Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Banán jako zásobárna energie i mls!
Draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek či vláknina. Tohle všechno se ukrývá pod slupkou jediného banánu.

Pokud sáhnete po jeho sušené variantě, přidáte bio konopná semínka, bio rozinky, sušená jablka nebo bio kakao, vaše chuťové pohárky zaplesají blahem a ještě se rychle zbavíte únavy! Tip: tyčinka Banana Lover, vivobar.cz

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

1. den – Lékař vám pro začátek předepíše menší dávky léku, které bude zvyšovat. V prvních dnech se můžete potýkat s vedlejšími účinky. 1. týden – Alespoň jednou si zajděte k psychiatrovi na kontrolu. Potřebuje vidět, jak se po prášcích cítíte...(Pokračování...)
To ani náhodou! Neměly šanci odhalit výhody života bez obav, že jim cyklus zase jednou naruší plány, ani užít si další výhody jedinečného období v životě ženy, kdy je na prvním místě zase ona a ne děti, práce, a všechny povinnosti, které souvisejí se slovíčkem rodina. Přesně...(Pokračování...)
Pečené Tímhle způsobem se často připravuje kuře. Dáte ho do trouby a nemusíte k němu přidávat tolik omastku, protože pustí vlastní šťávu. Grilované Z masa (většinou hovězího) během grilování odkape tuk. Někteří kuchaři proto přidávají na závěr trochu másla. Opečené na...(Pokračování...)
Že jsme se zbláznili, protože píšeme o senné rýmě, když ještě ani nezkončila zima? A víte, že ji můžete ovlivnit přirozeně už teď? Pokud budete myslet na tyhle tři základní věci, uvidíte, že tohle jaro i léto budou o něco víc snesitelnější. UBERTE ALKOHOLU Pivo, víno a lihoviny - alkohol obsahuje...(Pokračování...)
Máte pleť jako hedvábí a věříte, že vám žádná kožní nemoc nehrozí. Jenže už zítra se vám na hrudi nebo třeba pod vlasy může udělat malý svědivý flíček. Přibudou další a průšvih je na světě. Lupénka neboli psoriáza není žádná novinka, ztrpčovala život už...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Cítíte se unavení a nechcete hned sahat po kávě a čokoládě? Děláte dobře, sílu můžete načerpat i přírodní cestou.
Víte, kde rostou ananasy, mango, kešu oříšky nebo malé kapustičky? Tahle zajímavá fotogalerie vám to vše osvětlí.
Pokrm, za jaký vás pochválí výživové poradkyně i experti přes duši?
Sedm dnů vám bude stačit na pročištění těla a dokonce zhubnete nějaké to kilo právě z problematického břicha.
Tohle tropické ovoce prostě milujeme. Ale víte, jak moc je banán blahodárný pro vaše tělo?
Jestli je jediným mléčným výrobkem ve vašem jídelníčku trocha mléka v kafi a maximálně dva jogurty týdně, vašemu tělu může vápník...
Tato zelená rostlinka je na rozdíl od cukru nekalorická a ještě k tomu sladí mnohem více. No není to úžasné?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná