Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Banán jako zásobárna energie i mls!
Draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek či vláknina. Tohle všechno se ukrývá pod slupkou jediného banánu.

Pokud sáhnete po jeho sušené variantě, přidáte bio konopná semínka, bio rozinky, sušená jablka nebo bio kakao, vaše chuťové pohárky zaplesají blahem a ještě se rychle zbavíte únavy! Tip: tyčinka Banana Lover, vivobar.cz

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

„Hodně lidí běhá, aby přišli na to, kdo je nejrychlejší. Já běhám, abych zjistil, kdo má největší odvahu.“ (Steve Prefontaine, slavný maratonský běžec) Proč vyběhnout a jak začít „Hlavní výhodou běhu je nezávislost. Na příjemný jogging si můžete vyrazit prakticky v...(Pokračování...)
Mozek ve tmě dostává signál, že je čas spánku a regenerace, pokud jej šidíme třeba jen tlumeným osvětlením, má to na náš odpočinek negativní vliv. Během noci se totiž v těle zvyšuje hladina hormonu melatonin, který je potřebný pro hluboký spánek a ten se tvoří pouze pokud sp...(Pokračování...)
Přitom jsou to právě naše intimní partie, které bychom neměly odbývat pouhým mýdlem. Moderní doba a inovativní materiály kladou na naše genitálie velké nároky, proto je potřeba jim věnovat speciální péči.  Prodyšnost je klíčem k úspěchu Základem zdrav...(Pokračování...)
A jaké je řešení? Odborníci radí vyrazit co nejčastěji nocovat do přírody se stanem a spacákem, zato bez tabletu, mobilu i kapesní svítilny, aby se naše biologické hodiny zase správně přenastavily. „Mnoho lidí si pochvaluje, jak se jim dobře spí, pokud můžou nocovat třeba pod stanem někde v př...(Pokračování...)
Ty naše hormony. Mění nám nálady tak, že občas i samy koukáme, co se to děje. Je dobré je hodit do klidu a rovnováhy. Po celá léta se traduje, že jsou nasycené tuky a cholesterol tak nějak všeobecně špatné. Jenže dietoložka Natasha Turner ví, že je to hloupost a i tihle neřádi jsou k něčemu dobř...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Cítíte se unavení a nechcete hned sahat po kávě a čokoládě? Děláte dobře, sílu můžete načerpat i přírodní cestou.
Víte, kde rostou ananasy, mango, kešu oříšky nebo malé kapustičky? Tahle zajímavá fotogalerie vám to vše osvětlí.
Pokrm, za jaký vás pochválí výživové poradkyně i experti přes duši?
Sedm dnů vám bude stačit na pročištění těla a dokonce zhubnete nějaké to kilo právě z problematického břicha.
Tohle tropické ovoce prostě milujeme. Ale víte, jak moc je banán blahodárný pro vaše tělo?
Jestli je jediným mléčným výrobkem ve vašem jídelníčku trocha mléka v kafi a maximálně dva jogurty týdně, vašemu tělu může vápník...
Tato zelená rostlinka je na rozdíl od cukru nekalorická a ještě k tomu sladí mnohem více. No není to úžasné?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná