Vydáno: 17. 3. 2017  /   Aktualizováno: 17. 3. 2017
Zdraví
Co si počít se zažloutlým úsměvem?
Tohle zabere:

Každý den – Používejte bělicí pastu, ale kupujte pouze kvalitní výrobek. Levná cídidla mohou obsahovat brusné částice, které poškozují sklovinu. Nejlepším pomocníkem jsou zubní krémy s obsahem peroxidu. Většina bělicích past navíc pomáhá řešit i další problémy, třeba bolavé dásně nebo kazivé zuby.
Dvakrát za rok – Sáhněte po bělicích kúrách, vybírat můžete mezi gelovými nosič, bělicími pery a páskami. „Nejšetrnější k zubům jsou individuálně zhotovené nosič, do kterých se vstříkne účnný gel,“ doporučje stomatoložka Krugová. „Nosič se nasadí na zuby každý den přibližně na dvě hodiny a celá procedura trvá asi črnáct dní.“
Jednou za rok – Pokud máte zdravý chrup bez jediné prasklinky nebo zubního kazu, zajděte si na ordinačí bělení, které zabírá nejrychleji. Zákroku by ale mělo předcházet vyšetření u stomatologa, abyste si nenadělala v puse víc paseky než užitku!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

„Při práci s notebooky je důležité využívat dynamické změny pozice a úlevové polohy, při kterých se svaly protáhnou a zrelaxují. Při sezení mějte široce rozkročené dolní končetiny, stehna mohou směřovat pod mírným úhlem dolů. Na židli seďte tak, aby se vaše nohy dotýkaly země...(Pokračování...)
Znáte to. V práci jste se chtěla blýsknout novou pouzdrovou sukní, jenže už v tramvaji se vám břicho nafouklo natolik, že byste se nejradši vrátila domů převléknout do tuniky a tepláků. „Co jsem to zase snědla?“ proklínáte se? Stop. Odborníci doporučují, abyste se zamyslela spíš nad t...(Pokračování...)
Začalo to nenápadně. „Kdykoli jsem se na svého přítele podívala, tvářil se tragicky,“ popisuje proměnu svého přítele třiatřicetiletá Zuzana. „Ať jsme měli na večer nebo víkend jakýkoli plán, obvykle prohlásil: ,Já nemám chuť. Jdi sama.‘“ Petr byl čím dál skleslej...(Pokračování...)
Roky se doporučuje obézním, aby jedli pětkrát denně malé porce, počítali si kalorie a hlavně aby nehladověli! Ne každému ale tato metoda vyhovuje, a přestože se z krátkodobého hlediska může jevit jako účinná, její dlouhodobá efektivita je sporná, a to i podle studií. Každý, kdo někdy tímto...(Pokračování...)
Proč mám nažloutlé zuby? Odstín zubní skloviny je daný od přírody, ale ovlivňuje ho i to, jak moc přes sklovinu prosvítá žlutavá zubovina. K vaší genetické výbavě se pak navíc může přidat věk, prodělané nemoci, léky, které berete, i skutečnost, jak o svoje perličky pečujete…...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Nejkrásnějším šperkem je úsměv. A my víme, jak zařídit, že se budete usmívat ještě víc!
Ptáte se PROČ? Odpovídáme PROTOŽE!
Kdo by nechtěl mít křišťálově čisté a dokonale bílé zuby? I když se o ně staráte jak jen dokážete, jsou tu určité věci, které vám vaši...
Toužíte po zářivých a zdravých kusadlech?
Nechala jste si odborně vybělit zuby. Jak je ale udržet zářivé a čisté? To vám poradí odbornice na ústní hygienu Michaela Kumherová.
Šťavnaté jablíčko prospívá nejenom vašemu zdraví, ale i chrupu.
Díky těmto trikům se budete smát od rána do večera.
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná