Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Banán jako zásobárna energie i mls!
Draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek či vláknina. Tohle všechno se ukrývá pod slupkou jediného banánu.

Pokud sáhnete po jeho sušené variantě, přidáte bio konopná semínka, bio rozinky, sušená jablka nebo bio kakao, vaše chuťové pohárky zaplesají blahem a ještě se rychle zbavíte únavy! Tip: tyčinka Banana Lover, vivobar.cz

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Nadbytek tekutin ve tkáních vám může především po ránu nafukovat pytle pod očima, způsobovat otoky rukou a nohou a zhoršit celulitidu. Potřebujete proto pořádně nastartovat lymfatický systém, který vymývá z buněk škodliviny a odvádí je společně s přebytečnou vodou z těla ven. Rozhýbejte...(Pokračování...)
Ve dnech, kdy na sobě máte formální oděv a lodičky, se totiž pohybujete méně, než když do práce vyrazíte ve volných šatech a v botách na nižší platformě. Pak vás totiž spíš napadne vystoupit z tramvaje a ujít kousek cesty pěšky, což na jehlách a v úzké sukni nejsp...(Pokračování...)
Každý den – Používejte bělicí pastu, ale kupujte pouze kvalitní výrobek. Levná cídidla mohou obsahovat brusné částice, které poškozují sklovinu. Nejlepším pomocníkem jsou zubní krémy s obsahem peroxidu. Většina bělicích past navíc pomáhá řeš...(Pokračování...)
„Proč vlastně lidé tolik touží po bílých zubech?“ Protože bílý úsměv je v přírodě známkou mládí. Ne nadarmo se říká: „Podle zubů poznáš stáří koně.“ „Proč jsou špičáky vždy žlutější?“ Protože mají ztluštělou...(Pokračování...)
Měli pravdu a vědí to i šéfkuchaři špičkových restaurací. Třeba v newyorském podniku Le Coq Rico vám při odchodu zabalí nejen to, co jste nedojedla, ale přidají i zbytky, jež nastřádali během samotné přípravy pokrmu. Fakta? Třeba hrstka bramborových slupek obsahuje až polovinu doporučené denní d...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Cítíte se unavení a nechcete hned sahat po kávě a čokoládě? Děláte dobře, sílu můžete načerpat i přírodní cestou.
Víte, kde rostou ananasy, mango, kešu oříšky nebo malé kapustičky? Tahle zajímavá fotogalerie vám to vše osvětlí.
Pokrm, za jaký vás pochválí výživové poradkyně i experti přes duši?
Sedm dnů vám bude stačit na pročištění těla a dokonce zhubnete nějaké to kilo právě z problematického břicha.
Tohle tropické ovoce prostě milujeme. Ale víte, jak moc je banán blahodárný pro vaše tělo?
Jestli je jediným mléčným výrobkem ve vašem jídelníčku trocha mléka v kafi a maximálně dva jogurty týdně, vašemu tělu může vápník...
Tato zelená rostlinka je na rozdíl od cukru nekalorická a ještě k tomu sladí mnohem více. No není to úžasné?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná