Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Severská romantika v Malých Karpatech
Milujete přírodu, odkud se vždycky vracíte s dokonale pročištěnou hlavou a tělem harmonicky naladěným?

Jen 34 km od Bratislavy uprostřed bukového lesa na vás čekají otevřené dveře hotelu Zochova chata, jejž jeho majitelé přestavěli v duchu feng-šuej. Pokud patříte mezi vyznavačky saunování, zpestříte si pobyt romantickým výhledem do hustých listnaných hvozdů, a to ve finské, infra, bylinkové nebo parní variantě. Pak můžete odhodlaně skočit do osvěžujícího ledopádu nebo si dopřát Kneippovy koupele. Zatoulat se můžete i do zahrad s jezírkem a venkovní saunou. Příroda se vám dostane pod kůži!

Je libo hvězdnou péči?
Pak bychom vám doporučili: Pleťové ošetření na unavenou pleť Anti-Fatigue, Orlane, po kterém výsledky zaznamenáte takřka okamžitě. Jak vše probíhá? Po odlíčení a peelingu vás oblaží masáž dekoltu, krku a ramen, která odplaví stres a napětí. Poté bude následovat „přeprogramovávání“ vaší pleti pomocí séra B21 Extraordinaire, a to speciálními drenážními tahy, a po něm ještě pečující maska a hnětení pleti pomocí dvou štětců, jež vám pokožku prozáří.

Poznejte okolí:
Volné dny si tu okořeňte výletem na nedaleký hrad Červený Kameň. V zimních dnech vás nadchne lyžařské středisko v těsné blízkosti hotelu, v létě zase cyklostezky po chráněném území.

Kontakt: www.hotelzochovachata.sk

Autor: Cosmopolitan
Foto: zochova chata

Další články z rubriky

„Při práci s notebooky je důležité využívat dynamické změny pozice a úlevové polohy, při kterých se svaly protáhnou a zrelaxují. Při sezení mějte široce rozkročené dolní končetiny, stehna mohou směřovat pod mírným úhlem dolů. Na židli seďte tak, aby se vaše nohy dotýkaly země...(Pokračování...)
Znáte to. V práci jste se chtěla blýsknout novou pouzdrovou sukní, jenže už v tramvaji se vám břicho nafouklo natolik, že byste se nejradši vrátila domů převléknout do tuniky a tepláků. „Co jsem to zase snědla?“ proklínáte se? Stop. Odborníci doporučují, abyste se zamyslela spíš nad t...(Pokračování...)
Začalo to nenápadně. „Kdykoli jsem se na svého přítele podívala, tvářil se tragicky,“ popisuje proměnu svého přítele třiatřicetiletá Zuzana. „Ať jsme měli na večer nebo víkend jakýkoli plán, obvykle prohlásil: ,Já nemám chuť. Jdi sama.‘“ Petr byl čím dál skleslej...(Pokračování...)
Roky se doporučuje obézním, aby jedli pětkrát denně malé porce, počítali si kalorie a hlavně aby nehladověli! Ne každému ale tato metoda vyhovuje, a přestože se z krátkodobého hlediska může jevit jako účinná, její dlouhodobá efektivita je sporná, a to i podle studií. Každý, kdo někdy tímto...(Pokračování...)
Proč mám nažloutlé zuby? Odstín zubní skloviny je daný od přírody, ale ovlivňuje ho i to, jak moc přes sklovinu prosvítá žlutavá zubovina. K vaší genetické výbavě se pak navíc může přidat věk, prodělané nemoci, léky, které berete, i skutečnost, jak o svoje perličky pečujete…...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Jezdíte do Alp spíš za sněhem pocukrovanými sjezdovkami, nebo radši podnikáte túry po tisícových štítech?
Světová značka [ comfort zone ] uvádí Týden Hydratace, týden, kdy si budete moci dopřát produkty i ošetření inovované řady hydramemory...
Nohy vás nosí po celý den, dopřejte jim na oplátku úlevnou masáž.
Tyhle slasti pro blaho těla i duše stoprocentně zabírají.
Také vždycky přemýšlíte, co si učesat k vodě, abyste nevypadala jako vodník Česílko? My víme...
Pokud milujete pohyb na čerstvém vzduchu a zároveň si potřebujete oddechnout od každodenního stresu, určitě vyrazte tuhle sezonu na...
Pokud cvičíte, pusťte si úžasné relaxační video plné vzrušující sestavy, která protáhne tělo naprosto dokonale. Pokud ne, urychleně...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná