Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Severská romantika v Malých Karpatech
Milujete přírodu, odkud se vždycky vracíte s dokonale pročištěnou hlavou a tělem harmonicky naladěným?

Jen 34 km od Bratislavy uprostřed bukového lesa na vás čekají otevřené dveře hotelu Zochova chata, jejž jeho majitelé přestavěli v duchu feng-šuej. Pokud patříte mezi vyznavačky saunování, zpestříte si pobyt romantickým výhledem do hustých listnaných hvozdů, a to ve finské, infra, bylinkové nebo parní variantě. Pak můžete odhodlaně skočit do osvěžujícího ledopádu nebo si dopřát Kneippovy koupele. Zatoulat se můžete i do zahrad s jezírkem a venkovní saunou. Příroda se vám dostane pod kůži!

Je libo hvězdnou péči?
Pak bychom vám doporučili: Pleťové ošetření na unavenou pleť Anti-Fatigue, Orlane, po kterém výsledky zaznamenáte takřka okamžitě. Jak vše probíhá? Po odlíčení a peelingu vás oblaží masáž dekoltu, krku a ramen, která odplaví stres a napětí. Poté bude následovat „přeprogramovávání“ vaší pleti pomocí séra B21 Extraordinaire, a to speciálními drenážními tahy, a po něm ještě pečující maska a hnětení pleti pomocí dvou štětců, jež vám pokožku prozáří.

Poznejte okolí:
Volné dny si tu okořeňte výletem na nedaleký hrad Červený Kameň. V zimních dnech vás nadchne lyžařské středisko v těsné blízkosti hotelu, v létě zase cyklostezky po chráněném území.

Kontakt: www.hotelzochovachata.sk

Autor: Cosmopolitan
Foto: zochova chata

Další články z rubriky

„Hodně lidí běhá, aby přišli na to, kdo je nejrychlejší. Já běhám, abych zjistil, kdo má největší odvahu.“ (Steve Prefontaine, slavný maratonský běžec) Proč vyběhnout a jak začít „Hlavní výhodou běhu je nezávislost. Na příjemný jogging si můžete vyrazit prakticky v...(Pokračování...)
Mozek ve tmě dostává signál, že je čas spánku a regenerace, pokud jej šidíme třeba jen tlumeným osvětlením, má to na náš odpočinek negativní vliv. Během noci se totiž v těle zvyšuje hladina hormonu melatonin, který je potřebný pro hluboký spánek a ten se tvoří pouze pokud sp...(Pokračování...)
Přitom jsou to právě naše intimní partie, které bychom neměly odbývat pouhým mýdlem. Moderní doba a inovativní materiály kladou na naše genitálie velké nároky, proto je potřeba jim věnovat speciální péči.  Prodyšnost je klíčem k úspěchu Základem zdrav...(Pokračování...)
A jaké je řešení? Odborníci radí vyrazit co nejčastěji nocovat do přírody se stanem a spacákem, zato bez tabletu, mobilu i kapesní svítilny, aby se naše biologické hodiny zase správně přenastavily. „Mnoho lidí si pochvaluje, jak se jim dobře spí, pokud můžou nocovat třeba pod stanem někde v př...(Pokračování...)
Ty naše hormony. Mění nám nálady tak, že občas i samy koukáme, co se to děje. Je dobré je hodit do klidu a rovnováhy. Po celá léta se traduje, že jsou nasycené tuky a cholesterol tak nějak všeobecně špatné. Jenže dietoložka Natasha Turner ví, že je to hloupost a i tihle neřádi jsou k něčemu dobř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jezdíte do Alp spíš za sněhem pocukrovanými sjezdovkami, nebo radši podnikáte túry po tisícových štítech?
Světová značka [ comfort zone ] uvádí Týden Hydratace, týden, kdy si budete moci dopřát produkty i ošetření inovované řady hydramemory...
Nohy vás nosí po celý den, dopřejte jim na oplátku úlevnou masáž.
Tyhle slasti pro blaho těla i duše stoprocentně zabírají.
Také vždycky přemýšlíte, co si učesat k vodě, abyste nevypadala jako vodník Česílko? My víme...
Pokud milujete pohyb na čerstvém vzduchu a zároveň si potřebujete oddechnout od každodenního stresu, určitě vyrazte tuhle sezonu na...
Pokud cvičíte, pusťte si úžasné relaxační video plné vzrušující sestavy, která protáhne tělo naprosto dokonale. Pokud ne, urychleně...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná