Vydáno: 13. 7. 2017  /   Aktualizováno: 13. 7. 2017
Zdraví
Rozlouskněte tajemství moringy
Chcete si naordinovat detox, plánujete zhubnout nebo posílit imunitu?
Čtěte více: vitaminová bomba, moringa

Pak je načase seznámit se s moringou olejodárnou. Práškový extrakt z téhle vitaminové bomby můžete přimíchat do teplých i studených jídel nebo smoothies. Mimochodem, zelený poklad byl objevený už roku 2000 př. n. l. v severní Indii a dodnes roste třeba na Filipínách. Ne náhodou překlad jejího původního názvu zní: „Ta, jež nikdy neumírá.“ Koupíte ji v různých podobách třeba tady: www.moringamix.cz/cz/eshop.

Autor: Cosmoplitan
Foto: shutterstock

Další články z rubriky

Možná patříte k menšině, která se bez čokolády, zmrzliny a limonád naprosto obejde. Průměrný Čech však ročně spolyká až 40 kilo cukru! Přitom Světová zdravotnická organizace doporučuje maximálně 25 gramů (tedy asi šest lžiček) denně. Myslíte si, že tohle bez problémů splňujete? A tušila jste, že...(Pokračování...)
„Při práci s notebooky je důležité využívat dynamické změny pozice a úlevové polohy, při kterých se svaly protáhnou a zrelaxují. Při sezení mějte široce rozkročené dolní končetiny, stehna mohou směřovat pod mírným úhlem dolů. Na židli seďte tak, aby se vaše nohy dotýkaly země...(Pokračování...)
Znáte to. V práci jste se chtěla blýsknout novou pouzdrovou sukní, jenže už v tramvaji se vám břicho nafouklo natolik, že byste se nejradši vrátila domů převléknout do tuniky a tepláků. „Co jsem to zase snědla?“ proklínáte se? Stop. Odborníci doporučují, abyste se zamyslela spíš nad t...(Pokračování...)
Začalo to nenápadně. „Kdykoli jsem se na svého přítele podívala, tvářil se tragicky,“ popisuje proměnu svého přítele třiatřicetiletá Zuzana. „Ať jsme měli na večer nebo víkend jakýkoli plán, obvykle prohlásil: ,Já nemám chuť. Jdi sama.‘“ Petr byl čím dál skleslej...(Pokračování...)
Roky se doporučuje obézním, aby jedli pětkrát denně malé porce, počítali si kalorie a hlavně aby nehladověli! Ne každému ale tato metoda vyhovuje, a přestože se z krátkodobého hlediska může jevit jako účinná, její dlouhodobá efektivita je sporná, a to i podle studií. Každý, kdo někdy tímto...(Pokračování...)
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná