – Používejte bělicí pastu, ale kupujte pouze kvalitní výrobek. Levná cídidla mohou obsahovat brusné částice, které poškozují sklovinu. Nejlepším pomocníkem jsou zubní krémy s obsahem peroxidu. Většina bělicích past navíc pomáhá řeš...(Pokračování...)
„Proč vlastně lidé tolik touží po bílých zubech?“ Protože bílý úsměv je v přírodě známkou mládí. Ne nadarmo se říká: „Podle zubů poznáš stáří koně.“ „Proč jsou špičáky vždy žlutější?“ Protože mají ztluštělou...(Pokračování...)
Měli pravdu a vědí to i šéfkuchaři špičkových restaurací. Třeba v newyorském podniku Le Coq Rico vám při odchodu zabalí nejen to, co jste nedojedla, ale přidají i zbytky, jež nastřádali během samotné přípravy pokrmu. Fakta? Třeba hrstka bramborových slupek obsahuje až polovinu doporučené denní d...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jezdíte do Alp spíš za sněhem pocukrovanými sjezdovkami, nebo radši podnikáte túry po tisícových štítech?
Světová značka [ comfort zone ] uvádí Týden Hydratace, týden, kdy si budete moci dopřát produkty i ošetření inovované řady hydramemory...
Nohy vás nosí po celý den, dopřejte jim na oplátku úlevnou masáž.
Tyhle slasti pro blaho těla i duše stoprocentně zabírají.
Také vždycky přemýšlíte, co si učesat k vodě, abyste nevypadala jako vodník Česílko? My víme...
Pokud milujete pohyb na čerstvém vzduchu a zároveň si potřebujete oddechnout od každodenního stresu, určitě vyrazte tuhle sezonu na...
Pokud cvičíte, pusťte si úžasné relaxační video plné vzrušující sestavy, která protáhne tělo naprosto dokonale. Pokud ne, urychleně...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná