Vydáno: 17. 3. 2017  /   Aktualizováno: 17. 3. 2017
Zdraví
Co si počít se zažloutlým úsměvem?
Tohle zabere:

Každý den – Používejte bělicí pastu, ale kupujte pouze kvalitní výrobek. Levná cídidla mohou obsahovat brusné částice, které poškozují sklovinu. Nejlepším pomocníkem jsou zubní krémy s obsahem peroxidu. Většina bělicích past navíc pomáhá řešit i další problémy, třeba bolavé dásně nebo kazivé zuby.
Dvakrát za rok – Sáhněte po bělicích kúrách, vybírat můžete mezi gelovými nosič, bělicími pery a páskami. „Nejšetrnější k zubům jsou individuálně zhotovené nosič, do kterých se vstříkne účnný gel,“ doporučje stomatoložka Krugová. „Nosič se nasadí na zuby každý den přibližně na dvě hodiny a celá procedura trvá asi črnáct dní.“
Jednou za rok – Pokud máte zdravý chrup bez jediné prasklinky nebo zubního kazu, zajděte si na ordinačí bělení, které zabírá nejrychleji. Zákroku by ale mělo předcházet vyšetření u stomatologa, abyste si nenadělala v puse víc paseky než užitku!

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Intimní vrtoch Alergická reakce Při sexu vás zničehonic začaly pálit stydké pysky a máte je nateklé a zarudlé. Jestliže jste na něco alergická, moc dobře víte, jak kůže dokáže svědit a otékat, když přijde do styku s alergenem. Stejně citlivě jako nos nebo ústa ale reagují na alergeny i intimní...(Pokračování...)
Nadbytek tekutin ve tkáních vám může především po ránu nafukovat pytle pod očima, způsobovat otoky rukou a nohou a zhoršit celulitidu. Potřebujete proto pořádně nastartovat lymfatický systém, který vymývá z buněk škodliviny a odvádí je společně s přebytečnou vodou z těla ven. Rozhýbejte...(Pokračování...)
Ve dnech, kdy na sobě máte formální oděv a lodičky, se totiž pohybujete méně, než když do práce vyrazíte ve volných šatech a v botách na nižší platformě. Pak vás totiž spíš napadne vystoupit z tramvaje a ujít kousek cesty pěšky, což na jehlách a v úzké sukni nejsp...(Pokračování...)
„Proč vlastně lidé tolik touží po bílých zubech?“ Protože bílý úsměv je v přírodě známkou mládí. Ne nadarmo se říká: „Podle zubů poznáš stáří koně.“ „Proč jsou špičáky vždy žlutější?“ Protože mají ztluštělou...(Pokračování...)
Měli pravdu a vědí to i šéfkuchaři špičkových restaurací. Třeba v newyorském podniku Le Coq Rico vám při odchodu zabalí nejen to, co jste nedojedla, ale přidají i zbytky, jež nastřádali během samotné přípravy pokrmu. Fakta? Třeba hrstka bramborových slupek obsahuje až polovinu doporučené denní d...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Ptáte se PROČ? Odpovídáme PROTOŽE!
Kdo by nechtěl mít křišťálově čisté a dokonale bílé zuby? I když se o ně staráte jak jen dokážete, jsou tu určité věci, které vám vaši...
Toužíte po zářivých a zdravých kusadlech?
Nechala jste si odborně vybělit zuby. Jak je ale udržet zářivé a čisté? To vám poradí odbornice na ústní hygienu Michaela Kumherová.
Šťavnaté jablíčko prospívá nejenom vašemu zdraví, ale i chrupu.
Díky těmto trikům se budete smát od rána do večera.
Ohromte okolí svým sněhovým úsměvem
Bílé zuby jsou krásné a také dokážou se sebevědomím zázraky. Máte je mít!
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná