Vydáno: 23. 10. 2013  /   Aktualizováno: 24. 10. 2013
Zdraví
Nová zbraň proti rakovině prsu
Když se pravidelně potíte, chráníte si ňadra.
Čtěte více: pocení, rakovina prsu

Pokud alespoň třikrát týdně vyrazíte na půlhodinovou hodně svižnou procházku, zakmitáte nohama na rotopedu nebo dáte zabrat svalům třeba v posilovně, bojujete nejen proti tukovým polštářům, ale také proti zákeřné chorobě. Odborníci na léčbu zhoubného bujení vzkazují ženám: Začněte pravidelně cvičit. Jakmile mezi dvacítkou a pětatřicítkou dopřáváte tělu poctivý trénink, o třiadvacet procent klesá riziko, že se do vás v budoucnu rakovina zakousne. Poděkovat můžete hormonu estrogenu, který organismus při zátěži vyrábí. Různé výzkumy dokazují, že čím víc estrogenu v těle máte, tím lépe jste proti zhoubným nádorům v ňadrech chráněná.

Autor: Cosmopolitan

Další články z rubriky

„Při práci s notebooky je důležité využívat dynamické změny pozice a úlevové polohy, při kterých se svaly protáhnou a zrelaxují. Při sezení mějte široce rozkročené dolní končetiny, stehna mohou směřovat pod mírným úhlem dolů. Na židli seďte tak, aby se vaše nohy dotýkaly země...(Pokračování...)
Znáte to. V práci jste se chtěla blýsknout novou pouzdrovou sukní, jenže už v tramvaji se vám břicho nafouklo natolik, že byste se nejradši vrátila domů převléknout do tuniky a tepláků. „Co jsem to zase snědla?“ proklínáte se? Stop. Odborníci doporučují, abyste se zamyslela spíš nad t...(Pokračování...)
Začalo to nenápadně. „Kdykoli jsem se na svého přítele podívala, tvářil se tragicky,“ popisuje proměnu svého přítele třiatřicetiletá Zuzana. „Ať jsme měli na večer nebo víkend jakýkoli plán, obvykle prohlásil: ,Já nemám chuť. Jdi sama.‘“ Petr byl čím dál skleslej...(Pokračování...)
Roky se doporučuje obézním, aby jedli pětkrát denně malé porce, počítali si kalorie a hlavně aby nehladověli! Ne každému ale tato metoda vyhovuje, a přestože se z krátkodobého hlediska může jevit jako účinná, její dlouhodobá efektivita je sporná, a to i podle studií. Každý, kdo někdy tímto...(Pokračování...)
Proč mám nažloutlé zuby? Odstín zubní skloviny je daný od přírody, ale ovlivňuje ho i to, jak moc přes sklovinu prosvítá žlutavá zubovina. K vaší genetické výbavě se pak navíc může přidat věk, prodělané nemoci, léky, které berete, i skutečnost, jak o svoje perličky pečujete…...(Pokračování...)

Mohlo by se Vám líbit

Antiperspiranty a deodoranty používáte každý den, ale jste si jistá, že o nich víte vše potřebné?
Pocení považujeme za něco nepříjemného a obtěžujícího. Faktem ale je, že tento proces je důležitý pro regulaci tělesné teploty... Co...
Milujete svá ňadra? Tak nasajte informace, které vám můžou zachránit navíc i život!
Nadměrné pocení, známé taky jako hyperhydróza, je stav, který nutí tělo, aby se bezdůvodně potilo víc, než je běžné, aniž by za tím...
Tetování může mít i mnohem větší poslání, než si dokážeme představit. Pokud máte jizvy kvůli rakovině či úrazu nejen na těle,...
Pokud stále oddalujete pohyb a změnu jídelníčku na další a další týden, tohle video je přesně pro vás! Vztyk a jdeme do toho!
Měla některá z vašich příbuzných rakovinu prsu? Vyskytlo se onemocnění v rodině vícekrát? Genetické vyšetření může odhalit, jestli...
© 2013 Bauer Media Praha v.o.s., www.stratosfera.net | online inzerce | předplatné časopisů | kontakt
JenProKrásu.cz - Vše, co žena potřebuje vědět, aby byla krásná