Vydáno: 8. 2. 2017  /   Aktualizováno: 8. 2. 2017
Zdraví
Banán jako zásobárna energie i mls!
Draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek či vláknina. Tohle všechno se ukrývá pod slupkou jediného banánu.

Pokud sáhnete po jeho sušené variantě, přidáte bio konopná semínka, bio rozinky, sušená jablka nebo bio kakao, vaše chuťové pohárky zaplesají blahem a ještě se rychle zbavíte únavy! Tip: tyčinka Banana Lover, vivobar.cz

Autor: Cosmopolitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

„Při práci s notebooky je důležité využívat dynamické změny pozice a úlevové polohy, při kterých se svaly protáhnou a zrelaxují. Při sezení mějte široce rozkročené dolní končetiny, stehna mohou směřovat pod mírným úhlem dolů. Na židli seďte tak, aby se vaše nohy dotýkaly země...(Pokračování...)
Znáte to. V práci jste se chtěla blýsknout novou pouzdrovou sukní, jenže už v tramvaji se vám břicho nafouklo natolik, že byste se nejradši vrátila domů převléknout do tuniky a tepláků. „Co jsem to zase snědla?“ proklínáte se? Stop. Odborníci doporučují, abyste se zamyslela spíš nad t...(Pokračování...)
Začalo to nenápadně. „Kdykoli jsem se na svého přítele podívala, tvářil se tragicky,“ popisuje proměnu svého přítele třiatřicetiletá Zuzana. „Ať jsme měli na večer nebo víkend jakýkoli plán, obvykle prohlásil: ,Já nemám chuť. Jdi sama.‘“ Petr byl čím dál skleslej...(Pokračování...)
Roky se doporučuje obézním, aby jedli pětkrát denně malé porce, počítali si kalorie a hlavně aby nehladověli! Ne každému ale tato metoda vyhovuje, a přestože se z krátkodobého hlediska může jevit jako účinná, její dlouhodobá efektivita je sporná, a to i podle studií. Každý, kdo někdy tímto...(Pokračování...)
Proč mám nažloutlé zuby? Odstín zubní skloviny je daný od přírody, ale ovlivňuje ho i to, jak moc přes sklovinu prosvítá žlutavá zubovina. K vaší genetické výbavě se pak navíc může přidat věk, prodělané nemoci, léky, které berete, i skutečnost, jak o svoje perličky pečujete…...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Cítíte se unavení a nechcete hned sahat po kávě a čokoládě? Děláte dobře, sílu můžete načerpat i přírodní cestou.
Víte, kde rostou ananasy, mango, kešu oříšky nebo malé kapustičky? Tahle zajímavá fotogalerie vám to vše osvětlí.
Pokrm, za jaký vás pochválí výživové poradkyně i experti přes duši?
Sedm dnů vám bude stačit na pročištění těla a dokonce zhubnete nějaké to kilo právě z problematického břicha.
Tohle tropické ovoce prostě milujeme. Ale víte, jak moc je banán blahodárný pro vaše tělo?
Jestli je jediným mléčným výrobkem ve vašem jídelníčku trocha mléka v kafi a maximálně dva jogurty týdně, vašemu tělu může vápník...
Tato zelená rostlinka je na rozdíl od cukru nekalorická a ještě k tomu sladí mnohem více. No není to úžasné?
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná